Sebastian Liste zdobywcą nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan

Młody reporter Sebastian Liste został laureatem nagrody "City of Perpignan Rémi Ochlik Award". Jury doceniło jego cykl "Urban Quilombo".
(c)Sebastian Liste / Reportage by Getty Images


Sebastian Liste został laureatem nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan. Jego cykl "Urban Quilombo" zostanie zaprezentowany na festiwalu Visa Pour l'Image w Perpignan.

Nagroda "City of Perpignan Young Reporter Award" została przemianowana na "City of Perpignan Rémi Ochlik Award" po śmierci Rémi Ochlika w Syrii w 2012 roku.

Nagroda jest przyznawana młodemu fotografowi, który wyprodukował najlepszy reportaż (bez względu na to czy był on publikowany czy też nie). Materiał Liste powstawał w latach 2009-2011.

Szczegóły na stronach:
www.visapourlimage.com
www.sebastianliste.com
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1