Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.

Jesteśmy częścią Grupy AVT, od ponad 20 lat działającej w segmencie special interest skierowanym do hobbystów i profesjonalistów. Portfolio Wydawnictwa AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, 40 portali internetowych o łącznym zasięgu ponad 3 mln UU/miesięcznie i 20 aplikacji mobilnych.

Asystent w biurze reklamy (praca stała)

Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będą doświadczenie w pracy projektowej, znajomość branży foto oraz nienaganny j. angielski w mowie i piśmie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@fotopolis.pl w tytule wpisując “ASYSTENT”.

Czego oczekujemy:

  • zainteresowania branżą foto, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i wydarzenia fotograficzne
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • nienagannej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Co gwarantujemy:

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole
  • pracę z ciekawymi Klientami z branży fotograficznej
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EF 85 mm f/1.4L IS USM - test obiektywu
18 Maj 2018
Dziś sprawdzamy, czy pierwszy w historii Canona, obiektyw łączący ogniskową 85 mm, światło f/1.4 oraz stabilizowany i zaawansowany układ optyczny, to portretówka na jaką czekali wymagający fotografowie.
1
Sony A7 III - jak radzi sobie w trudnych, koncertowych warunkach?
10 Maj 2018
Czy najnowsza pełna klatka Sony to wymarzony aparat fotografa koncertowego? Sprawdziłem go w czasie dużego festiwalu Jazzowego we Wrocławiu.
10
Huawei P20 Pro - zdjęcia przykładowe
27 Kwi 2018
Pierwszy wyposażony w 3 moduły aparatów smartfon dostarczać ma według producenta najlepszej jakości zdjęć ze wszystkich flagowców na rynku. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
8
Canon EOS M100 - test aparatu
10 Kwi 2018
Ten maluch ma być wygodnym aparatem dla początkujących i atrakcyjną alternatywą w codziennej fotografii dla smartfonów. Mimo niskiej ceny oferuje sporo rozwiązań znanych z bardziej zaawansowanych modeli. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0