Wystawa "Garść światła" Studentów AWF

Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.
Studenci AWF z koła fotograficznego "Fotomorgana" zapraszają dzisiaj, 11 października 2005 roku na otwarcie wystawy fotograficznej zatytułowanej "Garść światła". Wernisaż rozpocznie się o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF w Warszawie.

fot. z wystawy "Garść światła"

Koło Fotograficzne Studentów AWF powstało w 1996r. z inicjatywy grupy studentów, która znalazła w pracowni fotograficznej AWF pomoc merytoryczną i miejsce do rozwoju swoich zainteresowań fotograficznych. Nasi studenci korzystają z uczelnianej pracowni fotograficznej, która posiada skromne studio i ciemnię do fotografii czarno-białej, gdzie pracują indywidualnie i grupowo pod fachową opieką fotografa Marioli Godlewskiej.
W kwietniu 2002r. po wystawie w Klubie Olimpijskim, koło przyjęło nazwę "Fotomorgana".


fot. z wystawy "Garść światła"

Wystawa Garść światła jest już siódmą prezentacją zdjęć studentów. Prezentowane fotografie pochodzą ze wspólnych i indywidualnych sesji fotograficznych, plenerów oraz podróży. Zdjęcia na wystawie charakteryzują się różnorodnością będącą odzwierciedleniem indywidualnego postrzegania rzeczywistości. Do wzięcia udziału został zaproszony fotografa amator, dr Zbigniew Janczak, pełniący przez dwie kadencje funkcję Prodziekana d/s Dydaktyki na Wydziale Rehabilitacji.

Na wystawie prace zaprezentują: Agata Gładysz, Kasia Goździak, Monika Grinbaum, dr Zbigniew Janczak, Jaga Klimkiewicz, Ula Matusiak, Magda Sybicka, Piotr Tartanus, Maciek Toboła, Kamil Wawiórowski, Marcel Wieteska, Karolina Wrzesińska, Kamil Załęski oraz opiekun koła, Mariola Godlewska.

fot. z wystawy "Garść światła"

Podczas wernisażu zaplanowano pokaz slajdów autorstwa Jagi Klimkiewicz i Maćka Toboty - Bo We Mnie Jest Sex oraz Marcela Wieteski Szare życie.


Wystawa fotografii studentów warszawskiego AWF zostanie otwarta dzisiaj, 11 października 2005 roku o godzinie 17 w Klubie Pracownika, Studenta i Absolwenta AWF przy ulicy Marymonckiej 34 w Warszawie.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0