Grzegorz Badzio "Syn Tetyki"

17 listopada 2006 roku w Pauzie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Badzio "Syn Tetyki". Autor jest cenionym grafikiem reklamowym mającym na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. W Krakowie Badzio zaprezentuje cykl abstrakcyjnych fotografii ciekawie zestawionych w pary.
fot. Grzegorz Badzio z cyklu "Syn Tetyki"

Grzegorz Badzio urodził się w Puławach. Studiował w Lublinie na Wydziale Artystycznym UMCS. Pracuje w Warszawie jako Group Creative Head w agencji reklamowej Ogilvy. Badzio na swoim koncie ma m.in. 6 statuetek KTR, Grand Prix Boomerang 2005 oraz Merit Award 2003 HOW International Design Annual, Cincinnati, USA. Jest również finalistą DMA International Echo Award, 2004 NY USA oraz brazowy medal na Fotograficznych Mistrzostwach Polski 2002.


Więcej fotografii Grzegorza Badzio można zobaczyć na stronie: www.gbaggio.com/


Wernisaż wystawy autorstwa Grzegorza Badzio Syn Tetyki odbędzie się 17 listopada 2006 roku o godzinie 20 w Pauzie przy ulicy Floriańskiej 18/3 (I piętro) w Krakowie. Fotografie będzie można oglądać do 8 grudnia 2006.

Do 16 listopada 2006 roku w Pauzie można oglądać zdjęcia Renii Pyzio "Moja Syberia"

Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4