Zagadkowy Carl Zeiss

Na stronie Zeiss'a pojawił się intrygujący tekst zapowiadający wydarzenia, o których więcej dowiemy się 21 grudnia. Wtedy dowiemy się czym chce zaskoczyć użytkowników lustrzanek słynny producent optyki precyzyjnej.
Wypuszczanie teaserów, czyli zapowiedzi mających zaintrygować potencjalnych klientów i zainteresować nadchodzącą właściwą kampanią reklamową, to coraz popularniejszy chwyt marketingowy. Tym razem "zaintrygował nas" niepozorny baner umieszczony na podstronie poświęconej optyce w domenie Zeiss.com.Głosi on, że "miliony użytkowników lustrzanek cyfrowych odkryją wkrótce nowy wymiar fotografii". Nie wiemy jeszcze co Zeiss promuje i jakich tajemnic zamierza strzec do 21 grudnia, ale zgodnie z informacjami pochodzącymi od redaktorów magazynu Photoscala.com nie chodzi tu o przyszłość marki Contax. Jej właścicielem nadal będzie Kyocera.

Wszystkiego dowiemy się już jutro...
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13