"Oswajanie codzienności" Piotra Walskiego

"Fotografia pozwala mi nabrać dystansu do wielu spraw. Dzięki fotografii oswajam codzienność." - to słowa Piotra Walskiego, którego fotografie zostaną zaprezentowane w sosnowieckiej galerii Patelnia 36. Otwarcie wystawy portretów Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku.
fot. Piotr Walski, Babcia

Piotr Walski urodził się w 1971 roku w Sosnowcu, gdzie mieszka do dzisiaj. Ukończył AGH w Krakowie. Na co dzień prowadzi firmę remontowo budowlaną. Obok fotografii do największych jego pasji należą podróże. Fotografie Walskiego opublikowane zostały w internetowym magazynie Zaplecze (5/2005).

Uwielbiam fotografię. Zarówno w postaci biernej - kiedy oglądam zdjęcia, które potrafią poruszyć do głębi. Uwielbiam też fotografować. Uważam, że nie należy mówić zbyt wiele o swoich zdjęciach. To one mają mówić.- Piotr Walski

Zapraszamy do galerii internetowej Piotra Walskiego


Wernisaż wystawy Oswajanie Codzienności Piotra Walskiego odbędzie się 4 stycznia 2007 roku o godzinie 19 w Pub&Galeria Patelnia 36 mieszczącym się przy ulicy Warszawskiej 3 w Sosnowcu. Wystawa potrwa do końca stycznia.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0
Panasonic Lumix LX100 II - zdjęcia przykładowe
10 Wrz 2018
Podczas dzisiejszej wizyty w siedzibie firmy, mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się w drugą generacją uniwersalnego kompaktu opartego o matrycę 4/3. Zobaczcie, jak Panasonic Lumix LX100 II radzi sobie w praktyce.
0