Grzegorz Badzio "Syn Tetyki"

17 listopada 2006 roku w Pauzie odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Grzegorza Badzio "Syn Tetyki". Autor jest cenionym grafikiem reklamowym mającym na swoim koncie liczne nagrody i wyróżnienia. W Krakowie Badzio zaprezentuje cykl abstrakcyjnych fotografii ciekawie zestawionych w pary.
fot. Grzegorz Badzio z cyklu "Syn Tetyki"

Grzegorz Badzio urodził się w Puławach. Studiował w Lublinie na Wydziale Artystycznym UMCS. Pracuje w Warszawie jako Group Creative Head w agencji reklamowej Ogilvy. Badzio na swoim koncie ma m.in. 6 statuetek KTR, Grand Prix Boomerang 2005 oraz Merit Award 2003 HOW International Design Annual, Cincinnati, USA. Jest również finalistą DMA International Echo Award, 2004 NY USA oraz brazowy medal na Fotograficznych Mistrzostwach Polski 2002.


Więcej fotografii Grzegorza Badzio można zobaczyć na stronie: www.gbaggio.com/


Wernisaż wystawy autorstwa Grzegorza Badzio Syn Tetyki odbędzie się 17 listopada 2006 roku o godzinie 20 w Pauzie przy ulicy Floriańskiej 18/3 (I piętro) w Krakowie. Fotografie będzie można oglądać do 8 grudnia 2006.

Do 16 listopada 2006 roku w Pauzie można oglądać zdjęcia Renii Pyzio "Moja Syberia"

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8