Lato z Tamronem - popularne zoomy taniej do 920 zł

Autor: Redakcja Fotopolis

4 Lipiec 2023
Artykuł na: 6-9 minut

Trwa kolejna promocja na obiektywy Tamron. Do 15 sierpnia 2023 r., 6 popularnych zoomów do aparatów bezusterkowych kupicie z rabatem do 920 zł.

Zoomy Tamron w krótkim czasie przeszły drogę od „niedrogich alternatyw” do najbardziej popularnych obiektywów na rynku. Szybki rozwój technologii i przyświecający firmie cel łączenia wysokiej jakości optycznej z przystępną ceną odmieniły krajobraz świata optyki, udowadniając że obiektywy firm trzecich mogą dziś godnie konkurować z konstrukcjami natywnymi, a w niektórych przypadkach nawet je przewyższać.

Współczesne zoomy Tamron są bardzo dobre pod względem optyki, brylują niewielkimi rozmiarami i wagą, ale przede wszystkim są naprawdę szybkie i rozbudowane pod względem ergonomii. Mogą pochwalić się też ciekawymi, praktycznymi zakresami ogniskowych połączonymi z dużą jasnością. Do tego stopnia, że dziś to producenci optyki natywnej muszą często w swojej ofercie szukać alternatyw dla Tamrona, a nie odwrotnie. Wystarczy wspomnieć tu unikalne konstrukcje pokroju obiektywów 27-75 mm, 35-150 mm czy 20-40 mm, które łącząc uniwersalność z atrakcyjną ceną i niewielkimi wymiarami nie mają w zasadzie dla sobie konkurencji w ofertach producentów aparatów.

Obiektywy Tamron do 920 zł taniej

Teraz te i inne popularne konstrukcje Tamron kupicie z dużym rabatem. W ramach akcji „Lato z Tamron” 6 uznanych zoomów producenta do systemu Sony E zostało objętych natychmiastowym Cashbackiem do 920 zł.

Jak skorzystać z promocji?

Aby kupić obiektyw w promocyjnej cenie, nie trzeba wypełniać żadnych formularzy i czekać na zwrot pieniędzy. Cashback w ramach akcji „Lato z Tamron” naliczany jest przy kasie (lub w koszyku w przypadku zakupów internetowych) i od razu odejmowany w postaci rabatu od ceny sklepowej. Aby go otrzymać, należy jedynie dokonać zakupu w jednym ze sklepów partnerskich, w czasie obowiązywania promocji, tj. do 15 sierpnia 2023 roku.

Do promocji kwalifikuje się 6 obiektywów z oferty zoomów Tamron do systemu Sony E.

Lato z Tamron - obiektywy objęte promocją:

Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III VXD G2
Rabat: 460 zł

Druga generacja zooma, którym pozwolił Tamronowi odnaleźć swoją nową tożsamość w świecie aparatów bezusterkowych. Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III VXD G2 łączy wygodny zakres ogniskowych z duża jasnością oraz lekką, kompaktową, ale wytrzymałą konstrukcją. Stając się atrakcyjną alternatywą dla reporterskich zoomów 24-70 mm. W nowej odsłonię poprawiono rozdzielczość i ergonomię, a także zaimplementowano liniowy napęd AF sprawiając, że konstrukcja ta oferuje iście profesjonalne osiągi zarówno w fotografii, jak i filmie.

Zobacz więcej

 

Tamron 150-500 mm f/5-6.7 Di III VC VXD
Rabat: 920 zł

Kompaktowa propozycja dla początkujących entuzjastów fotografii sportowej i przyrodniczej. Jednak mimo nakierowanej na hobbystów ceny, dostarcza prawdziwie zawodowych rezultatów i podpiera się rozbudowaną ergonomią. Jak na zooma o takim zasięgu, Tamron 150-500 mm f/5-6.7 DI III VC VXD jest imponująco ostry i szybki, a także pozwala na ostrzenie z krótkich odległości (maksymalne powiększenie to 1:3,7). Co najważniejsze, swoje możliwości zamyka w kompaktowym tubusie, którego użyteczność, oprócz samych gabarytów zwiększają także obecność mocowania statywowego i układ optycznej stabilizacji.

