"Oswajanie codzienności" Piotra Walskiego

"Fotografia pozwala mi nabrać dystansu do wielu spraw. Dzięki fotografii oswajam codzienność." - to słowa Piotra Walskiego, którego fotografie zostaną zaprezentowane w sosnowieckiej galerii Patelnia 36. Otwarcie wystawy portretów Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku.
fot. Piotr Walski, Babcia

Piotr Walski urodził się w 1971 roku w Sosnowcu, gdzie mieszka do dzisiaj. Ukończył AGH w Krakowie. Na co dzień prowadzi firmę remontowo budowlaną. Obok fotografii do największych jego pasji należą podróże. Fotografie Walskiego opublikowane zostały w internetowym magazynie Zaplecze (5/2005).

Uwielbiam fotografię. Zarówno w postaci biernej - kiedy oglądam zdjęcia, które potrafią poruszyć do głębi. Uwielbiam też fotografować. Uważam, że nie należy mówić zbyt wiele o swoich zdjęciach. To one mają mówić.- Piotr Walski

Zapraszamy do galerii internetowej Piotra Walskiego


Wernisaż wystawy Oswajanie Codzienności Piotra Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku o godzinie 19 w Pub&Galeria Patelnia 36 mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 3 w Sosnowcu. Wystawa potrwa do końca stycznia.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8