Trójwymiarowe zdjęcia z lat 30.

Paryski miłośnik fotografii - Alexis - znalazł w sklepie z używanymi rzeczami stary stereograf. Właściciel sklepu poinformował go, że urządzenie do oglądania trójwymiarowych zdjęć trafiło do niego razem z trzydziestoma szklanymi płytkami. Obrazy zarejestrowane na nich zostały zrobione w latach 30. we Francji.
Zdjęcia znalezione w sklepie z używanymi rzeczami przez paryskiego entuzjastę fotografii przedstawiają życie codzienne we Francji w latach 30. Większość z nich została prawdopodobnie wykonana w trakcie wycieczek za miasto. Nie wiemy jednak kogo one przedstawiają ani gdzie zostały wykonane.

Więcej zdjęć na stronie imgur.com/a/yPxe0.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0