Podróże Miłosza Bączkowskiego

1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich w Warszawie zostanie otwarta wystawa fotografii Miłosza Bączkowskiego "Podróże...." Tło muzyczne do wernisażu stworzy DJ Krzaku (Zjednoczenie Sond System).
fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z malowniczych zakątków Maroka, Wenezueli, Ekwadoru, Senegalu i Madagaskaru. Są to miejsca do tej pory nieskażone turystyką komercyjną. Ukazują niepowtarzalne, egzotyczne urzekające swoim pięknem krajobrazy.

fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Miłosz Bączkowski urodził się w 1974 roku we Włocławku. W 2000 roku ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzanie, jednak sercem zawsze był związany z podróżami i fotografią. W 2002 roku rozpoczął naukę w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików, od tego czasu jego spojrzenie na fotografię bardzo się zmieniło. Prezentowane na wystawie prace pochodzą z lat 2000-2003 i stanowią obraz, w którym łączą się dwie największe życiowe pasje: podróżowanie i fotografowanie. Swoje fotografie prezentował na wystawie bliżej...dalej absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.


Wernisaż wystawy Podróże Miłosza Bączkowskiego odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich mieszczącej się w podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie. Ekspozycja prezentowana będzie do 31 lipca 2006 roku.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7