Wyjątkowe oferty Canon w sklepie Fotoforma.pl

Autor: Redakcja Fotopolis

12 Kwiecień 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Kwietniowe promocje w sklepie Fotoforma.pl Pro Partner Canon to długa lista atrakcyjnych ofert. Taniej można kupić aparaty systemowe EOS oraz obiektywy, a także skorzystać z okazji, by otrzymać rozszerzoną gwarancję lub kupić w ratach 0%.

Sklep Fotoforma.pl Pro Partner Canon wraz z producentem zaprasza do skorzystania z wyjątkowych kwietniowych ofert. W kwietniu można kupić taniej aparaty R3, R5,R6 Mark II, R7 czy R50, a także skorzystać ze specjalnych ofert przedsprzedażowych dla Canon R8. W promocyjnych cenach można nabyć także wybrane obiektywy oraz otrzymać gratisy czy dodatkową gwarancję do wybranych produktów. W sklepie Fotoforma obowiązuje system wygodnych raty Santander lub InBank 20 x 0% na cały asortyment.

Lista aktualnych promocji można sprawdzić na stronie: fotoforma.pl/promocje-canon

Już dziś skorzystaj z wyjątkowej ofert na Canon EOS R6 mark II – tylko do 30 kwietnia!

Kup Canon R6 Mark II z wybranym obiektywem RF i zyskaj rabat -10% na zestaw. Promocja łączy się z "Ratami 20 x 0%" i trwa do 30 kwietnia.

Szczegóły oferty i listę sprzętu można znaleźć na stronie: fotoforma.pl/kup-canon-r6-mark-ii-z-wybranym-obiektywem-rf-i-zyskaj-rabat-10-procent-na-zestaw

3 lata gwarancji na wybrane produkty Canon

Wybrane modele aparatów systemu EOS R zostały objęte 3-letnią gwarancją. W promocji można kupić same korpusy, jak i w zestawie z wybranymi obiektywami.

Listę produktów można znaleźć na stronie fotoforma.pl/3-lata-gwarancji-na-wybrane-produkty-canon

Kwietniowe okazje Canon

Promocja “Kwietniowe okazje Canon” to doskonała okazja na zakup aparatów lub zestawów z obiektywami w atrakcyjnych cenach. Na liście znajdziemy zarówno najnowsze bezlusterkowce systemu EOS R, jak również lustrzanki czy aparatu kompaktowe PowerShot.

Lista sprzętu na: fotoforma.pl/kwietniowe-okazje-canon

Na wszystkie produkty Canon obowiązują wygodne raty Santander 20 x 0%

Robiąc zakupy w sklepie Fotoforma.pl pamiętaj o wygodnym systemie ratalnym. Dowolny produkt marki Canon możesz kupić w ratach 20x0%.

Dowiedz się więcej na: fotoforma.pl/strefa-marek/strefa-canon

TU Europa - dodatkowa ochrona urządzeń dla klientów Fotoforma

Zadbaj o swój sprzęt fotograficzny. Towarzystwo Ubezpieczeniowe Europa przygotowało ofertę dla klientów sklepu Fotoforma.pl. Szczegóły można znaleźć pod adresem: fotoforma.pl/tu-europa-dodatkowa-ochrona-urzadzen-dla-klientow-fotoforma

Zapraszamy do zakupów online na Fotoforma.pl lub w jednym ze sklepów stacjonarnych!

Sklepy stacjonarne Fotoforma.pl możesz odwiedzić w Warszawie lub we Wrocławiu. Kontakt przez bezpłatną infolinię: 800 700 000

Materiał partnera

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Historia Polski Vol.2. - druga część projektu Michała Sity w Galerii Miejsce przy Miejscu
Wrocławska galeria Miejsce przy Miejscu zaprasza na drugą odsłonę projektu „Historia Polski”. Tym razem Michał Sita dokumentuje spektakl patriotyczny „Orzeł i Krzyż” z perspektywy...
5
Co pozostanie po drzewach? "Prace leśne" Michała Łuczaka w Galerii Centrala
Co pozostanie po drzewach? "Prace leśne" Michała Łuczaka w Galerii Centrala
Galeria Centrala zaprasza do Poznania na wystawę głośnego projektu „Prace leśne”, autorstwa Michała Łuczaka. Wystawa podejmuje temat psychologicznej relacji człowieka z drzewami.
7
"Był ciemny, czarny, smolisty i takie też były ich fotografie" - Śląsk lat 70. i 80. na zdjęciach Tyskiego Klubu Fotograficznego KRON
"Był ciemny, czarny, smolisty i takie też były ich fotografie" - Śląsk lat 70. i 80. na zdjęciach...
Muzeum Miejskie w Tychach zaprasza na pierwszą od 40 lat wystawę Tyskiego Klubu Fotograficznego KRON. To blisko 70 zdjęć dokumentujących Śląsk na przełomie lat 70. i 80. XX wieku.
8