"I Like Shooting Stars" Oli Szkody w Melonie

Galeria działającą przy warszawskiej Agencji Fotograficznej Melon zaprasza na wernisaż wystawy Oli Szkody "I Like Shooting Stars". Autorka portretowała dwie młode pisarki: Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską. Otwarcie ekspozycji już dziś o godzinie 19.00.

Na wystawie obejrzymy portrety-nieportrety, których głównymi bohaterkami są młode gwiazdy polskiej literatury. Ola Szkoda namówiła do pozowania Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską, które wcieliły się w rolę modelek poddających się woli fotografa kreującego bajkowe postaci. Nie mamy więc raczej do czynienia z próbą oddania osobowości i charakteru osób przedstawianych na zdjęciu - chyba że Masłowska i Drotkiewicz mają w sobie coś z czarownic... Ale żeby się o tym przekonać trzeba będzie odwiedzić galerię mieszczącą się przy Inżynierskiej 3 na warszawskiej Pradze. Wernisaż dziś o godzinie 19.00.

fot. Ola Szkoda

Galeria Melon
Inżynierska 3, Warszawa
pon. - pt. 10-17
tel. (22) 818 79 98, 619 14 26
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7