Nasze prezentacje na targach FVF 2005

W czwartek, 17 marca, rozpoczynają się targi FVF 2005. W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawy program - na stoisku 74 (hala 2) przez trzy dni odbędzie się kilkanaście prelekcji, prezentacji i spotkań: nowości i wrażenia z PMA i CeBITu, fotografia podwodna, światło w fotografii, kolekcjonowanie zdjęć. Ozdobą naszej "siedziby" będą fotografie z kolekcji Galerii Luksfera. Zapraszamy!
W czwartek, 17 marca, rozpoczynają się targi FVF 2005. W tym roku przygotowaliśmy bardzo ciekawy program - na stoisku 74 (hala 2) przez trzy dni odbędzie się kilkanaście prelekcji, prezentacji i spotkań: nowości i wrażenia z PMA i CeBITu, fotografia podwodna, światło w fotografii, kolekcjonowanie zdjęć. Ozdobą naszej "siedziby" będą fotografie z kolekcji Galerii Luksfera. Zapraszamy!Program prezentacji (stoisko 74, hala 2)

Czwartek (17 marca)
Możliwości techniczne w fotografii podwodnej, prezentacja sprzętu Ikelite (12.00)
Zdjęcia legitymacyjne - najnowsze rozwiązania koncernu Sony (14.00)
Rozwiązania firmy Sigma dla profesjonalistów (15.30)
Nowości cyfrowe Samsunga (16.30)

Piątek (18 marca)
Prezentacja Olympus E-System (12.00)
Paweł Duma "Światło w fotografii" (13.30)
Paweł Duma "Fotografia przez pryzmat sprzętu' (14.30)
Szymon Kobusiński - kulisy sesji podwodnych (16.00)
Prezentacja najnowszej lustrzanki Canon EOS350D (17.00)

Sobota (19 marca)
Wrażenia z PMA i CeBITu - prezentacja Tomasza Gutkowskiego i Michała Sułkiewicza (10.30)
Nowości koncernu Sony (11.30)
Prezentacja Fujifilm S3 Pro (12.30)
Galeria Luksfera "Rynek fotografii kolekcjonerskiej w Polsce" (14.00)
Galeria Luksfera "Jak zorganizować i wypromować pierwszą wystawę" (15.00)

Fotopolis.pl zaprasza na stoisko 74 na targach Film Video Foto 2005, zlokalizowane w hali numer 2 tuż przy podeście. W tym roku redakcja przygotowała ciekawy program, obejmujący szereg spotkań, prezentacji i prelekcji oraz wystawę "Sfera zdjęć Luks".

Dużo uwagi poświęconej zostanie sprzętowi: najnowszym rozwiązaniom dla fotografii, zaprezentowanym po raz pierwszy w lutym 2005 roku w Orlando podczas targów PMA. O swoich wrażeniach z targów opowie nasz reporter, Tomasz Gutkowski, który relacjonował wydarzenia z PMA na żywo. Podczas jego prezentacji dowiemy się o tym jak wygląda rynek fotografii cyfrowej po eksplozji premier sprzętowych i w jakim kierunku będzie się rozwijał. Spostrzeżenia Tomasza Gutkowskiego uzupełnią refleksje Michała Sułkiewicza, redaktora naczelnego Fotopolis.pl, który zaledwie tydzień przed FVF odwiedził niemieckie targi CeBIT. Ponadto na stoisku zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania największych koncernów: Sony, Olympus, Canon, Fujifilm, Sigma oraz Samsung.

Nie zabraknie także części poświęconej fotografii artystycznej i poradom fotograficznym. Na stoisku Fotopolis odbędzie się wykład "Światło w fotografii", który poprowadzi Paweł Duma, wykładowca i organizator kursów fotograficznych. Ponadto stoisko Fotopolis odwiedzi Szymon Kobusiński, laureat konkursu Nokii dla fotografów profesjonalnych. Podczas spotkania z Szymonem i prezentacji jego twórczości, artysta opowie o kulisach sesji zdjęciowych realizowanych pod wodą. Zainteresowani fotografią podwodną mogą także liczyć na prezentację możliwości sprzętu do fotografii podwodnej firmy Ikelite.

Nadarzy się także okazja spotkania założycielek Galerii Luksfera podczas dwóch wykładów, na których dowiemy się jak zorganizować i wypromować własną wystawę oraz jak przedstawia się rynek kolekcjonowania fotografii w Polsce. Wszystko to odbywać się będzie na tle fotografii Mikołaja Grynberga, Pawła Żaka, Katarzyny Sagatowskiej, Izabeli Jaroszewskiej i innych artystów związanych z Galerią Luksfera.

Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7