Prace Łukasza Biedermana w galerii theprintspace w Londynie

Londyńska galeria theprintspace po raz pierwszy w swojej historii stworzyła wystawę ze zdjęć pochodzących z ich comiesięcznych konkursów organizowanych na Facebooku i grupy na Flickrze. Wśród wybranych przez uznanych w środowisku fotografów prac znalazły się dwa zdjęcia Łukasza Biedermana.
Na początku tego roku wiodąca galeria wschodniego Londynu theprintspace informowała o nietypowej inicjatywie. Na organizowanej przez nią wystawie miały być pokazane wyłącznie zdjęcia nadsyłane przez użytkowników serwisu Flickr. Każdego miesiąca były wybierane cztery fotografie w ramach specjalnie przygotowanej grupy na Flickrze. Celem tego przedsięwzięcia była próba wypromowania nowych talentów, stworzenia okazji do tego, by nieznani artyści mogli pokazać swoje prace.

Miło nam poinformować, że na wystawie w lodyńskiej galerii znajdą się fotografie Łukasza Biedermana, które prezentujemy poniżej. Pierwszą z nich wybrał Simon Roberts, a drugą Laura Pannack (oboje sa laureatami World Press Photo). Na wystawie znajdziemy również fotografie Krzysztofa Nowakowskiego. Wydarzenie pod nazwą "SoShowMe" rozpocznie się w londyńskiej theprintspace gallery (74 Kingsland Road, Shoreditch) 2 września 2010 o godz. 19:00. Wystawa będzie otwarta w dniach 3-15 września.

Szczegóły znajdziemy na stronie: www.theprintspace.co.uk.
fot. Łukasz Biederman

fot. Łukasz Biederman
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
1
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5