Uaktualnienie oprogramowania Fujifilm S5 Pro do wersji 1.06

Koncern Fujifilm udostępnił na swoich stronach kolejne uaktualnienie wewnętrznego oprogramowania do lustrzanki cyfrowej Fujifilm S5 Pro. Upgrade do wersji 1.06 dokonuje drobnych zmian w wybranych funkcjach aparatu.
Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.06 dokonuje następujących zmian: do menu IMAGE COMMENT. Po wybraniu tej funkcji zawartość tagu EXIF nie będzie kasowana, ale dodawana przy każdym odczytaniu kodu kreskowego.;Uaktualnienie funkcji FUNCTION LOCK poprzez dodanie opcji: NOISE REDUCTION, MAINTENANCE, DATE/TIME, FILE TAG OPTIONS]


Proces uaktualniania oprogramowania zajmuje około 1 minuty. Instrukcję w języku angielskim oraz pliki dla systemów Windows XP, Windows Vista i Mac OS X można znaleźć tutaj.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0