"I Like Shooting Stars" Oli Szkody w Melonie

Galeria działającą przy warszawskiej Agencji Fotograficznej Melon zaprasza na wernisaż wystawy Oli Szkody "I Like Shooting Stars". Autorka portretowała dwie młode pisarki: Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską. Otwarcie ekspozycji już dziś o godzinie 19.00.

Na wystawie obejrzymy portrety-nieportrety, których głównymi bohaterkami są młode gwiazdy polskiej literatury. Ola Szkoda namówiła do pozowania Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską, które wcieliły się w rolę modelek poddających się woli fotografa kreującego bajkowe postaci. Nie mamy więc raczej do czynienia z próbą oddania osobowości i charakteru osób przedstawianych na zdjęciu - chyba że Masłowska i Drotkiewicz mają w sobie coś z czarownic... Ale żeby się o tym przekonać trzeba będzie odwiedzić galerię mieszczącą się przy Inżynierskiej 3 na warszawskiej Pradze. Wernisaż dziś o godzinie 19.00.

fot. Ola Szkoda

Galeria Melon
Inżynierska 3, Warszawa
pon. - pt. 10-17
tel. (22) 818 79 98, 619 14 26
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8