Startuje konkurs “Morze fotograficznych wrażeń”. Do wygrania udział w Plenerze Bałtyckim z Irix.

0

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Wrzesień 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest miejsce w plenerowych warsztatach fotograficznych z Irix i Pawłem Brzozowskim o wartości 790 zł. Impreza odbędzie się w dniach 16-18 października 2020 nad morzem Bałtyckim w Ustce.

Warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa Pawła Brzozowskiego łączą w sobie zarówno część teoretyczną jak i praktyczną, dzięki czemu pozwolą każdemu uczestnikowi, niezależnie od stopnia zaawansowania zdobyć wartościową wiedzę, a przy tym świetnie się bawić i spędzić weekend w miłej atmosferze wraz z innymi pasjonatami fotografii. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli korzystać z obiektywów oraz filtrów marki Irix. Na uczestników czekać będzie również specjalna oferta na produkty tej firmy.

O tym wydarzeniu pisaliśmy już w informacji "Morze fotograficznych wrażeń - bałtycki plener z Irix i Pawłem Brzozowskim".

Plener odbędzie się w dniach 16-18 października, a koszt udziału w wydarzeniu to 790 zł. Możliwość darmowego uczestnictwa można jednak wygrać właśnie w konkursie organizowanym przez firmę Next77, dystrybutora produktów marki Irix.

Warunki uczestnictwa i terminy

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać dowód zakupu dowolnego obiektywu Irix lub filtra Irix Edge na adres: contest@irixlens.com, umotywować swoją chęć udziału w warsztatach i uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć w nich udział! Należy też pamiętać o dopisaniu potwierdzenia, że zapoznałeś się z regulaminem.

Termin zgłoszeń w konkursie upływa 8 października. Regulamin konkursu w formacie PDF można pobrać ze strony: bit.ly/regulamin-konkursu-irix

Więcej informacji o warsztatach na oficjalnym blogu Irix.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Polki nagrodzone w konkursie Female in Focus 2020!
Kasia Trojak i Natalia Poniatowska znalazły się w gronie finalistek konkursu organizowanego przez prestiżowy magazyn British Journal of Photography. Jego celem jest promocja kobiet pracujących w...
31
0
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Open Box - fotografia czasu pandemii na ulicach Warszawy
Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski wystartowało z serią plenerowych wystaw, które pozwolą nam spojrzeć na rzeczywistość ostatnich kilku miesięcy okiem...
17
1
Najlepsze zdjęcia  konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Najlepsze zdjęcia konkursu Luminar Bug Photography Awards 2020
Organizowany przez platformę Photocrowd i fundację charytatywną Buglife konkurs, daje nam wgląd w świat, którego na co dzień nie zauważamy. I przypomina, że wymaga on również ochrony.
18
0