Biuletyn fotograficzny - luty 2006

W lutowym wydaniu "Biuletynu fotograficznego" znajdziemy m.in. rozmowę z Łukaszem Trzcińskim, artykuł Tomka Ferenca o fotografii architektury i pierwszy odcinek nowego cyklu "Gdzie diabeł mówi...".
Okładka lutowego "Biuletynu fotograficznego"

Tradycyjnie oddajemy głos redakcji, która najlepiej wie, czym się pochwalić, i co polecić swoim czytelnikom.

W lutowym numerze Biuletynu Fotograficznego znajdziecie zapis nieco sensacyjnej, choć konstruktywnej dyskusji na temat Czy potrzebny jest nam ZPAF?, w której wzięli udział młodzi fotografowie, dziennikarze i przedstawiciele Związku.

A poza tym: kompletne kalendarium polskich wydarzeń fotograficznych w tym miesiącu, regulaminy konkursów fotograficznych, a także konkursu na kuratora Małej Galerii ZPAF.

Do poczytania: rozmowa z Łukaszem Trzcińskim o kryzysie fotografii na polskim rynku prasy, stop-klatka Tomka Ferenca o fotografii architektury korporacyjnej, historia Diane Arbus, foto-pocztówki z piekła i nowy cykl "Gdzie diabeł mówi...".

Ogłaszamy także nowy konkurs BF "Mój mistrz"


Cena miesięcznika "Biuletyn fotograficzny": 6,5 zł
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4