Festiwal młodej sztuki - Criss Cross 2005

Już jutro, 1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".
Już jutro,1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".Polskę na festiwalu reprezentować będą studenci i absolwenci z PWSFTviT w Łodzi, Instytutu Sztuki AP z Krakowa, ASP z Poznania oraz zespoły muzyczne Pogodno i Otwarty Projekt Dźwięku.

Program

Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w pierwszy weekend lipca. 1 lipca 2005 odbędą się koncerty (o godzinie 18.00 - Otwarty Projekt Dźwięku) oraz pokazy filmów krótkometrażowych, przygotowanych przez telewizję KINO POLSKA, z blokiem filmów studentów uczelni artystycznych. ;
W sobotę, 2 lipca odbędzie się wernisaż wystawy towarzyszącej festiwalowi, koncerty zespołów z krajów biorących udział w imprezie, w tym koncert polskiej grupy Pogodno oraz projekcje filmowe. ;
Na niedzielę, 3 lipca zaplanowano spektakle czeskich grup teatralnych i powtórkę projekcji filmowych.]Poza tym, przez całe lato będą odbywały się warsztaty i akcje artystyczne.

Dojazd z Polski
  • z Wałbrzycha: drogą 35 przez przejście graniczne Golińsk
  • z Kłodzka drogą 387, przejście Tłumaczów lub z Kudowy drogą E67.

Pałac Bischofsteein jest położony w pobliżu wyjątkowej urody czeskiego miasteczka Broumov, które znajduje się tuż przy polskiej granicy, sąsiadując z Kotliną Kłodzką.

Rezerwacji pokoju w hotelu Bischofstein za posrednictwem strony internetowej możesz dokonać klikając tutaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie regionu broumovsko: www.broumovsko.cz

Festiwal sztuki Criss Cross 2005 będzie trwał od 1 lipca do końca sierpnia 2005 roku.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7