Kupiłeś obiektyw Tamron? Możesz za darmo przedłużyć gwarancję na okres 5 lat

0

Autor: Redakcja Fotopolis

21 Listopad 2018
Artykuł na: 4-5 minut

Nic nie boli tak, jak awaria sprzętu. Dobrze więc mieć dodatkowe zabezpieczenie. Tamron oferuje bezpłatne przedłużenie gwarancji do 5 lat przy dokonaniu rejestracji produktu w ciągu dwóch miesięcy od daty zakupu.

Kupując obiektywy Tamron, możesz spać spokojnie. Ich jakość znana jest już od dawna, a teraz możesz dodatkowo przedłużyć gwarancję serwisową na okres 5 lat. W ramach 5-letniej gwarancji zawarte jest prawo do usług serwisowych w krajach Unii Europejskiej.

Aby otrzymać przedłużoną gwarancję, należy zarejestrować posiadany obiektyw w ciągu 2 miesięcy od daty zakupu. Można to zrobić za pomocą formularza online. Po pomyślnym zakończeniu rejestracji online przesłane zostanie automatyczne potwierdzenie na adres e-mail. W ciągu kilku dni wniosek zostanie zatwierdzony lub odrzucony, w obydwu przypadkach informacja zostanie automatycznie przesłana mailem.

O gwarancję można ubiegać się wyłącznie w przypadku obiektywów zakupionych przez oficjalne kanały dystrybucji obiektywów Tamron.

Wykorzystywanie roszczeń gwarancyjnych

W przypadku chęci skorzystania z roszczenia gwarancyjnego należy przesłać do serwisu produkt wraz z kopią certyfikatu 5-letniej gwarancji oraz paragon potwierdzający zakup.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem tamron.eu.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Obiektywy
Zenit zapowiada obiektyw Zenitar 60 mm f/2.8 Macro
Zenit zapowiada obiektyw Zenitar 60 mm f/2.8 Macro
Ofertę przywróconej do życia radzieckiej marki już niebawem wzbogaci nowy obiekty makro.
0
0
M.Zuiko Digital ED 100-400 mm f/5.0-6.3 IS - zoom 200-800 mm o wadze 1,12 kg
M.Zuiko Digital ED 100-400 mm f/5.0-6.3 IS - zoom 200-800 mm o wadze 1,12 kg
Najnowszy tele-zoom Olympusa łączy wyjątkowo duży zakres ogniskowych z lekką, kompaktowa konstrukcją, stabilizacją obrazu i relatywnie niską ceną.
10
13
Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD - nadchodzi lekki, długi zoom do bezlusterkowców Sony E
Tamron 70-300 mm f/4.5-6.3 Di III RXD - nadchodzi lekki, długi zoom do bezlusterkowców Sony E
Tamron coraz bardziej umacnia swoją pozycję w systemie E. Do rodziny ciepło przyjętych zoomów już niebawem dołączy model 70-300 mm, który ma być najmniejszym i...
13
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)