Wystawa "Garść światła" Studentów AWF

Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.
Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.

fot. z wystawy "Garść światła"

Koło Fotograficzne Studentów AWF powstało w 1996r. z inicjatywy grupy studentów, która znalazła w pracowni fotograficznej AWF pomoc merytoryczną i miejsce do rozwoju swoich zainteresowań fotograficznych. Nasi studenci korzystają z uczelnianej pracowni fotograficznej, która posiada skromne studio i ciemnię do fotografii czarno-białej, gdzie pracują indywidualnie i grupowo pod fachową opieką fotografa Marioli Godlewskiej.
W kwietniu 2002r. po wystawie w Klubie Olimpijskim, koło przyjęło nazwę "Fotomorgana".


fot. z wystawy "Garść światła"

Wystawa Garść światła jest już siódmą prezentacją zdjęć studentów. Prezentowane fotografie pochodzą ze wspólnych i indywidualnych sesji fotograficznych, plenerów oraz podróży. Zdjęcia na wystawie charakteryzują się różnorodnością będącą odzwierciedleniem indywidualnego postrzegania rzeczywistości. Do wzięcia udziału został zaproszony fotografa amator, dr Zbigniew Janczak, pełniący przez dwie kadencje funkcję Prodziekana d/s Dydaktyki na Wydziale Rehabilitacji.

Na wystawie prace zaprezentują: Agata Gładysz, Kasia Goździak, Monika Grinbaum, dr Zbigniew Janczak, Jaga Klimkiewicz, Ula Matusiak, Magda Sybicka, Piotr Tartanus, Maciek Toboła, Kamil Wawiórowski, Marcel Wieteska, Karolina Wrzesińska, Kamil Załęski oraz opiekun koła, Mariola Godlewska.

fot. z wystawy "Garść światła"

Podczas wernisażu zaplanowano pokaz slajdów autorstwa Jagi Klimkiewicz i Maćka Toboty - Bo We Mnie Jest Sex oraz Marcela Wieteski Szare życie.


Wystawa fotografii studentów warszawskiego AWF zostanie otwarta dzisiaj, 11 października 2005 roku o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF przy ulicy Marymonckiej 34 w Warszawie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0