LED Newell RGB Kathi Nano - najmniejsza w rodzinie, ale bardzo wszechstronna

Autor: Redakcja Fotopolis

9 Czerwiec 2023
Artykuł na: 4-5 minut

Newell RGB Kathi Nano to najmniejszy przedstawiciel rodziny lamp Kathi. Mała, ale wydajna będzie świetnym wyborem dla osób zajmujących się fotografią produktową i portretową, a także dla twórców vlogów i teledysków.

Nowa lampa LED Newell RGB Kathi Nano jest wręcz kieszonkowym panelem o długości 20 cm. Został wyposażony w 184 diody i oferuje aż 360 różnych barw światła. Nowy model zapewnia doskonałą jakość światła dzięki wysokiemu współczynnikowi CRI (95+). Z odległości 0,3 m możesz osiągnąć natężenie światła wynoszące 800 luksów. Urządzenie wyposażono w półokrągły dyfuzor, nadający miękkość i odpowiednie rozproszenie wiązki. Dzięki tym właściwościom skutecznie pozbędziesz się problemu ostrych cieni.

Lampa LED Newell RGB Kathi Nano oferuje imponujący, jak na tak małe urządzenie, zakres regulacji temperatury barwowej światła – od 2500 do 9000 K. Do dyspozycji jest ponad to 20 trybów specjalnych. Z ich pomocą zasymulujesz: radiowóz, ambulans, wóz strażacki, uderzenie pioruna, fajerwerki, telewizor, świeczkę, atmosferę imprezy lub uszkodzoną żarówkę. Nie zabrakło też stroboskopów, błysków i wolnych przejść kolorów.

Lekka obudowa urządzenia zapewnia odpowiedni komfort i wygodę pracy ze światłem. Dwa żeńskie gwinty 1/4" ułatwiają montaż na statywie, a mocne magnesy umożliwiają "przyklejanie" do metalowych powierzchni. Sześciokątna obudowa pozwala ustawić lampę Newell RGB Kathi Nano na płaskiej powierzchni w pięciu różnych pozycjach.

Poza tym dzięki gwintom możesz połączyć kilka urządzeń w linii prostej, tworząc długi panel. To idealny wybór dla osób, które potrzebują nieco więcej światła na planie filmowym lub fotograficznym, ale także doskonały sposób na stworzenie imponującej instalacji świetlnej. Aby połączyć ze sobą kilka lamp Newell RGB Kathi Nano, wystarczy sięgnąć po adaptery, które po obu stronach wyposażone są w męski gwint 1/4" (należy dokupić osobno).

Wewnątrz obudowy miniaturowego panelu świetlnego zmieścił się akumulator o pojemności 3000 mAh. Zapewnia on do 2 godzin pracy z wykorzystaniem maksymalnej jasności światła. Przy minimalnym poziomie mocy, czas ten może zostać wydłużony nawet do 15 godzin! Gdy urządzenie się rozładuje, po prostu podłącz je do ładowarki lub power banku, przy Ładowanie odbywa się poprzez USB-C.

Ile kosztuje Newell RGB Kathi Nan?

W zestawie z lampą Newell RGB Kathi Nano znajdziesz niewielki i poręczny statyw, który umożliwi stabilne ustawienie urządzenia na płaskiej powierzchni. Cena lampy wynosi 299 zł.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Nikon Nikkor Z 135 mm f/1.8 S Plena - wzorowa ostrość, perfekcyjne bokeh
Nikon Nikkor Z 135 mm f/1.8 S Plena - wzorowa ostrość, perfekcyjne bokeh
Nikon podnosi poprzeczkę w temacie obiektywów portretowych. Najnowszy model 135 mm f/1.8, ochrzczony mianem „Plena” oferować ma imponującą jakość optyczną i być nowym obiektem...
16
TTartisan 500 mm f/6.3 - długi teleobiektyw do bezlusterkowców, za 1500 zł
TTartisan 500 mm f/6.3 - długi teleobiektyw do bezlusterkowców, za 1500 zł
Chiński producent optyki zaprezentował niecodzienną premier. TTartisan 500 mm f/6.3 to pierwszy współczesny długi teleobiektyw z Kraju Środka - prawdopodobnie nie porazi nas jakością,...
7
Nikon Plena - nadchodzi nowy tajemniczy obiektyw systemu Z
Nikon Plena - nadchodzi nowy tajemniczy obiektyw systemu Z
Nikon zapowiada premierę nowego tajemniczego obiektywu (lub całej serii) o nazwie „Plena”. Czy będzie to kolejna wysokiej kasy portretówka pokroju modelu Noct?
13
Powiązane artykuły