Biuletyn fotograficzny - luty 2006

W lutowym wydaniu "Biuletynu fotograficznego" znajdziemy m.in. rozmowę z Łukaszem Trzcińskim, artykuł Tomka Ferenca o fotografii architektury i pierwszy odcinek nowego cyklu "Gdzie diabeł mówi...".
Okładka lutowego "Biuletynu fotograficznego"

Tradycyjnie oddajemy głos redakcji, która najlepiej wie, czym się pochwalić, i co polecić swoim czytelnikom.

W lutowym numerze Biuletynu Fotograficznego znajdziecie zapis nieco sensacyjnej, choć konstruktywnej dyskusji na temat Czy potrzebny jest nam ZPAF?, w której wzięli udział młodzi fotografowie, dziennikarze i przedstawiciele Związku.

A poza tym: kompletne kalendarium polskich wydarzeń fotograficznych w tym miesiącu, regulaminy konkursów fotograficznych, a także konkursu na kuratora Małej Galerii ZPAF.

Do poczytania: rozmowa z Łukaszem Trzcińskim o kryzysie fotografii na polskim rynku prasy, stop-klatka Tomka Ferenca o fotografii architektury korporacyjnej, historia Diane Arbus, foto-pocztówki z piekła i nowy cykl "Gdzie diabeł mówi...".

Ogłaszamy także nowy konkurs BF "Mój mistrz"


Cena miesięcznika "Biuletyn fotograficzny": 6,5 zł
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0