Fotoplastikon II

"Fotoplastikon" czyli sprzęt im gorszy, tym lepszy - to hasło wyjątkowej imprezy organizowanej po raz drugi przez magazyn "Fotopozytyw" i sklep Tiszert polegającej na fotografowaniu plastikowym sprzętem. Wszystko rozgrywać się będzie 9 września 2006 roku na ulicach Warszawy, natomiast zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do 6 września.


Uczestnicy Fotoplasikonu będą mieli jeden dzień na wykonanie karkołomnych zadań fotograficznych z wykorzystaniem wyjątkowo złych aparatów. Następnego dnia filmy zostaną wywołane, wykonane odbitki, a szacowne jury oceni prace uczestników. Huczna impreza towarzysząca otwarciu wystawy zakończy drugą edycję Fotoplastikonu.


Program II edycji Fotoplastikonu:
]
fot. Mirella von Chrupek (Fotoplastikon 2005)

Warunkiem uczestnictwa w Fotoplastikonie jest posiadanie własnego aparatu plastikowego dowolnej marki na film małoobrazkowy (aparat nie musi być z plastiku, byle by był tani i niezbyt doskonały). Filmy małoobrazkowe będą dostarczone i wywołane na koszt organizatorów.

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!

Koniecznym warunkiem uczestnictwa jest przesłanie do dnia 6 września 2006 maila na adres redkacja@fotopozytyw.pl z tytułem "Fotoplastikon - zgłoszenie" zawierającego: imię i nazwisko uczestnika oraz markę aparatu.

Współorganizatorem Fotoplastikonu jest sklep Tiszert


Magazyn Fotopolis.pl objął imprezę patronatem medialnym.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
0
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0