Prace Łukasza Biedermana w galerii theprintspace w Londynie

Londyńska galeria theprintspace po raz pierwszy w swojej historii stworzyła wystawę ze zdjęć pochodzących z ich comiesięcznych konkursów organizowanych na Facebooku i grupy na Flickrze. Wśród wybranych przez uznanych w środowisku fotografów prac znalazły się dwa zdjęcia Łukasza Biedermana.
Na początku tego roku wiodąca galeria wschodniego Londynu theprintspace informowała o nietypowej inicjatywie. Na organizowanej przez nią wystawie miały być pokazane wyłącznie zdjęcia nadsyłane przez użytkowników serwisu Flickr. Każdego miesiąca były wybierane cztery fotografie w ramach specjalnie przygotowanej grupy na Flickrze. Celem tego przedsięwzięcia była próba wypromowania nowych talentów, stworzenia okazji do tego, by nieznani artyści mogli pokazać swoje prace.

Miło nam poinformować, że na wystawie w lodyńskiej galerii znajdą się fotografie Łukasza Biedermana, które prezentujemy poniżej. Pierwszą z nich wybrał Simon Roberts, a drugą Laura Pannack (oboje sa laureatami World Press Photo). Na wystawie znajdziemy również fotografie Krzysztofa Nowakowskiego. Wydarzenie pod nazwą "SoShowMe" rozpocznie się w londyńskiej theprintspace gallery (74 Kingsland Road, Shoreditch) 2 września 2010 o godz. 19:00. Wystawa będzie otwarta w dniach 3-15 września.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.theprintspace.co.uk.
fot. Łukasz Biederman

fot. Łukasz Biederman
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1