"Nieoczywiste 2010" - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu

Zapraszamy na wernisaż wystawy prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu, który odbędzie się w sobotę, 2 października o godz. 19:00 w Galerii Słodownia w Starym Browarze w Poznaniu. Oprócz fotografii na wystawie zobaczymy instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne.
fot. Katarzyna Novak

"Nieoczywiste 2010" to kolejna z corocznych wystaw prac dyplomowych zrealizowanych w Katedrze Fotografii i Zaocznym Studium Fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu. Prezentuje dyplomy licencjackie i magisterskie z pracowni prof. nadzw. Krzysztofa J. Baranowskiego, prof. nadzw. Piotra Chojnackiego, prof. zw. Andrzeja P. Florkowskiego, prof. wizyt. Natalii LL i prof. zw. Piotra Wołyńskiego. Wśród pokazywanych prac, oprócz fotografii, znajdują się m.in. instalacje intermedialne, realizacje video i obiekty fotograficzne. W wystawie udział biorą: Karolina Bukowska, Mateusz Drabent, Marcin Gołębiewski, Tomasz Hołyński, Piotr Krzysztoforski, Krzysztof Malik, Katarzyna Novak, Sławomir Obst, Maciej Rerek, Ewa Sobiecka, Weronika Trojanowska, Katarzyna Tur, Kamil Wnuk i Michał Zieliński.

Organizator: Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu
Współpraca: Art Stations Foundation / Stary Browar

Nieoczywiste 2010 - wystawa prac dyplomowych w zakresie fotografii Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu
Wernisaż 2.10.2010, godz. 19:00
Termin: 25.09-9.10.2010, w godz. 12:00-19:00

Galeria Słodownia (poziom +1), Stary Browar, Poznań

fot. Mateusz Drabent

fot. Weronika Trojanowska
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1