Magazyn Snap Me, nr 2

Ukazał się drugi numer magazynu "Snap Me". Znajdziemy w nim trzydzieści fotografii, które mogą stanowić dla nas źródło inspiracji. Trzydziestu autorów prezentuje prace z dziedziny mody, portretu, reportażu i fotografii inscenizowanej.
fot. Róża Sampolińska
Dostępny jest już drugi numer nowego magazynu internetowego dla fotografów. Wśród 30 różnych fotografii prezentowane są zdjęcia autorstwa m.in.: Macieja Bujko, Sebastiana Cviq, Marty Kochanek, Anny Łuczyńskiej, Jacka Olszewskiego, Tomka Paczkowskiego oraz Patryka Walkowicza.

"Snap Me" jest magazynem dostępnym tylko w sieci, a jego wersją drukowaną jest co miesiąc wydawana pocztówka, która wybierana jest przez czytelników. Głosy można oddawać na profilu Snap me na portalu Facebook.

Aby zgłosić swój udział w magazynie należy przesłać od 1 do 4 zdjęć na e-mail: zgłoszenia@snapme.pl

Magazyn można oglądać na stronie: www.snapme.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
Nikon Z6 - test aparatu
18 Gru 2018
Sprawdziliśmy czy Nikon Z6 jest w stanie dorównać świetnemu bezlusterkowcowi Sony A7 III.
2
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!