Grzegorz Badzio "Syn Tetyki"

17 listopada 2006 roku w Pauzie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Badzio "Syn Tetyki". Autor jest cenionym grafikiem reklamowym mającym na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. W Krakowie Badzio zaprezentuje cykl abstrakcyjnych fotografii ciekawie zestawionych w pary.
fot. Grzegorz Badzio z cyklu "Syn Tetyki"

Grzegorz Badzio urodził się w Puławach. Studiował w Lublinie na Wydziale Artystycznym UMCS. Pracuje w Warszawie jako Group Creative Head w agencji reklamowej Ogilvy. Badzio na swoim koncie ma m.in. 6 statuetek KTR, Grand Prix Boomerang 2005 oraz Merit Award 2003 HOW International Design Annual, Cincinnati, USA. Jest również finalistą DMA International Echo Award, 2004 NY USA oraz brazowy medal na Fotograficznych Mistrzostwach Polski 2002.


Więcej fotografii Grzegorza Badzio można zobaczyć na stronie: www.gbaggio.com/


Wernisaż wystawy autorstwa Grzegorza Badzio Syn Tetyki odbędzie się 17 listopada 2006 roku o godzinie 20 w Pauzie przy ulicy Floriańskiej 18/3 (I piętro) w Krakowie. Fotografie będzie można oglądać do 8 grudnia 2006.

Do 16 listopada 2006 roku w Pauzie można oglądać zdjęcia Renii Pyzio "Moja Syberia"

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
4
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0