"Nieoczywiste 2010" - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który odbędzie się w sobotę, 2 października o godz. 19:00 w Galerii Słodownia w Starym Browarze w Poznaniu. Oprócz fotografii na wystawie zobaczymy instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne.
fot. Katarzyna Novak

"Nieoczywiste 2010" to kolejna z corocznych wystaw prac dyplomowych zrealizowanych w Katedrze Fotografii i Zaocznym Studium Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Prezentuje dyplomy licencjackie i magisterskie z pracowni prof. nadzw. Krzysztofa J. Baranowskiego, prof. nadzw. Piotra Chojnackiego, prof. zw. Andrzeja P. Florkowskiego, prof. wizyt. Natalii LL i prof. zw. Piotra Wołyńskiego. Wśród pokazywanych prac, oprócz fotografii, znajdują się m.in. instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne. W wystawie udział biorą: Karolina Bukowska, Mateusz Drabent, Marcin Gołębiewski, Tomasz Hołyński, Piotr Krzysztoforski, Krzysztof Malik, Katarzyna Novak, Sławomir Obst, Maciej Rerek, Ewa Sobiecka, Weronika Trojanowska, Katarzyna Tur, Kamil Wnuk i Michał Zieliński.

Organizator: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Współpraca: Art Stations Foundation / Stary Browar

Nieoczywiste 2010 - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
Wernisaż 2.10.2010, godz. 19:00
Termin: 25.09-9.10.2010, w godz. 12:00-19:00

Galeria Słodownia (poziom +1), Stary Browar, Poznań

fot. Mateusz Drabent

fot. Weronika Trojanowska
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13