Podróże Miłosza Bączkowskiego

1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich w Warszawie zostanie otwarta wystawa fotografii Miłosza Bączkowskiego "Podróże...." Tło muzyczne do wernisażu stworzy DJ Krzaku (Zjednoczenie Sond System).
fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z malowniczych zakątków Maroka, Wenezueli, Ekwadoru, Senegalu i Madagaskaru. Są to miejsca do tej pory nieskażone turystyką komercyjną. Ukazują niepowtarzalne, egzotyczne urzekające swoim pięknem krajobrazy.

fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Miłosz Bączkowski urodził się w 1974 roku we Włocławku. W 2000 roku ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzanie, jednak sercem zawsze był związany z podróżami i fotografią. W 2002 roku rozpoczął naukę w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików, od tego czasu jego spojrzenie na fotografię bardzo się zmieniło. Prezentowane na wystawie prace pochodzą z lat 2000-2003 i stanowią obraz, w którym łączą się dwie największe życiowe pasje: podróżowanie i fotografowanie. Swoje fotografie prezentował na wystawie bliżej...dalej absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.


Wernisaż wystawy Podróże Miłosza Bączkowskiego odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich mieszczącej się w podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie. Ekspozycja prezentowana będzie do 31 lipca 2006 roku.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0