ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"

ZAPOWIEDŹ: Thomas Struth „Retrospective"

Pod koniec kwietnia do sprzedaży trafi książka skupiająca w sobie najlepsze prace Thomasa Strutha, jednego z najwybitniejszych fotografów niemieckiej sceny artystycznej.

W nowym albumie wydawnictwa Schirmer/Mosel zostaną zawarte reprezentatywne fotografie z każdej serii prac Thomasa Strutha.

W książce znajdą się między innymi portrety, wielkoformatowe zdjęcia muzeów, krajobrazy miejskie, fotografie uliczne czy obrazy przyrody ukazujące precyzję, wyjątkową przejrzystość i idealne poczucie kompozycji fotografa.

Retrospective to idealna propozycja dla osób, które chcą bliżej przyjrzeć się twórczości artysty dokumentującego w swoich pracach zmieniające się warunki życia społeczeństwa.

Wstępne zamówienia na album można składać za pośrednictwem strony www.bookoff.pl, kontaktując się mailowo z obsługą księgarni. Więcej informacji o książce znajdziecie na stronie wydawnictwa Schirmer/Mosel.

Studentka dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach. Pasjonatka mody i kultury szeroko pojętej. Na zdjęcia patrzy głównie przez pryzmat odczuwanych emocji i własnej estetyki. W wolnej chwili najchętniej przebywa w stadninie koni lub we własnym domu z książką w dłoni.

Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4