Wystawa zdjęć Kingi Wasilewskiej w Łodzi

Zapraszamy do Łodzi na wystawę zdjęć Kingi Wasilewskiej. Prace z cyklu "You Are What You Wear" będziecie mogli zobaczyć na otwarciu, które odbędzie się już jutro, w piątek, 24 lutego o godz. 19:30 na ul. Piotrowskiej 138/140.
fot. Kinga Wasilewska

Cykl "You Are What You Wear" dotyka tematu, który w zasadzie mógłby nie istnieć, gdyby nie atmosfera naszych czasów i silniejsza niż kiedykolwiek potrzeba identyfikacji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ubiór już dawno przestał pełnić rolę zastępczą dla utraconego w drodze ewolucji owłosienia. Warto więc poświęcić chwilę na refleksję, czy strój jeszcze podkreśla osobowość, czy już ją przysłania.

Na wystawę złoży się dziewięć fotografii w formacie 110x80cm, autorstwa wymienionej w temacie studentki fotografii PWSFTviT. Jej prace zawisną we wnętrzach byłej już Fabrystrefy. 

Wernisaż uświetni inaugurację wydarzenia "Ubierz Alles! Vol. 4", które odbędzie się na terenie łódzkiego projektu OFF Piotrkowska.


Kinga WasilewskaYou Are What You Wear
Wernisaż: 24.02.2012, godz. 19:30

OFF Piotrkowska
(wejście przez klubokawiarnię Spaleni Słońcem)
Piotrkowska 138/140
Łódź

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13