Wystawa "Okno na świat" Małgorzaty Pióro w Krakowie

Zapraszamy na wernisaż wystawy Małgorzaty Pióro zatytułowanej "Okno na świat", który odbędzie się 12 kwietnia w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie o godz. 19:00. Prezentowany cykl zdjęć został nagrodzony w konkursie Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii "Portfolio/Exotic".
fot. Małgorzata Pióro

Małgorzata Pióro jest autorką wystawy "Okno na świat", którą będziecie mogli oglądać w dniach 13 kwietnia - 15 maja 2012 w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie.

Małgorzata Pióro - fotograf, pedagog, socjolog. Ukończyła Europejską Akademię Fotografii w Warszawie z tytułem artysta fotografik. Współzałożycielka Grupy Fotograficznej "7". Wykładała fotografię na Akademii Fotografii oraz Akademii 30+. Jest autorką jednego z pierwszych w historii i wielokrotnie nagradzanego kalendarza "Siostry" - przedstawiającego codzienne życie sióstr zakonnych. Laureatka wielu nagród krajowych i autorka kilku wystaw. Przez 4 lata prowadziła klub FotoWyż przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prowadzi także warsztaty i obozy fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Współpracuje z wydawnictwami i Podgórskim Domem Fotografii w Krakowie. Zrealizowała projekt fotograficzny - "Oko w Oko" prowadząc wykłady i spacery fotograficzne w większych miastach Polski. Ma na koncie także plener w Pradze w ramach projektu "Z pociągu do fotografii".


Małgorzata PióroOkno na świat
Wernisaż: 12.04.2012, godz. 19:00
Termin: 13.04-15.05.2012

Podgórski Dom Fotografii
ul. Limanowskiego 11
Kraków

fot. Małgorzata Pióro

fot. Małgorzata Pióro
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1