Rusza Samsung Photo Academy!

Autor: Maciej Luśtyk

10 Czerwiec 2016
Artykuł na: 2-3 minuty

Chciałbyś robić lepsze zdjęcia smartfonem? Nauczyć się jak sprawić, by przyciągały wzrok w gąszczu mediów społecznościowych i dowiedzieć się jak edytować je na urządzeniach mobilnych równie skutecznie jak na komputerze? Tego wszystkiego dowiesz się podczas całodniowych warsztatów prowadzonych przez pioniera polskiej fotografii mobilnej, Michała Koralewskiego.

Wspólnie z firmą Samsung zapraszamy wszystkich entuzjastów fotografowania smartfonem do wzięcia udziału w wyjątkowych, całodniowych i bezpłatnych warsztatach fotografii mobilnej Samsung Photo Academy!

Pierwszym miastem, które odwiedzimy będzie Warszawa. Zajęcia zostaną podzielone na dwie części: teoretyczną, odbywającą się w scenerii stadionu Legii oraz praktyczną, podczas której między innymi popływamy po Wiśle motorówkami Miami Wars.

fot. miamiwars.pl

Do dyspozycji uczestników będą wyposażone w 13-milionowe aparaty i jasne obiektywy smartfony Samsung Galaxy A5 oraz najnowszy flagowiec Samsung Galaxy S7. Przez cały czas trwania zajęć profesjonalną radą będzie służył prowadzący, Michał Koralewski - laureat wielu międzynarodowych konkursów fotografii mobilnej, fotograf roku według IPP AWARDS 2015, założyciel grupy Mobilni, pionier polskiej fotografii smartfonowej.

Samsung Galaxy A5

Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, podając link do strony internetowej, lub profilu w mediach społecznościowych, na którym można obejrzeć Wasze zdjęcia.

Spośród zgłoszeń, do 16 czerwca wybierzemy 24 uczestników, którzy w przyszły piątek (17 czerwca) będą mieli okazję zgłębić tajniki i poznać sztuczki, które pozwolą im na wykonywanie smartfonem jeszcze lepszych zdjęć. Z wybranymi fotografami skontaktujemy się telefonicznie w celu przekazania szczegółowych informacji odnośnie imprezy.

fot. Michał Koralewski

Wkrótce pojawimy się w kolejnych miastach. Sprawdzajcie kategorię Samsung Photo Academy!

 

Skopiuj link

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem.

Komentarze
Więcej w kategorii: Wydarzenia
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Bruno Barbey. Zawsze w Ruchu - wystawa kultowego fotografa Magnum w Muzeum Narodowym w Warszawie
Choć w swojej 40-letniej karierze odwiedził 5 kontynentów, dokumentując oblicze wielu konfliktów, stale odrzucał łatkę fotografa wojennego. Zamiast tego najbardziej interesowało go...
15
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
"The blue of the far distance" - wystawa laureatki konkursu Talent Roku 2023 w Galerii Pix.House
Pix.House zaprasza na autorską wystawę Emilii Martin, laureatki tegorocznego konkursu fotografii dokumentalnej Talent Roku 2023. Zdjęcia można oglądać do 14 grudnia.
3
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Manfrotto, Lowepro, JOBY - sprawdź oferty z okazji Black Friday
Skorzystaj z atrakcyjnych promocji z okazji Black Friday i kup statywy Manfrotto, plecaki i torby Lowepro oraz akcesoria JOBY w atrakcyjnych cenach
1
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (7)