Podróże Miłosza Bączkowskiego

1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich w Warszawie zostanie otwarta wystawa fotografii Miłosza Bączkowskiego "Podróże...." Tło muzyczne do wernisażu stworzy DJ Krzaku (Zjednoczenie Sond System).
fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Fotografie prezentowane na wystawie pochodzą z malowniczych zakątków Maroka, Wenezueli, Ekwadoru, Senegalu i Madagaskaru. Są to miejsca do tej pory nieskażone turystyką komercyjną. Ukazują niepowtarzalne, egzotyczne urzekające swoim pięknem krajobrazy.

fot. Miłosz Bączkowski z wystawy "Podróże?"

Miłosz Bączkowski urodził się w 1974 roku we Włocławku. W 2000 roku ukończył Uniwersytet Łódzki na kierunku zarządzanie, jednak sercem zawsze był związany z podróżami i fotografią. W 2002 roku rozpoczął naukę w Studium Fotografii przy Związku Polskich Artystów Fotografików, od tego czasu jego spojrzenie na fotografię bardzo się zmieniło. Prezentowane na wystawie prace pochodzą z lat 2000-2003 i stanowią obraz, w którym łączą się dwie największe życiowe pasje: podróżowanie i fotografowanie. Swoje fotografie prezentował na wystawie bliżej...dalej absolwentów Studium Fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików.


Wernisaż wystawy Podróże Miłosza Bączkowskiego odbędzie się w sobotę, 1 lipca 2006 roku o godzinie 12 w Galerii Jabłkowskich mieszczącej się w podwórzu kamienicy przy ulicy Chmielnej 21 w Warszawie. Ekspozycja prezentowana będzie do 31 lipca 2006 roku.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8