Biuletyn fotograficzny - luty 2006

W lutowym wydaniu "Biuletynu fotograficznego" znajdziemy m.in. rozmowę z Łukaszem Trzcińskim, artykuł Tomka Ferenca o fotografii architektury i pierwszy odcinek nowego cyklu "Gdzie diabeł mówi...".
Okładka lutowego "Biuletynu fotograficznego"

Tradycyjnie oddajemy głos redakcji, która najlepiej wie, czym się pochwalić, i co polecić swoim czytelnikom.

W lutowym numerze Biuletynu Fotograficznego znajdziecie zapis nieco sensacyjnej, choć konstruktywnej dyskusji na temat Czy potrzebny jest nam ZPAF?, w której wzięli udział młodzi fotografowie, dziennikarze i przedstawiciele Związku.

A poza tym: kompletne kalendarium polskich wydarzeń fotograficznych w tym miesiącu, regulaminy konkursów fotograficznych, a także konkursu na kuratora Małej Galerii ZPAF.

Do poczytania: rozmowa z Łukaszem Trzcińskim o kryzysie fotografii na polskim rynku prasy, stop-klatka Tomka Ferenca o fotografii architektury korporacyjnej, historia Diane Arbus, foto-pocztówki z piekła i nowy cykl "Gdzie diabeł mówi...".

Ogłaszamy także nowy konkurs BF "Mój mistrz"


Cena miesięcznika "Biuletyn fotograficzny": 6,5 zł
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8