Sebastian Liste zdobywcą nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan

Młody reporter Sebastian Liste został laureatem nagrody "City of Perpignan Rémi Ochlik Award". Jury doceniło jego cykl "Urban Quilombo".
(c)Sebastian Liste / Reportage by Getty Images


Sebastian Liste został laureatem nagrody dla młodych fotoreporterów w Perpignan. Jego cykl "Urban Quilombo" zostanie zaprezentowany na festiwalu Visa Pour l'Image w Perpignan.

Nagroda "City of Perpignan Young Reporter Award" została przemianowana na "City of Perpignan Rémi Ochlik Award" po śmierci Rémi Ochlika w Syrii w 2012 roku.

Nagroda jest przyznawana młodemu fotografowi, który wyprodukował najlepszy reportaż (bez względu na to czy był on publikowany czy też nie). Materiał Liste powstawał w latach 2009-2011.

Szczegóły na stronach:
www.visapourlimage.com
www.sebastianliste.com
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4