Wystawa "Okno na świat" Małgorzaty Pióro w Krakowie

Zapraszamy na wernisaż wystawy Małgorzaty Pióro zatytułowanej "Okno na świat", który odbędzie się 12 kwietnia w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie o godz. 19:00. Prezentowany cykl zdjęć został nagrodzony w konkursie Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii "Portfolio/Exotic".
fot. Małgorzata Pióro

Małgorzata Pióro jest autorką wystawy "Okno na świat", którą będziecie mogli oglądać w dniach 13 kwietnia - 15 maja 2012 w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie.

Małgorzata Pióro - fotograf, pedagog, socjolog. Ukończyła Europejską Akademię Fotografii w Warszawie z tytułem artysta fotografik. Współzałożycielka Grupy Fotograficznej "7". Wykładała fotografię na Akademii Fotografii oraz Akademii 30+. Jest autorką jednego z pierwszych w historii i wielokrotnie nagradzanego kalendarza "Siostry" - przedstawiającego codzienne życie sióstr zakonnych. Laureatka wielu nagród krajowych i autorka kilku wystaw. Przez 4 lata prowadziła klub FotoWyż przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prowadzi także warsztaty i obozy fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Współpracuje z wydawnictwami i Podgórskim Domem Fotografii w Krakowie. Zrealizowała projekt fotograficzny - "Oko w Oko" prowadząc wykłady i spacery fotograficzne w większych miastach Polski. Ma na koncie także plener w Pradze w ramach projektu "Z pociągu do fotografii".


Małgorzata PióroOkno na świat
Wernisaż: 12.04.2012, godz. 19:00
Termin: 13.04-15.05.2012

Podgórski Dom Fotografii
ul. Limanowskiego 11
Kraków

fot. Małgorzata Pióro

fot. Małgorzata Pióro
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0