Wesołych Świąt!

Jeszcze tylko ostatnie zakupy, ostatnie godziny w pracy, ostatnia wizyta na fotopolis.pl i możecie spokojnie zasiadać do wigilijnego stołu. Jeśli nie z wymarzonym aparatem na kolanach, to chociaż z nadzieją, że wymarzony aparat znajdziecie pod choinką.
Właśnie spełnienia fotograficznych marzeń, zarówno tych sprzętowych, jak i artystycznych, życzy Wam na święta redakcja fotopolis.pl. I żeby Wasze świąteczne zdjęcia oddawały niepowtarzalną atmosferę Bożego Narodzenia.


ps. przepis na udane świąteczne fotografie znajdziecie w artykule:
Świąteczny album rodzinny - jak sfotografować Święta!

Wesołych Świąt!
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8