Magazyn Snap Me, nr 2

Ukazał się drugi numer magazynu "Snap Me". Znajdziemy w nim trzydzieści fotografii, które mogą stanowić dla nas źródło inspiracji. Trzydziestu autorów prezentuje prace z dziedziny mody, portretu, reportażu i fotografii inscenizowanej.
fot. Róża Sampolińska
Dostępny jest już drugi numer nowego magazynu internetowego dla fotografów. Wśród 30 różnych fotografii prezentowane są zdjęcia autorstwa m.in.: Macieja Bujko, Sebastiana Cviq, Marty Kochanek, Anny Łuczyńskiej, Jacka Olszewskiego, Tomka Paczkowskiego oraz Patryka Walkowicza.

"Snap Me" jest magazynem dostępnym tylko w sieci, a jego wersją drukowaną jest co miesiąc wydawana pocztówka, która wybierana jest przez czytelników. Głosy można oddawać na profilu Snap me na portalu Facebook.

Aby zgłosić swój udział w magazynie należy przesłać od 1 do 4 zdjęć na e-mail: zgłoszenia@snapme.pl

Magazyn można oglądać na stronie: www.snapme.pl
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - test obiektywu
7 Paź 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona reporterskiego zooma Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. o ekwiwalencie 70-200 mm f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa.
18