Zobacz więcej

 

Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD
Rabat: 460 zł

Ciekawa konstrukcja dla początkujących fotografów podróżniczych, przyrodniczych i sportowych. Główna zaleta modelu Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD to przede wszystkim mobilność. Przy wadze 545 g i wymiarach 77 x 148 mm to obecnie najlżejszy zoom tej klasy w systemie. Długi zakres ogniskowych pozwoli wygodnie uchwycić nawet odleglejsze szczegóły, a przystępna cena nie nadszarpnie budżetu entuzjastów fotografii.

Zobacz więcej

 

Tamron 35-150 mm f/2-2.8 Di III VXD
Rabat: 920 zł

Jedyny w swoim rodzaju zoom, który dzięki unikalnemu zakresowi ognikowych i dużej światłosile może stać się jednocześnie alternatywą dla kilku reporterskich zoomów, jak i całego zestawu stałek. Obiektyw kierowany do zastosowań profesjonalnych, może spodobać się tak fanom reportażu i dokumentu, jak i portrecistom oraz fotografom komercyjnym. Ze względu na możliwości, Tamron 35-150 mm f/2-2.8 Di III VXD to także popularna konstrukcja wśród filmujących, dla których może stać się atrakcyjnym obiektywem all-in-one. To w końcu jedna z najbardziej uniwersalnych konstrukcji na rynku.

Zobacz więcej

 

Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD
Rabat: 460 zł

Prawdopodobnie najbardziej wielofunkcyjny obiektyw do aparatów APS-C. Rekordowy zakres ogniskowych (ekwiwalent 27-450 mm) w połączeniu z imponująco kompaktowymi wymiarami sprawia, że w nasze ręce trafia konstrukcja wysoce uniwersalna i bardzo wygodna, która pozwoli nam uchwycić zarówno dynamiczną akcje, jak portret, dziką przyrodę, odległy krajobraz i detal. Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A VC VXD to zdecydowanie jeden z najbardziej wszechstronnych obiektywów na początek przygody z fotografowaniem.

Zobacz więcej

 

Tamron 20-40 mm f/2.8 Di III VXD
Rabat: 460 zł

Obiektyw pomyślany jako odpowiedź na zapotrzebowania tzw. content creators. Miniaturowa konstrukcja, duża jasność i praktyczny zakres ogniskowych sprawiają, że jest to idealny propozycja do dynamicznej pracy w terenie. Zarówno tej fotograficznej, jak i filmowej. Zoom Tamron 20-40 mm f/2.8 DI III VXD sprawdzi się we vlogowaniu, fotografii ulicznej, reportażowej i dokumentalnej, ale w krajobrazie, architekturze czy portrecie i lifestylowej fotografii produktowej. Prawdopodobnie jeden z najbardziej uniwersalnych zoomów krótkiego zasięgu w ofercie systemu Sony E.

Zobacz więcej

 

Sklepy biorące udział w promocji

W akcji „Lato z Tamron” biorą udział wszystkie czołowe polskie sklepy fotograficzne. Wysokość rabatu może różnić się w zależności od dealera. Szczegóły do sprawdzenia na stronach poszczególnych sprzedawców.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Promocja na obiektywy Tamron - szkła za złotówkę
Promocja na obiektywy Tamron - szkła za złotówkę
Dystrybutor marki Tamron informuje o dwóch interesujących promocjach na obiektywy producenta. Do wyczerpania zapasów, przy zakupie dwóch popularnych zoomów otrzymamy obiektywy...
2
Meike 85 mm f/1.4 STM - jasny, tani i z autofokusem. Ma być dostępny także z mocowaniem RF
Meike 85 mm f/1.4 STM - jasny, tani i z autofokusem. Ma być dostępny także z mocowaniem RF
Meike prezentuje kolejny obiektyw wyposażony w silnik AF i tym razem celuje znacznie wyższy segment niż wcześniej. Meike 85 mm f/1.4 STM ma być konkurencją dla profesjonalnych modeli o...
8
7Artisans zapowiada pierwszy obiektyw z AF. To kolejny chiński producent, który dokonał tego w krótkim czasie
7Artisans zapowiada pierwszy obiektyw z AF. To kolejny chiński producent, który dokonał tego w...
Chiński 7Artisans dołącza do producentów optyki, którzy w swojej ofercie posiadają obiektywy z silnikiem AF. To jednocześnie kolejna z firm, która doszła do tego w ciągu raptem paru...
11
Powiązane artykuły