Fujifilm FinePix F72EXR - tylko w Jessopsie

Brytyjska sieć sklepów Jessops po raz kolejny oferuje aparat kompaktowy, którego nie sprzedaje nikt inny. Tym razem jest to Fujifilm z matrycą EXR. Ci, którzy spodziewają się totalnej nowości będą zawiedzeni. F72EXR do złudzenia przypomina znany już wcześniej model.

Brytyjska sieć sklepów Jessops co jakiś czas wprowadza do swojej oferty aparat sprzedawany na wyłączność. Był już {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8705;Nikon S225, teraz mamy Fujifilm F72EXR. Lista funkcja pokrywa się z zaprezentowanym już wcześniej F70EXR. Obydwa aparaty różnią się jedynie wykończniem.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2
Peak Design Everyday Messenger - test torby fotograficznej
10 Paź 2018
Ma być torbą idealną, stworzoną z myślą o każdej potrzebie fotografa. Druga generacja torby jest jeszcze bliżej tego celu, ponieważ wprowadzono w niej kilka drobnych, ale ważnych usprawnień. W czasie swojej wyprawy do Budapesztu oraz miejskich, codziennych podróży sprawdziłem, jak w praktyce sprawuje się druga generacja torby fotograficznej Peak Design Everyday Messenger.
1
Google Pixel 3 i Pixel 3 XL - oficjalne zdjęcia przykładowe
10 Paź 2018
Jesteście ciekawi, jak w praktyce wypadają najnowsze smartfony Google? Zobaczcie oficjalne zdjęcia przykładowe wykonane zaprezentowanymi modelami Pixel 3 i Pixel 3 XL.
2