Dolnośląski Magazyn Fotograficzny, nr 2

Od kilku dni można już oglądać kolejny numer internetowego czasopisma promującego za pomocą fotografii region Dolnego Śląska. Znajdziecie w nim prace Łukasza Kędzierskiego, Jarka Kasprowiaka, Filipa Mazurka, Daniela Korzewy, Bartka Janiczka, Piotra Króla oraz Martyny Peisert.


W nowym, drugim już, wydaniu, Dolnośląski Magazyn Fotograficzny prezentuje prace autorów z Wrocławia i okolic oraz fotografie ukazujące ciekawe miejsca z regionu. W numerze można zobaczyć:
  • podróż do Indonezji i kopalni siarki oczami Łukasza Kędzierskiego
  • piękne, nie-cyfrowe portrety Jarka Kasprowiaka
  • wspomnienie starego wrocławskiego dworca w fotografii Filipa Mazurka
  • Daniela Korzewę i jego spojrzenie na fotografię mody
  • jak fotografować koncerty? - tekst i zdjęcia Bartka Janiczka
  • niezwykłe, czarno-białe krajobrazy Piotra Króla
  • oraz smakowite ujęcia Martyny Peisert
W numerze znajdziecie ponadto galerię konkursu "Wakacje w obiektywie" oraz zdjęcia nadesłane przez czytelników.

Dolnośląski Magazyn Fotograficzny można oglądać on-line na stronie: issuu.com.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8