Sony zleca Fujitsu produkcję matryc

Sony zdecydowało się na przeniesienie części produkcji matryc światłoczułych do fabryk firmy Fujitsu. Pozwoli to na znaczne ograniczenie kosztów.

Agencja Reuters {LNK|http://www.reuters.com/article/idUSTOE69000B20101001;poinformowała o planach przeniesieniu przez koncern Sony części produkcji matryc światłoczułych do fabryk firmy Fujitsu. Będą to sensory do telefonów komórkowych i aparatów kompaktowych zaprojektowane przez Sony - Fujitsu udostępni jedynie swoje linie produkcyjne. Outsourcing, jak zwykle w tego typu przypadkach, ma pomóc ograniczyć koszty i pomóc sprostać rosnącym potrzebom rynku. Pierwsze matryce Sony mają opuścić fabryki Fujitsu jeszcze w tym roku fiskalnym.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
SanDisk Extreme Portable SSD - test dysku SSD
18 Sty 2019
Wytrzymały, pojemny i szybki a do tego naprawdę mały. Najnowszy dysk przenośny SSD SanDisk to jedno z najciekawszych rozwiązań tego typu na rynku. Sprawdziliśmy, jak spisuje się w praktyce!
0
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - zdjęcia przykładowe
8 Sty 2019
Zaawansowana optyka z wyrazistym i kontrastowym obrazem oraz ultraszybki autofokus współpracujący z systemem Sony Fast Hybrid AF - to główne cechy Tokiny FíRIN 20 mm f/2 FE AF. Zobaczcie, jak stałka poradziła sobie w praktyce.
0
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - test obiektywu
31 Gru 2018
Dziś sprawdzamy czy druga odsłona Tamrona SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 to krok w dobrą stronę i faktyczny konkurent systemowych odpowiedników. Producent zapewnia, ze zmiany są zauważalne, a my przyglądamy się im bliżej.
1
Tamron SP 15-30 mm f/2.8 Di VC USD G2 - zdjęcia przykładowe
21 Gru 2018
Po 4 latach Tamron pokazał aktualizację obiektywu 15-30 mm, który szczególnie spodobać może się fotografom krajobrazu, architektury i wnętrz. Otrzymujemy lepszą optykę, szybszy autofokus i bardziej wydajną stabilizację, w tej samej cenie co wcześniej. Zobaczcie, jak sprawdza się w praktyce.
0
zamknij X
Plebiscyt 2018
Zagłosuj
Na najlepsze produkty i wydarzenia roku 2018
Głosuj!