"Nieoczywiste 2010" - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który odbędzie się w sobotę, 2 października o godz. 19:00 w Galerii Słodownia w Starym Browarze w Poznaniu. Oprócz fotografii na wystawie zobaczymy instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne.
fot. Katarzyna Novak

"Nieoczywiste 2010" to kolejna z corocznych wystaw prac dyplomowych zrealizowanych w Katedrze Fotografii i Zaocznym Studium Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Prezentuje dyplomy licencjackie i magisterskie z pracowni prof. nadzw. Krzysztofa J. Baranowskiego, prof. nadzw. Piotra Chojnackiego, prof. zw. Andrzeja P. Florkowskiego, prof. wizyt. Natalii LL i prof. zw. Piotra Wołyńskiego. Wśród pokazywanych prac, oprócz fotografii, znajdują się m.in. instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne. W wystawie udział biorą: Karolina Bukowska, Mateusz Drabent, Marcin Gołębiewski, Tomasz Hołyński, Piotr Krzysztoforski, Krzysztof Malik, Katarzyna Novak, Sławomir Obst, Maciej Rerek, Ewa Sobiecka, Weronika Trojanowska, Katarzyna Tur, Kamil Wnuk i Michał Zieliński.

Organizator: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Współpraca: Art Stations Foundation / Stary Browar

Nieoczywiste 2010 - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
Wernisaż 2.10.2010, godz. 19:00
Termin: 25.09-9.10.2010, w godz. 12:00-19:00

Galeria Słodownia (poziom +1), Stary Browar, Poznań

fot. Mateusz Drabent

fot. Weronika Trojanowska
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0