Fotoplastikon II

"Fotoplastikon" czyli sprzęt im gorszy, tym lepszy - to hasło wyjątkowej imprezy organizowanej po raz drugi przez magazyn "Fotopozytyw" i sklep Tiszert polegającej na fotografowaniu plastikowym sprzętem. Wszystko rozgrywać się będzie 9 września 2006 roku na ulicach Warszawy, natomiast zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 6 września.


Uczestnicy Fotoplasikonu będą mieli jeden dzień na wykonanie karkołomnych zadań fotograficznych z wykorzystaniem wyjątkowo złych aparatów. Następnego dnia filmy zostaną wywołane, wykonane odbitki, a szacowne jury oceni prace uczestników. Huczna impreza towarzysząca otwarciu wystawy zakończy drugą edycję Fotoplastikonu.


Program II edycji Fotoplastikonu:
]
fot. Mirella von Chrupek (Fotoplastikon 2005)

Warunkiem uczestnictwa w Fotoplastikonie jest posiadanie własnego aparatu plastikowego dowolnej marki na film małoobrazkowy (aparat nie musi być z plastiku, byle by był tani i niezbyt doskonały). Filmy małoobrazkowe będą dostarczone i wywołane na koszt organizatorów.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 6 września 2006 maila na adres redkacja@fotopozytyw.pl z tytułem "Fotoplastikon - zgłoszenie" zawierającego: imię i nazwisko uczestnika oraz markę aparatu.

Współorganizatorem Fotoplastikonu jest sklep Tiszert


Magazyn Fotopolis.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8