Trójwymiarowe zdjęcia z lat 30.

Paryski miłośnik fotografii - Alexis - znalazł w sklepie z używanymi rzeczami stary stereograf. Właściciel sklepu poinformował go, że urządzenie do oglądania trójwymiarowych zdjęć trafiło do niego razem z trzydziestoma szklanymi płytkami. Obrazy zarejestrowane na nich zostały zrobione w latach 30. we Francji.
Zdjęcia znalezione w sklepie z używanymi rzeczami przez paryskiego entuzjastę fotografii przedstawiają życie codzienne we Francji w latach 30. Większość z nich została prawdopodobnie wykonana w trakcie wycieczek za miasto. Nie wiemy jednak kogo one przedstawiają ani gdzie zostały wykonane.

Więcej zdjęć na stronie imgur.com/a/yPxe0.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
3
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1