Prace Maryny Hobrzyk w Krakowie

Workshopx ma przyjemność zaprosić na wernisaż powarsztatowej wystawy prac młodej krakowskiej artystki Maryny Hobrzyk, który odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz. 19.00 w Kompany, przy ul. Berka Joselewicza 21 w Krakowie. Wystawa potrwa do 24 września.
Maryna Hobrzyk

Wystawa "Decollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam" przedstawia serię fotograficznych ilustracji, które są rodzajem subiektywnych notatek z pobytu autorki we Włoszech i kilkumiesięcznej podróży po Indonezji. Prezentowana selekcja wydruków jest zaś pokłosiem warsztatów "Fotoedycja - trudna sztuka oddzielania", w czasie których uczestnicy przygotowywali swoje prace do publicznej prezentacji.
Maryna Hobrzyk

Maryna Hobrzyk (ur. 1987 roku w Krakowie) - wykształcenie zdobyła na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Form Przemysłowych oraz na Wydziale Architektury Wnętrz. W 2011 przebywała na stypendium na Akademii Sztuk Pięknych we Florencji, gdzie przygotowywała swoją pracę dyplomową. Po powrocie obroniła dyplom na Wydziale Architektury Wnętrz, w Pracowni projektowania wystaw prof. Jacka Cuprysia. Jej działania artystyczne związane są z wykorzystaniem różnych technik, między innymi: fotografii, kolażu, rysunku.

Więcej informacji na stronie: www.workshopx.org.


Maryna HobrzykDecollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam
Wernisaż: 24.08.2012, godz. 19:00
Termin: 25.08-24.09.2012

Kompany
ul. Berka Joselewicza 21
Kraków

Maryna Hobrzyk
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18