Festiwal młodej sztuki - Criss Cross 2005

Już jutro, 1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".
Już jutro,1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".Polskę na festiwalu reprezentować będą studenci i absolwenci z PWSFTviT w Łodzi, Instytutu Sztuki AP z Krakowa, ASP z Poznania oraz zespoły muzyczne Pogodno i Otwarty Projekt Dźwięku.

Program

Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w pierwszy weekend lipca. 1 lipca 2005 odbędą się koncerty (o godzinie 18.00 - Otwarty Projekt Dźwięku) oraz pokazy filmów krótkometrażowych, przygotowanych przez telewizję KINO POLSKA, z blokiem filmów studentów uczelni artystycznych. ;
W sobotę, 2 lipca odbędzie się wernisaż wystawy towarzyszącej festiwalowi, koncerty zespołów z krajów biorących udział w imprezie, w tym koncert polskiej grupy Pogodno oraz projekcje filmowe. ;
Na niedzielę, 3 lipca zaplanowano spektakle czeskich grup teatralnych i powtórkę projekcji filmowych.]Poza tym, przez całe lato będą odbywały się warsztaty i akcje artystyczne.

Dojazd z Polski
  • z Wałbrzycha: drogą 35 przez przejście graniczne Golińsk
  • z Kłodzka drogą 387, przejście Tłumaczów lub z Kudowy drogą E67.

Pałac Bischofsteein jest położony w pobliżu wyjątkowej urody czeskiego miasteczka Broumov, które znajduje się tuż przy polskiej granicy, sąsiadując z Kotliną Kłodzką.

Rezerwacji pokoju w hotelu Bischofstein za posrednictwem strony internetowej możesz dokonać klikając tutaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie regionu broumovsko: www.broumovsko.cz

Festiwal sztuki Criss Cross 2005 będzie trwał od 1 lipca do końca sierpnia 2005 roku.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8