Zagadkowy Carl Zeiss

Na stronie Zeiss'a pojawił się intrygujący tekst zapowiadający wydarzenia, o których więcej dowiemy się 21 grudnia. Wtedy dowiemy się czym chce zaskoczyć użytkowników lustrzanek słynny producent optyki precyzyjnej.
Wypuszczanie teaserów, czyli zapowiedzi mających zaintrygować potencjalnych klientów i zainteresować nadchodzącą właściwą kampanią reklamową, to coraz popularniejszy chwyt marketingowy. Tym razem "zaintrygował nas" niepozorny baner umieszczony na podstronie poświęconej optyce w domenie Zeiss.com.Głosi on, że "miliony użytkowników lustrzanek cyfrowych odkryją wkrótce nowy wymiar fotografii". Nie wiemy jeszcze co Zeiss promuje i jakich tajemnic zamierza strzec do 21 grudnia, ale zgodnie z informacjami pochodzącymi od redaktorów magazynu Photoscala.com nie chodzi tu o przyszłość marki Contax. Jej właścicielem nadal będzie Kyocera.

Wszystkiego dowiemy się już jutro...
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
4
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0