Prace Maryny Hobrzyk w Krakowie

Workshopx ma przyjemność zaprosić na wernisaż powarsztatowej wystawy prac młodej krakowskiej artystki Maryny Hobrzyk, który odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz. 19.00 w Kompany, przy ul. Berka Joselewicza 21 w Krakowie. Wystawa potrwa do 24 września.
Maryna Hobrzyk

Wystawa "Decollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam" przedstawia serię fotograficznych ilustracji, które są rodzajem subiektywnych notatek z pobytu autorki we Włoszech i kilkumiesięcznej podróży po Indonezji. Prezentowana selekcja wydruków jest zaś pokłosiem warsztatów "Fotoedycja - trudna sztuka oddzielania", w czasie których uczestnicy przygotowywali swoje prace do publicznej prezentacji.
Maryna Hobrzyk

Maryna Hobrzyk (ur. 1987 roku w Krakowie) - wykształcenie zdobyła na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Form Przemysłowych oraz na Wydziale Architektury Wnętrz. W 2011 przebywała na stypendium na Akademii Sztuk Pięknych we Florencji, gdzie przygotowywała swoją pracę dyplomową. Po powrocie obroniła dyplom na Wydziale Architektury Wnętrz, w Pracowni projektowania wystaw prof. Jacka Cuprysia. Jej działania artystyczne związane są z wykorzystaniem różnych technik, między innymi: fotografii, kolażu, rysunku.

Więcej informacji na stronie: www.workshopx.org.


Maryna HobrzykDecollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam
Wernisaż: 24.08.2012, godz. 19:00
Termin: 25.08-24.09.2012

Kompany
ul. Berka Joselewicza 21
Kraków

Maryna Hobrzyk
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0