Ricoh GXR i GR Digital III - nowy firmware

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni firma Ricoh opublikowała aktualizację firmware do systemu GXR oraz kompaktu GR Digital III. Najważniejsza zmiana to dodanie trybu "Target Follow Function" do funkcji autofokusa.

Zgodnie z {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12484;zapowiedziami Ricoh opublikował aktualizację firmware do systemu GXR oraz oraz kompaktu GR Digital III. Wśród kilku wprowadzonych zmian najważniejsza dotyczy trybu "Target Follow Function", który umożliwia śledzenie ostrością wybranego obiektu. Szczegóły związane z aktualizacją można znaleźć na stronach producenta: GXR oraz GR Digital III.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Coolpix P1000 - pierwsze wrażenia
10 Lip 2018
Najnowszy Coolpix P1000 chce podbić serca miłośników superzoomów obiektywem o wyjątkowo dużym zakresie ogniskowych i wygodną ergonomią. Czy zdobędzie równie dużą popularność, co poprzednik, model P900?
2
Sony A7 III - test aparatu
6 Lip 2018
Choć wiele elementów zaczerpnięto z flagowego modelu, A7 III kosztuje ponad połowę mniej. Czy to najbardziej uniwersalna pełna klatka na rynku?
1
Sony FE 400 mm f/2.8 GM OSS - zdjęcia przykładowe
29 Cze 2018
Jeśli jesteście ciekawi, jak w boju wypada najnowsza bestia Sony, to mamy dobrą wiadomość. Profesjonalny teleobiektyw FE 400 mm f/2.8 GM OSS sprawdziliśmy na londyńskim torze wyścigowym Brooklands.
1
WD My Passport Wireless SSD - test przenośnego dysku do backupu
27 Cze 2018
Backup zdjęć z karty pamięci w czasie podróży, łączność Wi-Fi, przeglądanie zdjęć na smartfonie i praca na baterii do 10 godzin, a w razie potrzeby - power bank dla aparatu. Brzmi, jak narzędzie marzeń dla wielu fotografów. Sprawdźmy czy dysk wart jest swojej wysokiej ceny.
1