Irena Walczak "Sny dla Tess"

Od piątku, 17 marca 2006 roku w łódzkiej galerii FF będzie można oglądać fotografie absolwentki łódzkiej PWSTiTv Ireny Walczak. Prezentowany cykl fotografii mody otrzymał pierwszą nagrodę w ubiegłorocznym Konkursie Pozytywu.
fot. Ireana Walczak "Sny dla Tess"

Świat poskładany ze skrawków pamięci, projekcje snów na jawie, postaci z japońskiego teatru kabuki czy pokaz mody haute couture? Wszystkie te skojarzenia mogą wiązać się z fotografiami prezentowanymi w Galerii FF. Autorką prac jest Irena Walczak, urodzona w 1977 roku, mieszkanka Pabianic. Ukończyła fotografię w łódzkiej "filmówce". Obecnie jest studentką pierwszego roku uzupełniających studiów magisterskich na tej uczelni. W swoich pracach w ciekawy sposób łączy fotografię z grafiką i przetworzeniami komputerowymi. Dzięki temu nowatorskiemu podejściu jej zdjęcia mody są oryginalne i dalekie od panujących w tej dziedzinie stereotypów.


Wernisaż wystawy Ireny Walczak zatytułowanej Sny dla Tess odbędzie się 17 marca 2006 roku o godzinie 18 w Galerii FF . Fotografie prezentowane będą do 14 kwietnia 2006 roku.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0