Prace Maryny Hobrzyk w Krakowie

Workshopx ma przyjemność zaprosić na wernisaż powarsztatowej wystawy prac młodej krakowskiej artystki Maryny Hobrzyk, który odbędzie się w piątek, 24 sierpnia o godz. 19.00 w Kompany, przy ul. Berka Joselewicza 21 w Krakowie. Wystawa potrwa do 24 września.
Maryna Hobrzyk

Wystawa "Decollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam" przedstawia serię fotograficznych ilustracji, które są rodzajem subiektywnych notatek z pobytu autorki we Włoszech i kilkumiesięcznej podróży po Indonezji. Prezentowana selekcja wydruków jest zaś pokłosiem warsztatów "Fotoedycja - trudna sztuka oddzielania", w czasie których uczestnicy przygotowywali swoje prace do publicznej prezentacji.
Maryna Hobrzyk

Maryna Hobrzyk (ur. 1987 roku w Krakowie) - wykształcenie zdobyła na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych na Wydziale Form Przemysłowych oraz na Wydziale Architektury Wnętrz. W 2011 przebywała na stypendium na Akademii Sztuk Pięknych we Florencji, gdzie przygotowywała swoją pracę dyplomową. Po powrocie obroniła dyplom na Wydziale Architektury Wnętrz, w Pracowni projektowania wystaw prof. Jacka Cuprysia. Jej działania artystyczne związane są z wykorzystaniem różnych technik, między innymi: fotografii, kolażu, rysunku.

Więcej informacji na stronie: www.workshopx.org.


Maryna HobrzykDecollage - zauważam/zatrzymuję/przetwarzam
Wernisaż: 24.08.2012, godz. 19:00
Termin: 25.08-24.09.2012

Kompany
ul. Berka Joselewicza 21
Kraków

Maryna Hobrzyk
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13