Biuletyn fotograficzny - luty 2006

W lutowym wydaniu "Biuletynu fotograficznego" znajdziemy m.in. rozmowę z Łukaszem Trzcińskim, artykuł Tomka Ferenca o fotografii architektury i pierwszy odcinek nowego cyklu "Gdzie diabeł mówi...".
Okładka lutowego "Biuletynu fotograficznego"

Tradycyjnie oddajemy głos redakcji, która najlepiej wie, czym się pochwalić, i co polecić swoim czytelnikom.

W lutowym numerze Biuletynu Fotograficznego znajdziecie zapis nieco sensacyjnej, choć konstruktywnej dyskusji na temat Czy potrzebny jest nam ZPAF?, w której wzięli udział młodzi fotografowie, dziennikarze i przedstawiciele Związku.

A poza tym: kompletne kalendarium polskich wydarzeń fotograficznych w tym miesiącu, regulaminy konkursów fotograficznych, a także konkursu na kuratora Małej Galerii ZPAF.

Do poczytania: rozmowa z Łukaszem Trzcińskim o kryzysie fotografii na polskim rynku prasy, stop-klatka Tomka Ferenca o fotografii architektury korporacyjnej, historia Diane Arbus, foto-pocztówki z piekła i nowy cykl "Gdzie diabeł mówi...".

Ogłaszamy także nowy konkurs BF "Mój mistrz"


Cena miesięcznika "Biuletyn fotograficzny": 6,5 zł
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7