Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.

Jesteśmy częścią Grupy AVT, od ponad 20 lat działającej w segmencie special interest skierowanym do hobbystów i profesjonalistów. Portfolio Wydawnictwa AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, 40 portali internetowych o łącznym zasięgu ponad 3 mln UU/miesięcznie i 20 aplikacji mobilnych.

Asystent w biurze reklamy (praca stała)

Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będą doświadczenie w pracy projektowej, znajomość branży foto oraz nienaganny j. angielski w mowie i piśmie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@fotopolis.pl w tytule wpisując “ASYSTENT”.

Czego oczekujemy:

  • zainteresowania branżą foto, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i wydarzenia fotograficzne
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • nienagannej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Co gwarantujemy:

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole
  • pracę z ciekawymi Klientami z branży fotograficznej
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13