Sebastian Liste zdobywcą nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan

Młody reporter Sebastian Liste został laureatem nagrody "City of Perpignan Rémi Ochlik Award". Jury doceniło jego cykl "Urban Quilombo".
(c)Sebastian Liste / Reportage by Getty Images


Sebastian Liste został laureatem nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan. Jego cykl "Urban Quilombo" zostanie zaprezentowany na festiwalu Visa Pour l'Image w Perpignan.

Nagroda "City of Perpignan Young Reporter Award" została przemianowana na "City of Perpignan Rémi Ochlik Award" po śmierci Rémi Ochlika w Syrii w 2012 roku.

Nagroda jest przyznawana młodemu fotografowi, który wyprodukował najlepszy reportaż (bez względu na to czy był on publikowany czy też nie). Materiał Liste powstawał w latach 2009-2011.

Szczegóły na stronach:
www.visapourlimage.com
www.sebastianliste.com
 
Komentarze
Polecane artykuły
BenQ SW240 - test monitora
4 Gru 2018
Nareszcie na rynku pojawił się budżetowy monitor ze sprzętową kalibracją, który ma oferować bardzo dobrą jakość obrazu i świetną ergonomię za naprawdę nieduże pieniądze. Sprawdzamy, czy BenQ SW240 ma szansę przekonać do siebie miłośników fotografii.
4
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - test obiektywu
30 Lis 2018
Wysoka wydajność, wytrzymałość i niezawodność - mają to być trzy przymioty trzeciej odsłony reporterskiego zooma Canona. Czy w takim razie mamy do czynienia z poważnymi usprawnieniami, czy raczej lekką kosmetyką obiektywu kierowanego do profesjonalistów? Sprawdźmy to!
3
Canon EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM - zdjęcia przykładowe
26 Lis 2018
Ciekawi czy trzecia odsłona reporterskiego zooma Canona spełni oczekiwania profesjonalistów? Zobaczcie, jak w praktyce wypada najnowszy model EF 70-200 mm f/2.8L IS III USM.
5
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13