Zagadkowy Carl Zeiss

Na stronie Zeiss'a pojawił się intrygujący tekst zapowiadający wydarzenia, o których więcej dowiemy się 21 grudnia. Wtedy dowiemy się czym chce zaskoczyć użytkowników lustrzanek słynny producent optyki precyzyjnej.
Wypuszczanie teaserów, czyli zapowiedzi mających zaintrygować potencjalnych klientów i zainteresować nadchodzącą właściwą kampanią reklamową, to coraz popularniejszy chwyt marketingowy. Tym razem "zaintrygował nas" niepozorny baner umieszczony na podstronie poświęconej optyce w domenie Zeiss.com.Głosi on, że "miliony użytkowników lustrzanek cyfrowych odkryją wkrótce nowy wymiar fotografii". Nie wiemy jeszcze co Zeiss promuje i jakich tajemnic zamierza strzec do 21 grudnia, ale zgodnie z informacjami pochodzącymi od redaktorów magazynu Photoscala.com nie chodzi tu o przyszłość marki Contax. Jej właścicielem nadal będzie Kyocera.

Wszystkiego dowiemy się już jutro...
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0