Wystawa "Okno na świat" Małgorzaty Pióro w Krakowie

Zapraszamy na wernisaż wystawy Małgorzaty Pióro zatytułowanej "Okno na świat", który odbędzie się 12 kwietnia w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie o godz. 19:00. Prezentowany cykl zdjęć został nagrodzony w konkursie Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii "Portfolio/Exotic".
fot. Małgorzata Pióro

Małgorzata Pióro jest autorką wystawy "Okno na świat", którą będziecie mogli oglądać w dniach 13 kwietnia - 15 maja 2012 w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie.

Małgorzata Pióro - fotograf, pedagog, socjolog. Ukończyła Europejską Akademię Fotografii w Warszawie z tytułem artysta fotografik. Współzałożycielka Grupy Fotograficznej "7". Wykładała fotografię na Akademii Fotografii oraz Akademii 30+. Jest autorką jednego z pierwszych w historii i wielokrotnie nagradzanego kalendarza "Siostry" - przedstawiającego codzienne życie sióstr zakonnych. Laureatka wielu nagród krajowych i autorka kilku wystaw. Przez 4 lata prowadziła klub FotoWyż przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prowadzi także warsztaty i obozy fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Współpracuje z wydawnictwami i Podgórskim Domem Fotografii w Krakowie. Zrealizowała projekt fotograficzny - "Oko w Oko" prowadząc wykłady i spacery fotograficzne w większych miastach Polski. Ma na koncie także plener w Pradze w ramach projektu "Z pociągu do fotografii".


Małgorzata PióroOkno na świat
Wernisaż: 12.04.2012, godz. 19:00
Termin: 13.04-15.05.2012

Podgórski Dom Fotografii
ul. Limanowskiego 11
Kraków

fot. Małgorzata Pióro

fot. Małgorzata Pióro
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2