Ricoh GXR i GR Digital III - nowy firmware

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni firma Ricoh opublikowała aktualizację firmware do systemu GXR oraz kompaktu GR Digital III. Najważniejsza zmiana to dodanie trybu "Target Follow Function" do funkcji autofokusa.

Zgodnie z {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12484;zapowiedziami Ricoh opublikował aktualizację firmware do systemu GXR oraz oraz kompaktu GR Digital III. Wśród kilku wprowadzonych zmian najważniejsza dotyczy trybu "Target Follow Function", który umożliwia śledzenie ostrością wybranego obiektu. Szczegóły związane z aktualizacją można znaleźć na stronach producenta: GXR oraz GR Digital III.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
17
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0
Fujifilm XF10 - test aparatu
11 Paź 2018
Kierowany do hobbystów, XF10 z 24-megapikselową matrycą APS-C i stałoogniskowym, jasnym obiektywem 28 mm f/2.8 ma być ciekawą alternatywą dla smartfona i towarzyszem codziennych chwil. Zobaczcie, jak wypada w praktyce.
2