Nasze prezentacje na targach FVF 2005

W czwartek, 17 marca, rozpoczynają się targi FVF 2005. W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawy program - na stoisku 74 (hala 2) przez trzy dni odbędzie się kilkanaście prelekcji, prezentacji i spotkań: nowości i wrażenia z PMA i CeBITu, fotografia podwodna, światło w fotografii, kolekcjonowanie zdjęć. Ozdobą naszej "siedziby" będą fotografie z kolekcji Galerii Luksfera. Zapraszamy!
W czwartek, 17 marca, rozpoczynają się targi FVF 2005. W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawy program - na stoisku 74 (hala 2) przez trzy dni odbędzie się kilkanaście prelekcji, prezentacji i spotkań: nowości i wrażenia z PMA i CeBITu, fotografia podwodna, światło w fotografii, kolekcjonowanie zdjęć. Ozdobą naszej "siedziby" będą fotografie z kolekcji Galerii Luksfera. Zapraszamy!Program prezentacji (stoisko 74, hala 2)

Czwartek (17 marca)
Możliwości techniczne w fotografii podwodnej, prezentacja sprzętu Ikelite (12.00)
Zdjęcia legitymacyjne - najnowsze rozwiązania koncernu Sony (14.00)
Rozwiązania firmy Sigma dla profesjonalistów (15.30)
Nowości cyfrowe Samsunga (16.30)

Piątek (18 marca)
Prezentacja Olympus E-System (12.00)
Paweł Duma "Światło w fotografii" (13.30)
Paweł Duma "Fotografia przez pryzmat sprzętu' (14.30)
Szymon Kobusiński - kulisy sesji podwodnych (16.00)
Prezentacja najnowszej lustrzanki Canon EOS350D (17.00)

Sobota (19 marca)
Wrażenia z PMA i CeBITu - prezentacja Tomasza Gutkowskiego i Michała Sułkiewicza (10.30)
Nowości koncernu Sony (11.30)
Prezentacja Fujifilm S3 Pro (12.30)
Galeria Luksfera "Rynek fotografii kolekcjonerskiej w Polsce" (14.00)
Galeria Luksfera "Jak zorganizować i wypromować pierwszą wystawę" (15.00)

Fotopolis.pl zaprasza na stoisko 74 na targach Film Video Foto 2005, zlokalizowane w hali numer 2 tuż przy podeście. W tym roku redakcja przygotowała ciekawy program, obejmujący szereg spotkań, prezentacji i prelekcji oraz wystawę "Sfera zdjęć Luks".

Dużo uwagi poświęconej zostanie sprzętowi: najnowszym rozwiązaniom dla fotografii, zaprezentowanym po raz pierwszy w lutym 2005 roku w Orlando podczas targów PMA. O swoich wrażeniach z targów opowie nasz reporter, Tomasz Gutkowski, który relacjonował wydarzenia z PMA na żywo. Podczas jego prezentacji dowiemy się o tym jak wygląda rynek fotografii cyfrowej po eksplozji premier sprzętowych i w jakim kierunku będzie się rozwijał. Spostrzeżenia Tomasza Gutkowskiego uzupełnią refleksje Michała Sułkiewicza, redaktora naczelnego Fotopolis.pl, który zaledwie tydzień przed FVF odwiedził niemieckie targi CeBIT. Ponadto na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania największych koncernów: Sony, Olympus, Canon, Fujifilm, Sigma oraz Samsung.

Nie zabraknie także części poświęconej fotografii artystycznej i poradom fotograficznym. Na stoisku Fotopolis odbędzie się wykład "Światło w fotografii", który poprowadzi Paweł Duma, wykładowca i organizator kursów fotograficznych. Ponadto stoisko Fotopolis odwiedzi Szymon Kobusiński, laureat konkursu Nokii dla fotografów profesjonalnych. Podczas spotkania z Szymonem i prezentacji jego twórczości, artysta opowie o kulisach sesji zdjęciowych realizowanych pod wodą. Zainteresowani fotografią podwodną mogą także liczyć na prezentację możliwości sprzętu do fotografii podwodnej firmy Ikelite.

Nadarzy się także okazja spotkania założycielek Galerii Luksfera podczas dwóch wykładów, na których dowiemy się jak zorganizować i wypromować własną wystawę oraz jak przedstawia się rynek kolekcjonowania fotografii w Polsce. Wszystko to odbywać się będzie na tle fotografii Mikołaja Grynberga, Pawła Żaka, Katarzyny Sagatowskiej, Izabeli Jaroszewskiej i innych artystów związanych z Galerią Luksfera.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0