Irena Walczak "Sny dla Tess"

Od piątku, 17 marca 2006 roku w łódzkiej galerii FF będzie można oglądać fotografie absolwentki łódzkiej PWSTiTv Ireny Walczak. Prezentowany cykl fotografii mody otrzymał pierwszą nagrodę w ubiegłorocznym Konkursie Pozytywu.
fot. Ireana Walczak "Sny dla Tess"

Świat poskładany ze skrawków pamięci, projekcje snów na jawie, postaci z japońskiego teatru kabuki czy pokaz mody haute couture? Wszystkie te skojarzenia mogą wiązać się z fotografiami prezentowanymi w Galerii FF. Autorką prac jest Irena Walczak, urodzona w 1977 roku, mieszkanka Pabianic. Ukończyła fotografię w łódzkiej "filmówce". Obecnie jest studentką pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich na tej uczelni. W swoich pracach w ciekawy sposób łączy fotografię z grafiką i przetworzeniami komputerowymi. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu jej zdjęcia mody są oryginalne i dalekie od panujących w tej dziedzinie stereotypów.


Wernisaż wystawy Ireny Walczak zatytułowanej Sny dla Tess odbędzie się 17 marca 2006 roku o godzinie 18 w Galerii FF . Fotografie prezentowane będą do 14 kwietnia 2006 roku.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0