Jak w domowych warunkach stworzyć profesjonalne studio streamera? Zapisz się na warsztaty.

Autor: Redakcja Fotopolis

14 Styczeń 2022
Artykuł na: 4-5 minut

Next77, oficjalny dystrybutor marki Godox w Polsce wraz z domem produkcyjnym Klik Film organizują warsztaty dla wszystkich, którzy chcą tworzyć lepsze streamy i materiały filmowe.

Jeśli chcecie rozpocząć przygodę ze streamingiem, zamierzacie zbudować profesjonalne studio nagrań w domowym zaciszu lub zależy Wam na tym, by wyeliminować wszystkie błędy podczas transmisji, koniecznie weźcie udział w tych warsztatach. Są one kierowane do przedsiębiorców, twórców internetowych i graczy.

Organizatorzy zapewniają, że formuła warsztatów zaskoczy każdego wartością merytoryczną i dynamiką. Każdy z uczestników będzie mógł sprawdzić, przetestować, a co najważniejsze połączyć ze sobą sprzęty. Taka warsztatowa forma gwarantuje, że każdy z uczestników zdobędzie niezbędną wiedzę i zobaczy niuanse, których nie znajdzie na innych.

Program szkolenia

  1. Przywitanie się i poznanie uczestników.
  2. Określenie zadań naszego studia i sprawdzenie możliwości, jakie mamy w lokalizacji.
  3. Wprowadzenie do podstaw oświetlenia i dźwięku.
  4. Budowa studia na sucho, czyli moodboard i lista zakupów.
  5. Umiejscowienie studia oraz budowa podstawy studia.
  6. Ustawienie świateł i dźwięku.
  7. Ustawienie akcesoriów oraz konfiguracja studia.
  8. Transmisja na żywo ze zbudowanego studia podczas warsztatów.
  9. (Bonus) Organizacja domowego studia wideo (cable management, sprawdzone rozwiązania, metody diy).

Termin szkolenia i zapisy

Warsztaty “Profesjonalne studio dla streamerów” odbędą się 5 lutego w Studio Astral przy ul. Bochenka 16A w Krakowie. Liczba uczestników jest ograniczona do 8 osób. Cena wynosi 620 zł.

Miejsce na warsztatach należy wykupić na stronie store.godox.eu

Osoby prowadzące warsztaty - właściciele domu produkcyjnego Klik Film

Oscar Rak

Ekspert w dziedzinie wideo marketingu i komunikacji audiowizualnej, który wiedzę zdobywał w katowickiej Szkole Filmowej oraz Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Współwłaściciel domu produkcyjnego Klik Film, realizującego nagrania kursów online, filmów reklamowych i transmisji na żywo. Współwłaściciel agencji butikowej Mrowisko oraz wykładowca Krakowskiej Szkoły Filmowej.Dotychczas współpracował z takimi klientami jak: Tesco Polska, Oki Europe, Idea Bank, DietFood, Pracuj.pl czy Ardagh Group. Po godzinach autor kanału na YouTube oraz bloga, gdzie pomaga ludziom rozpocząć swoją przygodę filmowaniem i wideo marketingiem. Prywatnie uwielbia bawić się w MacGyvera i tworzyć coś z niczego!

Kuba Urban

Współtwórca domu produkcyjnego Klik Film. Specjalizuje się w produkcji szkoleń online oraz wizualnych materiałów promocyjnych. Prowadzi kanał na YouTubie, na którym dzieli się wiedzą z zakresu wideo marketingu dla firm oraz produkcji i montażu wideo. Pracował m.in. z Grupą Żywiec, OKI Europe, XPlus SA, Wydawnictwem Zwierciadło i Polskimi Kolejami Linowymi. Na planie filmowym zamienia się w oazę spokoju. Osoby, które nagrywa, cenią go za profesjonalizm i wyczucie sytuacji. Prywatnie Indiana Jones motocyklowych wypraw po Azji Południowo-Wschodniej.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Siniaki, otarcia, złamania, traumy - białoruskie „Blizny” Jędrzeja Nowickiego w Poznaniu
Siniaki, otarcia, złamania, traumy - białoruskie „Blizny” Jędrzeja Nowickiego w Poznaniu
Świetny projekt o społecznych konsekwencjach zeszłorocznego zrywu wolnościowego na Białorusi dostępny jest do obejrzenia w galerii Pix.House. „Blizny” można oglądać do...
7
Czarna Łapa - odnalezione zdjęcia Tadeusza Rolke na wystawie w Le Guern
Czarna Łapa - odnalezione zdjęcia Tadeusza Rolke na wystawie w Le Guern
Czarna Łapa to wystawa poświęcona serii utraconych negatywów, z których zdjęcia po latach udało się zrekonstruować z odnalezionych stykówek. Fotografie można oglądać...
7
Bogdan Dziworski - wystawa „f/5.6” w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie
Bogdan Dziworski - wystawa „f/5.6” w Galerii Sztuki BWA w Olsztynie
Wystawa zdjęć ulicznych i reportażowych z drugiej połowy XX wieku, prezentowana w poprzednich latach w Leica 6x7 Gallery Warszawa, zawita do Olsztyna. Otwarcie już 3...
2