Prace Łukasza Biedermana w galerii theprintspace w Londynie

Londyńska galeria theprintspace po raz pierwszy w swojej historii stworzyła wystawę ze zdjęć pochodzących z ich comiesięcznych konkursów organizowanych na Facebooku i grupy na Flickrze. Wśród wybranych przez uznanych w środowisku fotografów prac znalazły się dwa zdjęcia Łukasza Biedermana.
Na początku tego roku wiodąca galeria wschodniego Londynu theprintspace informowała o nietypowej inicjatywie. Na organizowanej przez nią wystawie miały być pokazane wyłącznie zdjęcia nadsyłane przez użytkowników serwisu Flickr. Każdego miesiąca były wybierane cztery fotografie w ramach specjalnie przygotowanej grupy na Flickrze. Celem tego przedsięwzięcia była próba wypromowania nowych talentów, stworzenia okazji do tego, by nieznani artyści mogli pokazać swoje prace.

Miło nam poinformować, że na wystawie w lodyńskiej galerii znajdą się fotografie Łukasza Biedermana, które prezentujemy poniżej. Pierwszą z nich wybrał Simon Roberts, a drugą Laura Pannack (oboje sa laureatami World Press Photo). Na wystawie znajdziemy również fotografie Krzysztofa Nowakowskiego. Wydarzenie pod nazwą "SoShowMe" rozpocznie się w londyńskiej theprintspace gallery (74 Kingsland Road, Shoreditch) 2 września 2010 o godz. 19:00. Wystawa będzie otwarta w dniach 3-15 września.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.theprintspace.co.uk.
fot. Łukasz Biederman

fot. Łukasz Biederman
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4