Samsung EX1, NX10 i NX100 - nowe firmware

Samsung opublikował aktualizacje firmware do trzech aparatów: kompaktowego EX1 i dwóch "bezlusterkowców" - NX10 i NX100. Lista wprowadzonych zmian znajduje się w dalszej części wiadomości.

Samsung opublikował aktualizację firmware do aparatu EX1 do wersji 1011051. Koreański producent nie zdradził jakie zmiany wprowadza ta aktualizacja. Więcej szczegółów podał przy okazji aktualizacji oprogramowania wewnętrznego do modeli NX10 (wersja 1.30) i NX100 (1.10). Ich lista jest identyczna i obejmuje pojawienie się funkcji panoramy w trybach tematycznych, lepsze działanie autofokusa i ustawienie trybu CAF jako domyślnego w filmowaniu, a także dodanie menu stabilizacji dostępnego z poziomu przycisku i-Fn dla kilku obiektywów. Po szczegółowe informacje na temat wszystkich aktualizacji odsyłamy na stronę producenta - {LNK|http://www.samsung.com/uk/consumer/camera-camcorder/digital-cameras/compact/EC-EX1ZZZBPBGB/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support&subsubtype=ex-series;EX1, NX10, NX100.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4
Canon RF 85 mm f/1.2L USM - zdjęcia przykładowe
1 Lip 2019
Ciekawi jak w praktyce wypada Canon RF 85 mm f/1.2L USM? Zobaczcie zdjęcia przykładowe i oceńcie, czy ten obiektyw może być jednym z powodów do przesiadki na bezlusterkowy system producenta.
6
Fujifilm GFX 100 - pierwsze wrażenia
27 Cze 2019
GFX 100 to aparat, który w świecie średnioformatowych bezlusterkowców ma „przekraczać granice”. Jednak czy flagowiec systemu Fujifilm faktycznie sprosta wymaganiom fotografów? Oto nasze wnioski i przemyślenia.
2