Podróże Miłosza Bączkowskiego

1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich w Warszawie zostanie otwarta wystawa fotografii Miłosza Bączkowskiego "Podróże...." Tło muzyczne do wernisażu stworzy DJ Krzaku (Zjednoczenie Sond System).
fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z malowniczych zakątków Maroka, Wenezueli, Ekwadoru, Senegalu i Madagaskaru. Są to miejsca do tej pory nieskażone turystyką komercyjną. Ukazują niepowtarzalne, egzotyczne urzekające swoim pięknem krajobrazy.

fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Miłosz Bączkowski urodził się w 1974 roku we Włocławku. W 2000 roku ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzanie, jednak sercem zawsze był związany z podróżami i fotografią. W 2002 roku rozpoczął naukę w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików, od tego czasu jego spojrzenie na fotografię bardzo się zmieniło. Prezentowane na wystawie prace pochodzą z lat 2000-2003 i stanowią obraz, w którym łączą się dwie największe życiowe pasje: podróżowanie i fotografowanie. Swoje fotografie prezentował na wystawie bliżej...dalej absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.


Wernisaż wystawy Podróże Miłosza Bączkowskiego odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich mieszczącej się w podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie. Ekspozycja prezentowana będzie do 31 lipca 2006 roku.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0