Zagadkowy Carl Zeiss

Na stronie Zeiss'a pojawił się intrygujący tekst zapowiadający wydarzenia, o których więcej dowiemy się 21 grudnia. Wtedy dowiemy się czym chce zaskoczyć użytkowników lustrzanek słynny producent optyki precyzyjnej.
Wypuszczanie teaserów, czyli zapowiedzi mających zaintrygować potencjalnych klientów i zainteresować nadchodzącą właściwą kampanią reklamową, to coraz popularniejszy chwyt marketingowy. Tym razem "zaintrygował nas" niepozorny baner umieszczony na podstronie poświęconej optyce w domenie Zeiss.com.Głosi on, że "miliony użytkowników lustrzanek cyfrowych odkryją wkrótce nowy wymiar fotografii". Nie wiemy jeszcze co Zeiss promuje i jakich tajemnic zamierza strzec do 21 grudnia, ale zgodnie z informacjami pochodzącymi od redaktorów magazynu Photoscala.com nie chodzi tu o przyszłość marki Contax. Jej właścicielem nadal będzie Kyocera.

Wszystkiego dowiemy się już jutro...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8