Niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Zarejestruj się już dziś

30 Paź 2018
Niebawem wystartuje XIII BEiKS RoadShow. Zarejestruj się już dziś

Kraków, Wrocław, Poznań, Warszawa i Lublin to miejsca, do których zawita XIII edycja BEiKS RoadShow. W każdym mieście między innymi: cykl prezentacji i warsztatów poświęconych produkcji, postprodukcji i emisji, a także losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.

Producent i dystrybutor sprzętu fotograficznego BEiKS zaprasza na trzynastą edycję bezpłatnych prezentacji BEiKS Roadshow, podczas których będzie można zapoznać się z najnowszym, profesjonalnym sprzętem fotograficznym i filmowym.

Na tegoroczny RoadShow firma zaprasza: operatorów, kierowników produkcji, kolorystów, dźwiękowców, oświetleniowców, filmowców, fotografów, reporterów, przedstawicieli domów mediowych i produkcyjnych, agencji reklamowych produkujących filmy, producentów filmowych, studentów uczelni artystycznych (kierunki związane z filmowaniem i produkcją filmową), a także inne osoby związane z branżą. XIII BEiKS RoadShow odbędzie się w 5 miastach Polski, a podczas każdego z wydarzeń między innymi losowanie oprogramowanie Edius Pro 9.

XIII BEiKS RoadShow odwiedzi:

 • Kraków - 5.11.2018 - Best Western Premier ul. Opolska 14A, 30-001 Kraków
 • Wrocław - 6.11.2018 - TERMINAL HOTEL Ul. Rakietowa 33, 54-615 Wrocław
 • Poznań - 7.11.2018 - Ilonn Hotel Poznań,Szarych Szeregów 16, 60-462 Poznań
 • Warszawa- 8.11.2018 - Stadion Narodowy PGE Warszawa, aleja Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
 • Lublin - 9.11.2018 - Lubelska.tv - al. Zygmuntowskie 4, 20-101 Lublin

Plan prezentacji:

 • 9.30 - 10.00 Rejestracja
 • 10.00 - 10.15 Nowości Foto Film Video TV w ofercie BEiKS - Krzysztof Machulski 
 • 10.15 - 10.45 Jak zrealizować dynamiczny klip? Znaczenie stabilizacji obrazu - Paweł Szczuka 
 • 10.45 – 11.30 Czego nie wiesz o rekorderach Atomos, nowości w ofercie. Edius - Dlaczego warto pracować/montować na Edius 9 - Robert Trętowicz
 • 11.30 – 12.00 Perfekcyjne narzędzia do filmowania Canon Cinema EOS, kamera XF705, nowy system EOS R - Robert Wożniak 
 • 12.00 - 12.45 Praktyka produkcji filmowej z wykorzystaniem kamery i aparatów Canon – Michał Smagor, Andrzej Fryda
 • 12.45 - 13.30 Panasonic EVA1 w praktyce - Współpraca z Atomos Shogun i pokaz kolor korekcji - Waldemar Strażyński
 • 13.30 - 14.00 Eksperci Sony zaprezentują najciekawsze elementy oferty Sony w zakresie sprzętu foto i wideo – Rafał Wylegała, Jarosław Kolc
 • 14.00 – 14.45 Pomysł, realizacja,technika - Damian Śmigielski, filmowiec, który zaprezentuje praktyczne wykorzystanie sprzętu Sony od bardzo prostych rozwiązań po w pełni profesjonalne
 • 14.45 -15.00 Prezentacja obiektywów filmowych SIGMA CINE - Łukasz Jędrzejewicz
 • 15.00 -15.30 Panasonic Lumix G w tym Lumix S1 i Lumix S1R - omówienie produktów - Dariusz Kosior
 • 15.30 – 16.00 – Zapoznanie ze sprzętem na Sali ekspozycyjnej
 • 16.00 - 17.00 – Warsztaty z ambasadorami

Ambasadorzy XIII BEiKS RoadShow:

