Wystawa "Okno na świat" Małgorzaty Pióro w Krakowie

Zapraszamy na wernisaż wystawy Małgorzaty Pióro zatytułowanej "Okno na świat", który odbędzie się 12 kwietnia w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie o godz. 19:00. Prezentowany cykl zdjęć został nagrodzony w konkursie Travel Photographer of The Year 2011 w kategorii "Portfolio/Exotic".
fot. Małgorzata Pióro

Małgorzata Pióro jest autorką wystawy "Okno na świat", którą będziecie mogli oglądać w dniach 13 kwietnia - 15 maja 2012 w Podgórskim Domu Fotografii w Krakowie.

Małgorzata Pióro - fotograf, pedagog, socjolog. Ukończyła Europejską Akademię Fotografii w Warszawie z tytułem artysta fotografik. Współzałożycielka Grupy Fotograficznej "7". Wykładała fotografię na Akademii Fotografii oraz Akademii 30+. Jest autorką jednego z pierwszych w historii i wielokrotnie nagradzanego kalendarza "Siostry" - przedstawiającego codzienne życie sióstr zakonnych. Laureatka wielu nagród krajowych i autorka kilku wystaw. Przez 4 lata prowadziła klub FotoWyż przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Prowadzi także warsztaty i obozy fotograficzne dla młodzieży i dorosłych w ramach projektów unijnych. Współpracuje z wydawnictwami i Podgórskim Domem Fotografii w Krakowie. Zrealizowała projekt fotograficzny - "Oko w Oko" prowadząc wykłady i spacery fotograficzne w większych miastach Polski. Ma na koncie także plener w Pradze w ramach projektu "Z pociągu do fotografii".


Małgorzata PióroOkno na świat
Wernisaż: 12.04.2012, godz. 19:00
Termin: 13.04-15.05.2012

Podgórski Dom Fotografii
ul. Limanowskiego 11
Kraków

fot. Małgorzata Pióro

fot. Małgorzata Pióro
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1