Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.

Jesteśmy częścią Grupy AVT, od ponad 20 lat działającej w segmencie special interest skierowanym do hobbystów i profesjonalistów. Portfolio Wydawnictwa AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, 40 portali internetowych o łącznym zasięgu ponad 3 mln UU/miesięcznie i 20 aplikacji mobilnych.

Asystent w biurze reklamy (praca stała)

Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będą doświadczenie w pracy projektowej, znajomość branży foto oraz nienaganny j. angielski w mowie i piśmie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@fotopolis.pl w tytule wpisując “ASYSTENT”.

Czego oczekujemy:

  • zainteresowania branżą foto, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i wydarzenia fotograficzne
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • nienagannej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Co gwarantujemy:

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole
  • pracę z ciekawymi Klientami z branży fotograficznej
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4