Wystawa zdjęć Kingi Wasilewskiej w Łodzi

Zapraszamy do Łodzi na wystawę zdjęć Kingi Wasilewskiej. Prace z cyklu "You Are What You Wear" będziecie mogli zobaczyć na otwarciu, które odbędzie się już jutro, w piątek, 24 lutego o godz. 19:30 na ul. Piotrowskiej 138/140.
fot. Kinga Wasilewska

Cykl "You Are What You Wear" dotyka tematu, który w zasadzie mógłby nie istnieć, gdyby nie atmosfera naszych czasów i silniejsza niż kiedykolwiek potrzeba identyfikacji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ubiór już dawno przestał pełnić rolę zastępczą dla utraconego w drodze ewolucji owłosienia. Warto więc poświęcić chwilę na refleksję, czy strój jeszcze podkreśla osobowość, czy już ją przysłania.

Na wystawę złoży się dziewięć fotografii w formacie 110x80cm, autorstwa wymienionej w temacie studentki fotografii PWSFTviT. Jej prace zawisną we wnętrzach byłej już Fabrystrefy. 

Wernisaż uświetni inaugurację wydarzenia "Ubierz Alles! Vol. 4", które odbędzie się na terenie łódzkiego projektu OFF Piotrkowska.


Kinga WasilewskaYou Are What You Wear
Wernisaż: 24.02.2012, godz. 19:30

OFF Piotrkowska
(wejście przez klubokawiarnię Spaleni Słońcem)
Piotrkowska 138/140
Łódź

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7