Uaktualnienie oprogramowania Fujifilm S5 Pro do wersji 1.06

Koncern Fujifilm udostępnił na swoich stronach kolejne uaktualnienie wewnętrznego oprogramowania do lustrzanki cyfrowej Fujifilm S5 Pro. Upgrade do wersji 1.06 dokonuje drobnych zmian w wybranych funkcjach aparatu.
Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.06 dokonuje następujących zmian: do menu IMAGE COMMENT. Po wybraniu tej funkcji zawartość tagu EXIF nie będzie kasowana, ale dodawana przy każdym odczytaniu kodu kreskowego.;Uaktualnienie funkcji FUNCTION LOCK poprzez dodanie opcji: NOISE REDUCTION, MAINTENANCE, DATE/TIME, FILE TAG OPTIONS]


Proces uaktualniania oprogramowania zajmuje około 1 minuty. Instrukcję w języku angielskim oraz pliki dla systemów Windows XP, Windows Vista i Mac OS X można znaleźć tutaj.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0