 • Damian Śmigielski - fotograf, który robi zdjęcia wszystkim - od analogowego kompaktu, przez średni format, aż po telefon komórkowy. Człowiek urodzony nad morzem, który serce stracił na górnym Śląsku. Sztuk wizualnych uczył się na Akademii Sztuk Pięknych. Kilka lat temu poszedł w stronę ruchomego obrazu, który tak go wciągnął, ze już nie wrócił. Filmuje śluby i materiały komercyjne w wielu krajach Europy. Lubi dynamiczny, nieoczywisty montaż, eksperymenty z dźwiękiem, ale przede wszystkim piękny, plastyczny obraz. Miłośnik szwedzkiej motoryzacji i psów rasy bullterrier. Od kilku lat prowadzi własne studio KosmosKosmos.
 • Waldemar Strażyński - reżyser, producent, operator, kolorysta. Jeden z pierwszych operatorów dronów w Polsce. Z filmem związany od ponad 10 lat. Kilkukrotny zdobywca nagród za zdjęcia m.in. ostatnia nagroda w ramach "Creation International Film Festival” w Kanadzie za zdjęcia lotnicze do filmu „Fatum”. Prowadzący warsztaty na wielu imprezach związanych z filmem jak choćby „Transatlantyk Festival”.
 • Jerzy Rudziński - absolwent Wszechzwiązkowego Państwowego Instytutu Kinematografii WGIK Moskwa, w którym w 1985 r. zdobył Dyplom Wydziału Operatorskiego i Realizacji Telewizyjnej. Wykładowca Camerimage School, Warszawskiej Szkoły Filmowej,TVN Media School, Uniwersytetu Śląskiego i Łódzkiej Szkoły filmowej. Autor zdjęć do blisko 50 filmów dokumentalnych i fabularnych. Współpracuje jako niezależny konsultant z producentami sprzętu filmowego. Operator filmowy w nagrodzonym Złotym Orłem filmie "Wirtualna Wojna" oraz nominowanym do albańskiego Oskara filmie "Pułkownik Bunkier" W przygotowaniu jest książka Jerzego Rudzińskiego poświęcona aspektom technologicznym realizacji filmowej.
 • Michał Smagor i Andrzej Fryda - Smagor, właściciel MS Video Studio, doświadczony praktyk (filmuje śluby ponad 20 lat), Fryda, filmujący fotograf, fotografujący filmowiec, właściciel Studia F4. Obaj na zlecenie Canon Polska prowadzili tegoroczną edycję Canon Road Show i Beiks Road Show. Wspólnie od 7 lat filmują śluby.

Podczas całego cyklu prezentacji do dyspozycji uczestników będzie dodatkowa sala na część ekspozycyjną oraz konsultacje z doradcami. Jednak jak zaznaczają organizatorzy, niektóre punkty powyższej prezentacji/agendy lub wydarzenia związane z częścią praktyczną mogą ulec zmianie. Wstęp na warsztaty jest bezpłatny, wymagana jest jednak wcześniejsza rejestracja. Formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie www.beiks.pl/rejestracja.

Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
0
Fujifilm GFX 100 - zdjęcia przykładowe
26 Cze 2019
W nasze ręce trafił król średnioformatowego systemu Fujifilm. Zobaczcie, jak wyglądają 102-megapikselowe zdjęcia z GFX 100!
7
Fujifilm Instax Mini LiPlay - szybki test
21 Cze 2019
Najnowszy hybrydowy aparat Fujifilm łączy w sobie zalety natychmiastówki i przenośnej drukarki. To też najmniejszy Instax w historii. Sprawdzamy, jaki jest naprawdę.
1
Sigma 105 mm f/1.4 DG HSM ART - test obiektywu
21 Cze 2019
Czy Sigma modelem 105 mm f/1.4 DG HSM ART przekroczyła kolejne granice w segmencie portretowych szkieł? Dziś poznacie odpowiedź!
5