"Nieoczywiste 2010" - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który odbędzie się w sobotę, 2 października o godz. 19:00 w Galerii Słodownia w Starym Browarze w Poznaniu. Oprócz fotografii na wystawie zobaczymy instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne.
fot. Katarzyna Novak

"Nieoczywiste 2010" to kolejna z corocznych wystaw prac dyplomowych zrealizowanych w Katedrze Fotografii i Zaocznym Studium Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Prezentuje dyplomy licencjackie i magisterskie z pracowni prof. nadzw. Krzysztofa J. Baranowskiego, prof. nadzw. Piotra Chojnackiego, prof. zw. Andrzeja P. Florkowskiego, prof. wizyt. Natalii LL i prof. zw. Piotra Wołyńskiego. Wśród pokazywanych prac, oprócz fotografii, znajdują się m.in. instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne. W wystawie udział biorą: Karolina Bukowska, Mateusz Drabent, Marcin Gołębiewski, Tomasz Hołyński, Piotr Krzysztoforski, Krzysztof Malik, Katarzyna Novak, Sławomir Obst, Maciej Rerek, Ewa Sobiecka, Weronika Trojanowska, Katarzyna Tur, Kamil Wnuk i Michał Zieliński.

Organizator: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Współpraca: Art Stations Foundation / Stary Browar

Nieoczywiste 2010 - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
Wernisaż 2.10.2010, godz. 19:00
Termin: 25.09-9.10.2010, w godz. 12:00-19:00

Galeria Słodownia (poziom +1), Stary Browar, Poznań

fot. Mateusz Drabent

fot. Weronika Trojanowska
Komentarze
Polecane artykuły
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4
Ricoh GR III - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
8 Mar 2019
Najnowszy kompakt Ricoh GR III pretenduje do miana najdoskonalszego stałoogniskowego aparatu kompaktowego w historii. Czy ma szansę podbić tę specyficzną niszę? Sprawdźcie nasze wnioski po jednym dniu spędzonym z aparatem.
1
Panasonic Lumix GX9 - test aparatu
4 Mar 2019
GX9 to topowy model z „dalmierzowej” serii Lumix GX. Mocna specyfikacja, zamkniętą została w kompaktowym i solidnym body, a atutem jest też niewątpliwie atrakcyjna cena i bogactwo dostępnej optyki. Zobaczmy jak ten stylowy maluch sprawdza się w praktyce.
1