Irena Walczak "Sny dla Tess"

Od piątku, 17 marca 2006 roku w łódzkiej galerii FF będzie można oglądać fotografie absolwentki łódzkiej PWSTiTv Ireny Walczak. Prezentowany cykl fotografii mody otrzymał pierwszą nagrodę w ubiegłorocznym Konkursie Pozytywu.
fot. Ireana Walczak "Sny dla Tess"

Świat poskładany ze skrawków pamięci, projekcje snów na jawie, postaci z japońskiego teatru kabuki czy pokaz mody haute couture? Wszystkie te skojarzenia mogą wiązać się z fotografiami prezentowanymi w Galerii FF. Autorką prac jest Irena Walczak, urodzona w 1977 roku, mieszkanka Pabianic. Ukończyła fotografię w łódzkiej "filmówce". Obecnie jest studentką pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich na tej uczelni. W swoich pracach w ciekawy sposób łączy fotografię z grafiką i przetworzeniami komputerowymi. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu jej zdjęcia mody są oryginalne i dalekie od panujących w tej dziedzinie stereotypów.


Wernisaż wystawy Ireny Walczak zatytułowanej Sny dla Tess odbędzie się 17 marca 2006 roku o godzinie 18 w Galerii FF . Fotografie prezentowane będą do 14 kwietnia 2006 roku.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7