Biuletyn fotograficzny - luty 2006

W lutowym wydaniu "Biuletynu fotograficznego" znajdziemy m.in. rozmowę z Łukaszem Trzcińskim, artykuł Tomka Ferenca o fotografii architektury i pierwszy odcinek nowego cyklu "Gdzie diabeł mówi...".
Okładka lutowego "Biuletynu fotograficznego"

Tradycyjnie oddajemy głos redakcji, która najlepiej wie, czym się pochwalić, i co polecić swoim czytelnikom.

W lutowym numerze Biuletynu Fotograficznego znajdziecie zapis nieco sensacyjnej, choć konstruktywnej dyskusji na temat Czy potrzebny jest nam ZPAF?, w której wzięli udział młodzi fotografowie, dziennikarze i przedstawiciele Związku.

A poza tym: kompletne kalendarium polskich wydarzeń fotograficznych w tym miesiącu, regulaminy konkursów fotograficznych, a także konkursu na kuratora Małej Galerii ZPAF.

Do poczytania: rozmowa z Łukaszem Trzcińskim o kryzysie fotografii na polskim rynku prasy, stop-klatka Tomka Ferenca o fotografii architektury korporacyjnej, historia Diane Arbus, foto-pocztówki z piekła i nowy cykl "Gdzie diabeł mówi...".

Ogłaszamy także nowy konkurs BF "Mój mistrz"


Cena miesięcznika "Biuletyn fotograficzny": 6,5 zł
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0