"Oswajanie codzienności" Piotra Walskiego

"Fotografia pozwala mi nabrać dystansu do wielu spraw. Dzięki fotografii oswajam codzienność." - to słowa Piotra Walskiego, którego fotografie zostaną zaprezentowane w sosnowieckiej galerii Patelnia 36. Otwarcie wystawy portretów Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku.
fot. Piotr Walski, Babcia

Piotr Walski urodził się w 1971 roku w Sosnowcu, gdzie mieszka do dzisiaj. Ukończył AGH w Krakowie. Na co dzień prowadzi firmę remontowo budowlaną. Obok fotografii do największych jego pasji należą podróże. Fotografie Walskiego opublikowane zostały w internetowym magazynie Zaplecze (5/2005).

Uwielbiam fotografię. Zarówno w postaci biernej - kiedy oglądam zdjęcia, które potrafią poruszyć do głębi. Uwielbiam też fotografować. Uważam, że nie należy mówić zbyt wiele o swoich zdjęciach. To one mają mówić.- Piotr Walski

Zapraszamy do galerii internetowej Piotra Walskiego


Wernisaż wystawy Oswajanie Codzienności Piotra Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku o godzinie 19 w Pub&Galeria Patelnia 36 mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 3 w Sosnowcu. Wystawa potrwa do końca stycznia.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0