Uaktualnienie oprogramowania Fujifilm S5 Pro do wersji 1.06

Koncern Fujifilm udostępnił na swoich stronach kolejne uaktualnienie wewnętrznego oprogramowania do lustrzanki cyfrowej Fujifilm S5 Pro. Upgrade do wersji 1.06 dokonuje drobnych zmian w wybranych funkcjach aparatu.
Uaktualnienie firmware'u do wersji 1.06 dokonuje następujących zmian: do menu IMAGE COMMENT. Po wybraniu tej funkcji zawartość tagu EXIF nie będzie kasowana, ale dodawana przy każdym odczytaniu kodu kreskowego.;Uaktualnienie funkcji FUNCTION LOCK poprzez dodanie opcji: NOISE REDUCTION, MAINTENANCE, DATE/TIME, FILE TAG OPTIONS]


Proces uaktualniania oprogramowania zajmuje około 1 minuty. Instrukcję w języku angielskim oraz pliki dla systemów Windows XP, Windows Vista i Mac OS X można znaleźć tutaj.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8