Festiwal młodej sztuki - Criss Cross 2005

Już jutro, 1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".
Już jutro,1 lipca 2005 roku rozpoczyna się piąty festiwal sztuki Criss Cross 2005. Będą to konfrontacje młodych twórców z Czech, Niemiec i Polski. W tym roku mottem towarzyszącym festiwalowi jest: "Always look on the bright side of life".Polskę na festiwalu reprezentować będą studenci i absolwenci z PWSFTviT w Łodzi, Instytutu Sztuki AP z Krakowa, ASP z Poznania oraz zespoły muzyczne Pogodno i Otwarty Projekt Dźwięku.

Program

Uroczyste otwarcie festiwalu nastąpi w pierwszy weekend lipca. 1 lipca 2005 odbędą się koncerty (o godzinie 18.00 - Otwarty Projekt Dźwięku) oraz pokazy filmów krótkometrażowych, przygotowanych przez telewizję KINO POLSKA, z blokiem filmów studentów uczelni artystycznych. ;
W sobotę, 2 lipca odbędzie się wernisaż wystawy towarzyszącej festiwalowi, koncerty zespołów z krajów biorących udział w imprezie, w tym koncert polskiej grupy Pogodno oraz projekcje filmowe. ;
Na niedzielę, 3 lipca zaplanowano spektakle czeskich grup teatralnych i powtórkę projekcji filmowych.]Poza tym, przez całe lato będą odbywały się warsztaty i akcje artystyczne.

Dojazd z Polski
  • z Wałbrzycha: drogą 35 przez przejście graniczne Golińsk
  • z Kłodzka drogą 387, przejście Tłumaczów lub z Kudowy drogą E67.

Pałac Bischofsteein jest położony w pobliżu wyjątkowej urody czeskiego miasteczka Broumov, które znajduje się tuż przy polskiej granicy, sąsiadując z Kotliną Kłodzką.

Rezerwacji pokoju w hotelu Bischofstein za posrednictwem strony internetowej możesz dokonać klikając tutaj.

Więcej informacji można znaleźć na stronie regionu broumovsko: www.broumovsko.cz

Festiwal sztuki Criss Cross 2005 będzie trwał od 1 lipca do końca sierpnia 2005 roku.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0
Panasonic Lumix LX100 II - zdjęcia przykładowe
10 Wrz 2018
Podczas dzisiejszej wizyty w siedzibie firmy, mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się w drugą generacją uniwersalnego kompaktu opartego o matrycę 4/3. Zobaczcie, jak Panasonic Lumix LX100 II radzi sobie w praktyce.
0