Krótko

Kup Irix 11 mm f/4 Blackstone i skorzystaj z promocji Instant Cashback

Autor: Redakcja Fotopolis

30 Czerwiec 2021
Artykuł na: minutę

Irix 11 mm f/4 Blackstone to wyjątkowy szerokokątny obiektyw do zdjęć krajobrazu, astro i architektury. Do 4 lipca dostępny jest w wyjątkowej promocji!

Ruszyła promocja na obiektyw Irix 11 mm f/4 Blackstone. Każdy, kto kupi go do 4 lipca otrzyma cashback w wysokości 400 zł.

Irix 11 mm f/4 Blackstone to rektalinearna stałka oferująca aż 126-stopniowe pole widzenia na matrycy pełnoklatkowej. Obiektyw współpracuje z elektroniką potwierdzającą ostrość, pozwalającą regulować z poziomu aparatu przysłonę i przenoszącą informacje do EXIF-a.

Ma bardzo wytrzymały korpus zbudowany ze stopu aluminiowo-magnezowego, wykończony powłoką zapobiegającą rysom, a oznaczenia na obiektywie wygrawerowano i pokryto fluorescencyjną farbą. Jest przy tym solidnie uszczelniony i wyposażone w gniazdo na żelowe filtry przy bagnecie.

Lista autoryzowanych sprzedawców Irix dostępna jest na stronie irixlens.com. Zakupów można dokonać także w sklepie producenta.

Skopiuj link
Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Samyang Lens Station gratis przy zakupie obiektywów do Sony E
Samyang Lens Station gratis przy zakupie obiektywów do Sony E
Samyang rusza z nową promocją, w ramach której do każdego obiektywu Samyang AF z mocowaniem Sony E otrzymamy gratis stacje do kalibracji i aktualizacji firmware’u...
25
Pergear 60 mm f/2.8 Ultra-Macro - dwukrotne powiększenie dla bezlusterkowców APS-C
Pergear 60 mm f/2.8 Ultra-Macro - dwukrotne powiększenie dla bezlusterkowców APS-C
Niedrogi obiektyw makro wprowadziła do sprzedaży firma Pergear. Charakteryzuje się aż 2-krotnym odwzorowaniem obrazu i przeznaczony jest do aparatów z matrycami APS-C i Micro 4/3.
7
Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A2 VC VXD - nadchodzi najbardziej uniwersalny zoom do bezlusterkowców APS-C. Po raz pierwszy też do Fujifilm X
Tamron 18-300 mm f/3.5-6.3 Di III-A2 VC VXD - nadchodzi najbardziej uniwersalny zoom do...
Wreszcie się doczekaliśmy. Tamron zapowiada nowy obiektyw APS-C z popularnej serii bezlusterkowych zoomów, który oprócz wariantu do aparatów Sony E, po raz pierwszy...
8