Fujifilm FinePix F72EXR - tylko w Jessopsie

Brytyjska sieć sklepów Jessops po raz kolejny oferuje aparat kompaktowy, którego nie sprzedaje nikt inny. Tym razem jest to Fujifilm z matrycą EXR. Ci, którzy spodziewają się totalnej nowości będą zawiedzeni. F72EXR do złudzenia przypomina znany już wcześniej model.

Brytyjska sieć sklepów Jessops co jakiś czas wprowadza do swojej oferty aparat sprzedawany na wyłączność. Był już {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=8705;Nikon S225, teraz mamy Fujifilm F72EXR. Lista funkcja pokrywa się z zaprezentowanym już wcześniej F70EXR. Obydwa aparaty różnią się jedynie wykończniem.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8