FramesFactory, nr 3

0
Marcin Grabowiecki
9 Sierpień 2013
Artykuł na: 2-3 minuty
Ukazał się trzeci numer internetowego magazynu fotograficznego "FramesFactory". Motywem przewodnim najnowszego numeru jest człowiek, a jego gościem - Arkadiusz Gola. Magazyn zaprasza również do udziału w konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział w Warsztatach Fotograficznych Holdena.


Ukazał się trzeci numer magazynu fotograficznego FramesFactory. Jest to internetowy kwartalnik, któremu patronują ZPAF Okręg Śląski, Śląskie Towarzystwo Fotograficzne, Polskie Radio Katowice, Stowarzyszenie Sztuka i Teatr oraz Jazz Forum. Założeniem wydawcy i redakcji "FramesFactory" jest pokazywanie ciekawych zdjęć. Mimo tego, że wydawnictwo mocno osadzone jest w środowisku śląskim, nie ogranicza się jedynie do fotografii i autorów związanych z tym regionem Polski.

Motywem przewodnim najnowszego numeru "FramesFactory" jest człowiek, który jako temat zdjęć nigdy tak naprawdę nie stracił na znaczeniu pomimo tego, że dzisiejsza fotografia wciąż poszukuje nowych źródeł inspiracji - pisze Redakcja FF w artykule wstępnym do aktualnego numeru.

Podobnie jak w poprzednich dwóch, tak i w trzecim numerze pojawia się gość numeru. Tym razem jest nim zdobywca kilkunastu prestiżowych nagród w konkursach fotografii prasowej, fotoreporter prasowy i członek ZPAF - Arkadiusz Gola, prezentujący materiał zrealizowany na przestrzeni lat 2003-2012, pokazujący codzienne życie w dzielnicach robotniczych na Górnym Śląsku. Oprócz Arkadiusza Goli swoje prace prezentują również: Marian Panic, Marek Locher, Przemek Ledwoch, Arkadiusz Bała oraz Grupa Fotograficzna ZASPA i członkowie Warsztatów Fotograficznych Holdena.

Magazyn zaprasza również do udziału w ogłoszonym na swoich łamach konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział we wspomnianych Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Najnowszy numer FramesFactory pobrać można ze strony: www.framesfactory.pl

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Pewnego razu we wschodnim Londynie - angielska stolica lat 70. i 80. na nieznanych zdjęciach Paula Trevora
Pewnego razu we wschodnim Londynie - angielska stolica lat 70. i 80. na nieznanych zdjęciach Paula...
Paul Trevor od kilkudziesięciu lat fotografuje mieszkańców londyńskiego East Endu. Właśnie ukazała się pierwsza książka z serii poświęconej kultowej dzielnicy. Pozycja...
23
2
Portretprowincji.pl - 360-stronicowy album opowiadający o Polsce, której nie zobaczysz w telewizji
Portretprowincji.pl - 360-stronicowy album opowiadający o Polsce, której nie zobaczysz w telewizji
Trwa zbiórka na wydanie albumu „portretprowincji.pl”, niezwykłego dokumentu będącego zapisem ponad sześcioletniej podróży przez małomiasteczkową Polskę.
155
1
Szykujesz się na jesienny plener? Podbij go z nowym numerem Digital Camera Polska
Szykujesz się na jesienny plener? Podbij go z nowym numerem Digital Camera Polska
Do salonów prasowych trafiło październikowe wydanie Digital Camera Polska, a w nim m.in. porady dot. fotografii pejzażowej, wywiad z Toddem Hido oraz testy głowic...
0
0
Powiązane artykuły