Ricoh GXR i GR Digital III - nowy firmware

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni firma Ricoh opublikowała aktualizację firmware do systemu GXR oraz kompaktu GR Digital III. Najważniejsza zmiana to dodanie trybu "Target Follow Function" do funkcji autofokusa.

Zgodnie z {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12484;zapowiedziami Ricoh opublikował aktualizację firmware do systemu GXR oraz oraz kompaktu GR Digital III. Wśród kilku wprowadzonych zmian najważniejsza dotyczy trybu "Target Follow Function", który umożliwia śledzenie ostrością wybranego obiektu. Szczegóły związane z aktualizacją można znaleźć na stronach producenta: GXR oraz GR Digital III.]
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - test obiektywu
22 Lut 2019
Dziś sprawdzamy czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to pozycja, na którą czekali fotografowie systemu Sony E. Na papierze zoom ma wszystko, by nawiązać walkę z konkurencją, jednak jak wypada w praktyce?
0
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1