Wesołych Świąt!

Jeszcze tylko ostatnie zakupy, ostatnie godziny w pracy, ostatnia wizyta na fotopolis.pl i możecie spokojnie zasiadać do wigilijnego stołu. Jeśli nie z wymarzonym aparatem na kolanach, to chociaż z nadzieją, że wymarzony aparat znajdziecie pod choinką.
Właśnie spełnienia fotograficznych marzeń, zarówno tych sprzętowych, jak i artystycznych, życzy Wam na święta redakcja fotopolis.pl. I żeby Wasze świąteczne zdjęcia oddawały niepowtarzalną atmosferę Bożego Narodzenia.


ps. przepis na udane świąteczne fotografie znajdziecie w artykule:
Świąteczny album rodzinny - jak sfotografować Święta!

Wesołych Świąt!
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0