Ricoh GR Digital III - limitowana edycja

Ricoh pokazał limitowaną do 500 sztuk serię aparatu GR Digital III, która powstała z okazji 30-lecia odzieżowej marki Stüssy. Limitowana edycja wyróżnia się niebieskimi elementami i zmienioną czcionką opisującą przyciski.

Limitowany Ricoh GR Digital III powstał z okazji 30-lecia odzieżowej marki Stüssy. Firma poinformowała, że powstanie tylko 500 zmienionych egzemplarzy. Czym się będą wyróżniały? Niebieskimi elementami, nową czcionką opisującą przyciski i rocznicowe logo. Limitowanego Ricoha można dostać za równowartość 3200 złotych.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Leica Q2 - pierwsze wrażenia [WIDEO]
22 Mar 2019
Matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia. O pracy z najnowszym pełnoklatkowym kompaktem opowiada Michał Massa Mąsior.
0
Leica Q2 - zdjęcia przykładowe
20 Mar 2019
Nowa pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 47,4 Mp, dobrze znany szerokokątny obiektyw Summilux 28 mm f/1.7 ASPH, uszczelniony korpus i odświeżona ergonomia - zobaczcie na co stać drugą generację kompaktu Leiki.
0
Venus Optics Laowa 9 mm f/2.8 Zero-D teraz także w wersji z mocowaniem Mikro Cztery Trzecie
15 Mar 2019
Pokazana w zeszłym roku ultraszerokokątna stałka bez dystorsji doczekała się wariantu z mocowaniem M43. Na sklepowe póki trafi jeszcze w marcu.
0
Panasonic Lumix S1R - zdjęcia przykładowe
11 Mar 2019
O modelu Lumix S1R powiedziano już wiele, jednak jakość obrazu wciąż pozostawała pewną tajemnicą. Do teraz. W nasze ręce wpadł flagowiec nowego pełnoklatkowego systemu Panasonica!
4