Festiwal młodej sztuki - Criss Cross 2005

Już jutro, 1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".
Już jutro,1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".Polskę na festiwalu reprezentować będą studenci i absolwenci z PWSFTviT w Łodzi, Instytutu Sztuki AP z Krakowa, ASP z Poznania oraz zespoły muzyczne Pogodno i Otwarty Projekt Dźwięku.

Program

Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w pierwszy weekend lipca. 1 lipca 2005 odbędą się koncerty (o godzinie 18.00 - Otwarty Projekt Dźwięku) oraz pokazy filmów krótkometrażowych, przygotowanych przez telewizję KINO POLSKA, z blokiem filmów studentów uczelni artystycznych. ;
W sobotę, 2 lipca odbędzie się wernisaż wystawy towarzyszącej festiwalowi, koncerty zespołów z krajów biorących udział w imprezie, w tym koncert polskiej grupy Pogodno oraz projekcje filmowe. ;
Na niedzielę, 3 lipca zaplanowano spektakle czeskich grup teatralnych i powtórkę projekcji filmowych.]Poza tym, przez całe lato będą odbywały się warsztaty i akcje artystyczne.

Dojazd z Polski
  • z Wałbrzycha: drogą 35 przez przejście graniczne Golińsk
  • z Kłodzka drogą 387, przejście Tłumaczów lub z Kudowy drogą E67.

Pałac Bischofsteein jest położony w pobliżu wyjątkowej urody czeskiego miasteczka Broumov, które znajduje się tuż przy polskiej granicy, sąsiadując z Kotliną Kłodzką.

Rezerwacji pokoju w hotelu Bischofstein za posrednictwem strony internetowej możesz dokonać klikając tutaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie regionu broumovsko: www.broumovsko.cz

Festiwal sztuki Criss Cross 2005 będzie trwał od 1 lipca do końca sierpnia 2005 roku.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0