Wystawa zdjęć Kingi Wasilewskiej w Łodzi

Zapraszamy do Łodzi na wystawę zdjęć Kingi Wasilewskiej. Prace z cyklu "You Are What You Wear" będziecie mogli zobaczyć na otwarciu, które odbędzie się już jutro, w piątek, 24 lutego o godz. 19:30 na ul. Piotrowskiej 138/140.
fot. Kinga Wasilewska

Cykl "You Are What You Wear" dotyka tematu, który w zasadzie mógłby nie istnieć, gdyby nie atmosfera naszych czasów i silniejsza niż kiedykolwiek potrzeba identyfikacji. Trudno oprzeć się wrażeniu, że ubiór już dawno przestał pełnić rolę zastępczą dla utraconego w drodze ewolucji owłosienia. Warto więc poświęcić chwilę na refleksję, czy strój jeszcze podkreśla osobowość, czy już ją przysłania.

Na wystawę złoży się dziewięć fotografii w formacie 110x80cm, autorstwa wymienionej w temacie studentki fotografii PWSFTviT. Jej prace zawisną we wnętrzach byłej już Fabrystrefy. 

Wernisaż uświetni inaugurację wydarzenia "Ubierz Alles! Vol. 4", które odbędzie się na terenie łódzkiego projektu OFF Piotrkowska.


Kinga WasilewskaYou Are What You Wear
Wernisaż: 24.02.2012, godz. 19:30

OFF Piotrkowska
(wejście przez klubokawiarnię Spaleni Słońcem)
Piotrkowska 138/140
Łódź

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska

fot. Kinga Wasilewska
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18