Prace Łukasza Biedermana w galerii theprintspace w Londynie

Londyńska galeria theprintspace po raz pierwszy w swojej historii stworzyła wystawę ze zdjęć pochodzących z ich comiesięcznych konkursów organizowanych na Facebooku i grupy na Flickrze. Wśród wybranych przez uznanych w środowisku fotografów prac znalazły się dwa zdjęcia Łukasza Biedermana.
Na początku tego roku wiodąca galeria wschodniego Londynu theprintspace informowała o nietypowej inicjatywie. Na organizowanej przez nią wystawie miały być pokazane wyłącznie zdjęcia nadsyłane przez użytkowników serwisu Flickr. Każdego miesiąca były wybierane cztery fotografie w ramach specjalnie przygotowanej grupy na Flickrze. Celem tego przedsięwzięcia była próba wypromowania nowych talentów, stworzenia okazji do tego, by nieznani artyści mogli pokazać swoje prace.

Miło nam poinformować, że na wystawie w lodyńskiej galerii znajdą się fotografie Łukasza Biedermana, które prezentujemy poniżej. Pierwszą z nich wybrał Simon Roberts, a drugą Laura Pannack (oboje sa laureatami World Press Photo). Na wystawie znajdziemy również fotografie Krzysztofa Nowakowskiego. Wydarzenie pod nazwą "SoShowMe" rozpocznie się w londyńskiej theprintspace gallery (74 Kingsland Road, Shoreditch) 2 września 2010 o godz. 19:00. Wystawa będzie otwarta w dniach 3-15 września.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.theprintspace.co.uk.
fot. Łukasz Biederman

fot. Łukasz Biederman
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0