Fotoplastikon II

0
Marta Sinior
31 Sierpień 2006
Artykuł na: 2-3 minuty
"Fotoplastikon" czyli sprzęt im gorszy, tym lepszy - to hasło wyjątkowej imprezy organizowanej po raz drugi przez magazyn "Fotopozytyw" i sklep Tiszert polegającej na fotografowaniu plastikowym sprzętem. Wszystko rozgrywać się będzie 9 września 2006 roku na ulicach Warszawy, natomiast zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 6 września.


Uczestnicy Fotoplasikonu będą mieli jeden dzień na wykonanie karkołomnych zadań fotograficznych z wykorzystaniem wyjątkowo złych aparatów. Następnego dnia filmy zostaną wywołane, wykonane odbitki, a szacowne jury oceni prace uczestników. Huczna impreza towarzysząca otwarciu wystawy zakończy drugą edycję Fotoplastikonu.


Program II edycji Fotoplastikonu:
]
fot. Mirella von Chrupek (Fotoplastikon 2005)

Warunkiem uczestnictwa w Fotoplastikonie jest posiadanie własnego aparatu plastikowego dowolnej marki na film małoobrazkowy (aparat nie musi być z plastiku, byle by był tani i niezbyt doskonały). Filmy małoobrazkowe będą dostarczone i wywołane na koszt organizatorów.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 6 września 2006 maila na adres redkacja@fotopozytyw.pl z tytułem "Fotoplastikon - zgłoszenie" zawierającego: imię i nazwisko uczestnika oraz markę aparatu.

Współorganizatorem Fotoplastikonu jest sklep Tiszert


Magazyn Fotopolis.pl objął imprezę patronatem medialnym.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
“Inne problemy, potrzeby, marzenia”. Codzienność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka
“Inne problemy, potrzeby, marzenia”. Codzienność Iranu na zdjęciach Patryka Bułhaka
Wraz z początkiem sierpnia w Leica 6x7 Gallery Warszawa startuje wystawa fotografa i podróżnika, laureata konkursu DEBUTS 2016, Patryka Bułhaka. “Zamknięte” to...
0
0
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Darmowe warsztaty reportażu ślubnego z Marcinem Krukiem
Reportaż to coraz bardziej popularny trend w fotografii ślubnej. Jeżeli chcielibyście rozwijać się w tym kierunku, zarezerwujcie w swoim kalendarzu datę 20...
0
0
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
430 zł rabatu przy zakupie aparatów Fujifilm X-T3 i X-T30 wraz z obiektywem
Fujifilm rusza z wakacyjną promocją na modele X-T3 i X-T30. Do 22 września, kupując aparat w zestawie z wybranymi szkłami możemy otrzymać 430 zł rabatu.
0
0
Powiązane artykuły