Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.

Jesteśmy częścią Grupy AVT, od ponad 20 lat działającej w segmencie special interest skierowanym do hobbystów i profesjonalistów. Portfolio Wydawnictwa AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, 40 portali internetowych o łącznym zasięgu ponad 3 mln UU/miesięcznie i 20 aplikacji mobilnych.

Asystent w biurze reklamy (praca stała)

Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będą doświadczenie w pracy projektowej, znajomość branży foto oraz nienaganny j. angielski w mowie i piśmie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@fotopolis.pl w tytule wpisując “ASYSTENT”.

Czego oczekujemy:

  • zainteresowania branżą foto, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i wydarzenia fotograficzne
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • nienagannej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Co gwarantujemy:

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole
  • pracę z ciekawymi Klientami z branży fotograficznej
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0