Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

Asystent w dziale reklamy fotopolis.pl i Digital Camera Polska poszukiwany

W związku z dynamicznym rozwojem serwisu fotopolis.pl i magazynu Digital Camera Polska poszukujemy nowych współpracowników w dziale reklamy.

Jesteśmy częścią Grupy AVT, od ponad 20 lat działającej w segmencie special interest skierowanym do hobbystów i profesjonalistów. Portfolio Wydawnictwa AVT liczy łącznie 37 tytułów regularnych, 40 portali internetowych o łącznym zasięgu ponad 3 mln UU/miesięcznie i 20 aplikacji mobilnych.

Asystent w biurze reklamy (praca stała)

Szukamy osoby kreatywnej, komunikatywnej, zorganizowanej i odpowiedzialnej. Mile widziane będą doświadczenie w pracy projektowej, znajomość branży foto oraz nienaganny j. angielski w mowie i piśmie. Aplikacje prosimy przesyłać na adres praca@fotopolis.pl w tytule wpisując “ASYSTENT”.

Czego oczekujemy:

  • zainteresowania branżą foto, zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i wydarzenia fotograficzne
  • łatwości w nawiązywaniu kontaktów i utrzymywaniu dobrych relacji
  • nienagannej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
  • samodzielności podczas realizacji działań, dobrej organizacji pracy, skrupulatności

Co gwarantujemy:

  • pracę w fajnym i doświadczonym zespole
  • pracę z ciekawymi Klientami z branży fotograficznej
  • wynagrodzenie dwuskładnikowe adekwatne do zaangażowania i osiąganych wyników (stała pensja + prowizja)

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1