Wystawa "Garść światła" Studentów AWF

Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.
Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.

fot. z wystawy "Garść światła"

Koło Fotograficzne Studentów AWF powstało w 1996r. z inicjatywy grupy studentów, która znalazła w pracowni fotograficznej AWF pomoc merytoryczną i miejsce do rozwoju swoich zainteresowań fotograficznych. Nasi studenci korzystają z uczelnianej pracowni fotograficznej, która posiada skromne studio i ciemnię do fotografii czarno-białej, gdzie pracują indywidualnie i grupowo pod fachową opieką fotografa Marioli Godlewskiej.
W kwietniu 2002r. po wystawie w Klubie Olimpijskim, koło przyjęło nazwę "Fotomorgana".


fot. z wystawy "Garść światła"

Wystawa Garść światła jest już siódmą prezentacją zdjęć studentów. Prezentowane fotografie pochodzą ze wspólnych i indywidualnych sesji fotograficznych, plenerów oraz podróży. Zdjęcia na wystawie charakteryzują się różnorodnością będącą odzwierciedleniem indywidualnego postrzegania rzeczywistości. Do wzięcia udziału został zaproszony fotografa amator, dr Zbigniew Janczak, pełniący przez dwie kadencje funkcję Prodziekana d/s Dydaktyki na Wydziale Rehabilitacji.

Na wystawie prace zaprezentują: Agata Gładysz, Kasia Goździak, Monika Grinbaum, dr Zbigniew Janczak, Jaga Klimkiewicz, Ula Matusiak, Magda Sybicka, Piotr Tartanus, Maciek Toboła, Kamil Wawiórowski, Marcel Wieteska, Karolina Wrzesińska, Kamil Załęski oraz opiekun koła, Mariola Godlewska.

fot. z wystawy "Garść światła"

Podczas wernisażu zaplanowano pokaz slajdów autorstwa Jagi Klimkiewicz i Maćka Toboty - Bo We Mnie Jest Sex oraz Marcela Wieteski Szare życie.


Wystawa fotografii studentów warszawskiego AWF zostanie otwarta dzisiaj, 11 października 2005 roku o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF przy ulicy Marymonckiej 34 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8