Trójwymiarowe zdjęcia z lat 30.

Paryski miłośnik fotografii - Alexis - znalazł w sklepie z używanymi rzeczami stary stereograf. Właściciel sklepu poinformował go, że urządzenie do oglądania trójwymiarowych zdjęć trafiło do niego razem z trzydziestoma szklanymi płytkami. Obrazy zarejestrowane na nich zostały zrobione w latach 30. we Francji.
Zdjęcia znalezione w sklepie z używanymi rzeczami przez paryskiego entuzjastę fotografii przedstawiają życie codzienne we Francji w latach 30. Większość z nich została prawdopodobnie wykonana w trakcie wycieczek za miasto. Nie wiemy jednak kogo one przedstawiają ani gdzie zostały wykonane.

Więcej zdjęć na stronie imgur.com/a/yPxe0.
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0