Wystawa "Garść światła" Studentów AWF

Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.
Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.

fot. z wystawy "Garść światła"

Koło Fotograficzne Studentów AWF powstało w 1996r. z inicjatywy grupy studentów, która znalazła w pracowni fotograficznej AWF pomoc merytoryczną i miejsce do rozwoju swoich zainteresowań fotograficznych. Nasi studenci korzystają z uczelnianej pracowni fotograficznej, która posiada skromne studio i ciemnię do fotografii czarno-białej, gdzie pracują indywidualnie i grupowo pod fachową opieką fotografa Marioli Godlewskiej.
W kwietniu 2002r. po wystawie w Klubie Olimpijskim, koło przyjęło nazwę "Fotomorgana".


fot. z wystawy "Garść światła"

Wystawa Garść światła jest już siódmą prezentacją zdjęć studentów. Prezentowane fotografie pochodzą ze wspólnych i indywidualnych sesji fotograficznych, plenerów oraz podróży. Zdjęcia na wystawie charakteryzują się różnorodnością będącą odzwierciedleniem indywidualnego postrzegania rzeczywistości. Do wzięcia udziału został zaproszony fotografa amator, dr Zbigniew Janczak, pełniący przez dwie kadencje funkcję Prodziekana d/s Dydaktyki na Wydziale Rehabilitacji.

Na wystawie prace zaprezentują: Agata Gładysz, Kasia Goździak, Monika Grinbaum, dr Zbigniew Janczak, Jaga Klimkiewicz, Ula Matusiak, Magda Sybicka, Piotr Tartanus, Maciek Toboła, Kamil Wawiórowski, Marcel Wieteska, Karolina Wrzesińska, Kamil Załęski oraz opiekun koła, Mariola Godlewska.

fot. z wystawy "Garść światła"

Podczas wernisażu zaplanowano pokaz slajdów autorstwa Jagi Klimkiewicz i Maćka Toboty - Bo We Mnie Jest Sex oraz Marcela Wieteski Szare życie.


Wystawa fotografii studentów warszawskiego AWF zostanie otwarta dzisiaj, 11 października 2005 roku o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF przy ulicy Marymonckiej 34 w Warszawie.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0