FramesFactory, nr 3

0

Autor: Marcin Grabowiecki

9 Sierpień 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Ukazał się trzeci numer internetowego magazynu fotograficznego "FramesFactory". Motywem przewodnim najnowszego numeru jest człowiek, a jego gościem - Arkadiusz Gola. Magazyn zaprasza również do udziału w konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział w Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Ukazał się trzeci numer magazynu fotograficznego FramesFactory. Jest to internetowy kwartalnik, któremu patronują ZPAF Okręg Śląski, Śląskie Towarzystwo Fotograficzne, Polskie Radio Katowice, Stowarzyszenie Sztuka i Teatr oraz Jazz Forum. Założeniem wydawcy i redakcji "FramesFactory" jest pokazywanie ciekawych zdjęć. Mimo tego, że wydawnictwo mocno osadzone jest w środowisku śląskim, nie ogranicza się jedynie do fotografii i autorów związanych z tym regionem Polski.

Motywem przewodnim najnowszego numeru "FramesFactory" jest człowiek, który jako temat zdjęć nigdy tak naprawdę nie stracił na znaczeniu pomimo tego, że dzisiejsza fotografia wciąż poszukuje nowych źródeł inspiracji - pisze Redakcja FF w artykule wstępnym do aktualnego numeru.

Podobnie jak w poprzednich dwóch, tak i w trzecim numerze pojawia się gość numeru. Tym razem jest nim zdobywca kilkunastu prestiżowych nagród w konkursach fotografii prasowej, fotoreporter prasowy i członek ZPAF - Arkadiusz Gola, prezentujący materiał zrealizowany na przestrzeni lat 2003-2012, pokazujący codzienne życie w dzielnicach robotniczych na Górnym Śląsku. Oprócz Arkadiusza Goli swoje prace prezentują również: Marian Panic, Marek Locher, Przemek Ledwoch, Arkadiusz Bała oraz Grupa Fotograficzna ZASPA i członkowie Warsztatów Fotograficznych Holdena.

Magazyn zaprasza również do udziału w ogłoszonym na swoich łamach konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział we wspomnianych Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Najnowszy numer FramesFactory pobrać można ze strony: www.framesfactory.pl

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska do kupienia w przedsprzedaży
Wyjątkowe, jubileuszowe wydanie Digital Camera Polska do kupienia w przedsprzedaży
Magazyn Digital Camera świętuje 10 lat obecności na polskim rynku. Z tej okazji powstało specjalne urodzinowe wydanie, a w nim między innymi hołd dla Helmuta Newtona, który w tym miesiącu...
3
0
NAC wydaje album poświęcony Wojciechowi Tuszko. Odkryj archiwum jednego z najważniejszych polskich teoretyków fotografii
NAC wydaje album poświęcony Wojciechowi Tuszko. Odkryj archiwum jednego z najważniejszych polskich...
„Wojciech Tuszko – fotograf” to pierwsza publikacja książkowa w całości poświęcona znanemu chemikowi i teoretykowi fotografii, który przez kilkadziesiąt lat był również czynnym fotografem.
52
0
Wrześniowy numer magazynu Digital Camera Polska już w sprzedaży
Wrześniowy numer magazynu Digital Camera Polska już w sprzedaży
Jesienna fotografia przyrody, inspirujące wywiady, testy sprzętowych nowości i kreatywne fotoprojekty. Wszystko to, i wiele więcej, znajdziecie w najnowszym numerze Digital Camera Polska
0
0
Powiązane artykuły