"Oswajanie codzienności" Piotra Walskiego

"Fotografia pozwala mi nabrać dystansu do wielu spraw. Dzięki fotografii oswajam codzienność." - to słowa Piotra Walskiego, którego fotografie zostaną zaprezentowane w sosnowieckiej galerii Patelnia 36. Otwarcie wystawy portretów Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku.
fot. Piotr Walski, Babcia

Piotr Walski urodził się w 1971 roku w Sosnowcu, gdzie mieszka do dzisiaj. Ukończył AGH w Krakowie. Na co dzień prowadzi firmę remontowo budowlaną. Obok fotografii do największych jego pasji należą podróże. Fotografie Walskiego opublikowane zostały w internetowym magazynie Zaplecze (5/2005).

Uwielbiam fotografię. Zarówno w postaci biernej - kiedy oglądam zdjęcia, które potrafią poruszyć do głębi. Uwielbiam też fotografować. Uważam, że nie należy mówić zbyt wiele o swoich zdjęciach. To one mają mówić.- Piotr Walski

Zapraszamy do galerii internetowej Piotra Walskiego


Wernisaż wystawy Oswajanie Codzienności Piotra Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku o godzinie 19 w Pub&Galeria Patelnia 36 mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 3 w Sosnowcu. Wystawa potrwa do końca stycznia.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7