Zostań w domu, zamów taniej!
Nie wychodź z domu i zamów online swoje ulubione pisma 20% taniej. Skorzystaj z kodu rabatowego: czytajwdomu

Fototapety i duże powiększenia - dla czytelników fotopolis.pl wysyłka gratis

0

Autor: Maciej Luśtyk

10 Marzec 2015
Artykuł na: 4-5 minut
Cyfrowe studio i laboratorium fotograficzne Freelab.pl przygotowało dla czytelników fotopolis.pl specjalną wiosenną ofertę z wysyłką gratis. Na uwagę zasługuje możliwość wykonania odbitek 100 x 200 cm, duży wybór dostępnych papierów, ale najciekawsza jest usługa fotograficznych tapet na ścianę

Laboratorium fotograficzne Freelab.pl powstało w 2012 roku, ale korzenie firmy sięgają lat 90-tych. Laboratorium pracuje na najwyższej klasy materiałach i nowoczesnych urządzeniach Fuji Frontier, co spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających fotografów. W ofercie firmy znajdziemy wszystkie tradycyjne usługi oferowane przez najbardziej zaawansowane laby, a także możliwość wykonania fotoobrazów na płótnie. Na uwagę zasługuje też możliwość wykonania powiększeń do maksymalnych rozmiarów 100 x 200 cm. Wydruki wielkoformatowe wykonywane są na specjalnych papierach i płótnach o wysokiej gramaturze.

W ofercie labu znajdziemy między innymi wysokiej jakości, odporne papiery Fujifilm EZ Glossy i Papier Fujifilm EZ Satin o gramaturze 240 g/m2, a także bawełniane płótno o gramaturze 360 g/m2. Ciekawą usługą w ofercie Freelab.pl jest też usługa fotograficznych tapet o dużej rozdzielczości i wyjątkowym kontraście (papier wodoodporny, matowy, samoprzylepny 120g).

Dla czytelników Fotopolis firma przygotowała ofertę specjalną. Pierwsze 10 osób korzystających z usług on-line, na hasło “fotopolis” otrzyma 100% rabat na wysyłkę.

Więcej informacji o studiu znajdziemy na stronie freelab.pl

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Branża
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Visual Crafters - LAF AM i Masik Production łączą siły
Na polskim rynku agencyjno-produkcyjnym dochodzi do ciekawej fuzji. Od teraz LAF AM i Masik Production bedą działać pod wspólnym szyldem Visual Crafters, który ma być...
2
0
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Koniec Photokiny. Słynne targi fotograficzne zawieszone do odwołania
Organizatorzy poinformowali o bezterminowym zawieszeniu targów sprzętu foto i wideo Photokina w Kolonii. Powód: "spadki na rynku obrazowania”.
33
1
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Fotoreporter raniony przez policję będzie żądał milionowego odszkodowania
Zdjęcie ranionego fotoreportera Tygodnika Solidarność Tomasza Gutrego 11 listopada 2020 roku błyskawicznie obiegło wszystkie media. Postrzelony fotograf będzie domagać...
111
0