Zagadkowy Carl Zeiss

Na stronie Zeiss'a pojawił się intrygujący tekst zapowiadający wydarzenia, o których więcej dowiemy się 21 grudnia. Wtedy dowiemy się czym chce zaskoczyć użytkowników lustrzanek słynny producent optyki precyzyjnej.
Wypuszczanie teaserów, czyli zapowiedzi mających zaintrygować potencjalnych klientów i zainteresować nadchodzącą właściwą kampanią reklamową, to coraz popularniejszy chwyt marketingowy. Tym razem "zaintrygował nas" niepozorny baner umieszczony na podstronie poświęconej optyce w domenie Zeiss.com.Głosi on, że "miliony użytkowników lustrzanek cyfrowych odkryją wkrótce nowy wymiar fotografii". Nie wiemy jeszcze co Zeiss promuje i jakich tajemnic zamierza strzec do 21 grudnia, ale zgodnie z informacjami pochodzącymi od redaktorów magazynu Photoscala.com nie chodzi tu o przyszłość marki Contax. Jej właścicielem nadal będzie Kyocera.

Wszystkiego dowiemy się już jutro...
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
0
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4