"I Like Shooting Stars" Oli Szkody w Melonie

Galeria działającą przy warszawskiej Agencji Fotograficznej Melon zaprasza na wernisaż wystawy Oli Szkody "I Like Shooting Stars". Autorka portretowała dwie młode pisarki: Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską. Otwarcie ekspozycji już dziś o godzinie 19.00.

Na wystawie obejrzymy portrety-nieportrety, których głównymi bohaterkami są młode gwiazdy polskiej literatury. Ola Szkoda namówiła do pozowania Agnieszkę Drotkiewicz i Dorotę Masłowską, które wcieliły się w rolę modelek poddających się woli fotografa kreującego bajkowe postaci. Nie mamy więc raczej do czynienia z próbą oddania osobowości i charakteru osób przedstawianych na zdjęciu - chyba że Masłowska i Drotkiewicz mają w sobie coś z czarownic... Ale żeby się o tym przekonać trzeba będzie odwiedzić galerię mieszczącą się przy Inżynierskiej 3 na warszawskiej Pradze. Wernisaż dziś o godzinie 19.00.

fot. Ola Szkoda

Galeria Melon
Inżynierska 3, Warszawa
pon. - pt. 10-17
tel. (22) 818 79 98, 619 14 26
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0