Magazyn Snap Me, nr 2

Ukazał się drugi numer magazynu "Snap Me". Znajdziemy w nim trzydzieści fotografii, które mogą stanowić dla nas źródło inspiracji. Trzydziestu autorów prezentuje prace z dziedziny mody, portretu, reportażu i fotografii inscenizowanej.
fot. Róża Sampolińska
Dostępny jest już drugi numer nowego magazynu internetowego dla fotografów. Wśród 30 różnych fotografii prezentowane są zdjęcia autorstwa m.in.: Macieja Bujko, Sebastiana Cviq, Marty Kochanek, Anny Łuczyńskiej, Jacka Olszewskiego, Tomka Paczkowskiego oraz Patryka Walkowicza.

"Snap Me" jest magazynem dostępnym tylko w sieci, a jego wersją drukowaną jest co miesiąc wydawana pocztówka, która wybierana jest przez czytelników. Głosy można oddawać na profilu Snap me na portalu Facebook.

Aby zgłosić swój udział w magazynie należy przesłać od 1 do 4 zdjęć na e-mail: zgłoszenia@snapme.pl

Magazyn można oglądać na stronie: www.snapme.pl
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8