Fotoplastikon II

"Fotoplastikon" czyli sprzęt im gorszy, tym lepszy - to hasło wyjątkowej imprezy organizowanej po raz drugi przez magazyn "Fotopozytyw" i sklep Tiszert polegającej na fotografowaniu plastikowym sprzętem. Wszystko rozgrywać się będzie 9 września 2006 roku na ulicach Warszawy, natomiast zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 6 września.


Uczestnicy Fotoplasikonu będą mieli jeden dzień na wykonanie karkołomnych zadań fotograficznych z wykorzystaniem wyjątkowo złych aparatów. Następnego dnia filmy zostaną wywołane, wykonane odbitki, a szacowne jury oceni prace uczestników. Huczna impreza towarzysząca otwarciu wystawy zakończy drugą edycję Fotoplastikonu.


Program II edycji Fotoplastikonu:
]
fot. Mirella von Chrupek (Fotoplastikon 2005)

Warunkiem uczestnictwa w Fotoplastikonie jest posiadanie własnego aparatu plastikowego dowolnej marki na film małoobrazkowy (aparat nie musi być z plastiku, byle by był tani i niezbyt doskonały). Filmy małoobrazkowe będą dostarczone i wywołane na koszt organizatorów.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 6 września 2006 maila na adres redkacja@fotopozytyw.pl z tytułem "Fotoplastikon - zgłoszenie" zawierającego: imię i nazwisko uczestnika oraz markę aparatu.

Współorganizatorem Fotoplastikonu jest sklep Tiszert


Magazyn Fotopolis.pl objął imprezę patronatem medialnym.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0