Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

FramesFactory, nr 3

0

Autor: Marcin Grabowiecki

9 Sierpień 2013
Artykuł na: 4-5 minut
Ukazał się trzeci numer internetowego magazynu fotograficznego "FramesFactory". Motywem przewodnim najnowszego numeru jest człowiek, a jego gościem - Arkadiusz Gola. Magazyn zaprasza również do udziału w konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział w Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Ukazał się trzeci numer magazynu fotograficznego FramesFactory. Jest to internetowy kwartalnik, któremu patronują ZPAF Okręg Śląski, Śląskie Towarzystwo Fotograficzne, Polskie Radio Katowice, Stowarzyszenie Sztuka i Teatr oraz Jazz Forum. Założeniem wydawcy i redakcji "FramesFactory" jest pokazywanie ciekawych zdjęć. Mimo tego, że wydawnictwo mocno osadzone jest w środowisku śląskim, nie ogranicza się jedynie do fotografii i autorów związanych z tym regionem Polski.

Motywem przewodnim najnowszego numeru "FramesFactory" jest człowiek, który jako temat zdjęć nigdy tak naprawdę nie stracił na znaczeniu pomimo tego, że dzisiejsza fotografia wciąż poszukuje nowych źródeł inspiracji - pisze Redakcja FF w artykule wstępnym do aktualnego numeru.

Podobnie jak w poprzednich dwóch, tak i w trzecim numerze pojawia się gość numeru. Tym razem jest nim zdobywca kilkunastu prestiżowych nagród w konkursach fotografii prasowej, fotoreporter prasowy i członek ZPAF - Arkadiusz Gola, prezentujący materiał zrealizowany na przestrzeni lat 2003-2012, pokazujący codzienne życie w dzielnicach robotniczych na Górnym Śląsku. Oprócz Arkadiusza Goli swoje prace prezentują również: Marian Panic, Marek Locher, Przemek Ledwoch, Arkadiusz Bała oraz Grupa Fotograficzna ZASPA i członkowie Warsztatów Fotograficznych Holdena.

Magazyn zaprasza również do udziału w ogłoszonym na swoich łamach konkursie, którego tematem jest portret, a nagrodą główną udział we wspomnianych Warsztatach Fotograficznych Holdena.

Najnowszy numer FramesFactory pobrać można ze strony: www.framesfactory.pl

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Publikacje
Fotografia czy antyfotografia? - co mówią nam zdjęcia Beksińskiego, Lewczyńskiego i Schlabsa 60 lat po słynnej wystawie
Fotografia czy antyfotografia? - co mówią nam zdjęcia Beksińskiego, Lewczyńskiego i Schlabsa 60...
Najnowsza publikacja Muzeum w Gliwicach podsumowuje sympozjum zorganizowane przy okazji 60. jubileuszu przełomowej wystawy „Pokaz zamknięty”, otwierając nowe pole...
0
0
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy Digital Camera Polska - dwie okładki i inspirujący Temat Miesiąca
Najnowszy numer Digital Camera Polska ma wyjątkowo dwie okładki. Jedna zapowiada wywiad z Wojtkiem Wieteską, druga obszerny zbiór najlepszych zdjęć konkursu ILPOTY.
0
0
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Powstał drugi numer Gazety Strajkowej
Ciąg dalszy zdjęć czołowych polskich dokumentalistów z protestów Strajku Kobiet znajdziemy w drugim numerze Gazety Strajkowej
32
3
Powiązane artykuły