Fotoplastikon II

"Fotoplastikon" czyli sprzęt im gorszy, tym lepszy - to hasło wyjątkowej imprezy organizowanej po raz drugi przez magazyn "Fotopozytyw" i sklep Tiszert polegającej na fotografowaniu plastikowym sprzętem. Wszystko rozgrywać się będzie 9 września 2006 roku na ulicach Warszawy, natomiast zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 6 września.


Uczestnicy Fotoplasikonu będą mieli jeden dzień na wykonanie karkołomnych zadań fotograficznych z wykorzystaniem wyjątkowo złych aparatów. Następnego dnia filmy zostaną wywołane, wykonane odbitki, a szacowne jury oceni prace uczestników. Huczna impreza towarzysząca otwarciu wystawy zakończy drugą edycję Fotoplastikonu.


Program II edycji Fotoplastikonu:
]
fot. Mirella von Chrupek (Fotoplastikon 2005)

Warunkiem uczestnictwa w Fotoplastikonie jest posiadanie własnego aparatu plastikowego dowolnej marki na film małoobrazkowy (aparat nie musi być z plastiku, byle by był tani i niezbyt doskonały). Filmy małoobrazkowe będą dostarczone i wywołane na koszt organizatorów.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 6 września 2006 maila na adres redkacja@fotopozytyw.pl z tytułem "Fotoplastikon - zgłoszenie" zawierającego: imię i nazwisko uczestnika oraz markę aparatu.

Współorganizatorem Fotoplastikonu jest sklep Tiszert


Magazyn Fotopolis.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7