Startuje konkurs “Morze fotograficznych wrażeń”. Do wygrania udział w Plenerze Bałtyckim z Irix.

Autor: Redakcja Fotopolis

28 Wrzesień 2020
Artykuł na: 2-3 minuty

Weź udział w konkursie, w którym do wygrania jest miejsce w plenerowych warsztatach fotograficznych z Irix i Pawłem Brzozowskim o wartości 790 zł. Impreza odbędzie się w dniach 16-18 października 2020 nad morzem Bałtyckim w Ustce.

Warsztaty pod okiem doświadczonego fotografa Pawła Brzozowskiego łączą w sobie zarówno część teoretyczną jak i praktyczną, dzięki czemu pozwolą każdemu uczestnikowi, niezależnie od stopnia zaawansowania zdobyć wartościową wiedzę, a przy tym świetnie się bawić i spędzić weekend w miłej atmosferze wraz z innymi pasjonatami fotografii. W trakcie wydarzenia uczestnicy będą mogli korzystać z obiektywów oraz filtrów marki Irix. Na uczestników czekać będzie również specjalna oferta na produkty tej firmy.

O tym wydarzeniu pisaliśmy już w informacji "Morze fotograficznych wrażeń - bałtycki plener z Irix i Pawłem Brzozowskim".

Plener odbędzie się w dniach 16-18 października, a koszt udziału w wydarzeniu to 790 zł. Możliwość darmowego uczestnictwa można jednak wygrać właśnie w konkursie organizowanym przez firmę Next77, dystrybutora produktów marki Irix.

Warunki uczestnictwa i terminy

Aby wziąć udział w konkursie należy wysłać dowód zakupu dowolnego obiektywu Irix lub filtra Irix Edge na adres: contest@irixlens.com, umotywować swoją chęć udziału w warsztatach i uzasadnić, dlaczego to właśnie Ty powinieneś wziąć w nich udział! Należy też pamiętać o dopisaniu potwierdzenia, że zapoznałeś się z regulaminem.

Termin zgłoszeń w konkursie upływa 8 października. Regulamin konkursu w formacie PDF można pobrać ze strony: bit.ly/regulamin-konkursu-irix

Więcej informacji o warsztatach na oficjalnym blogu Irix.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Wystartował zimowy Cashback Sony (2021/2022) - do 7 listopada połączysz go z dodatkowymi promocjami
Sony startuje z kolejnymi świetnymi promocjami. W najnowszym zimowym cashbacku do 15 stycznia kupisz ponad 40 aparatów i obiektywów z dużymi upustami. 
17
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Rusza 13. edycja konkursu VIVA! Photo Awards
Wystartował nabór zgłoszeń do kolejnej edycji konkursu organizowanego przez magazyn ViVA! Najlepsze zdjęcia w pięciu kategoriach wybiorą m.in. Ryszard Horowitz, Gosia Baczyńska, Marlena Bielińska...
13
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Geologia w obiektywie - weź udział w konkursie fotograficznym
Pasjonujesz się lub zajmujesz zawodowo geologią, a przy tym fotografujesz lub filmujesz? Nie przegap Konkursu Ministra Klimatu i Środowiska „Geologia w obiektywie 2021”. Na zwycięzców czekają...
19