Ricoh GXR i GR Digital III - nowy firmware

Zgodnie z zapowiedziami sprzed kilku dni firma Ricoh opublikowała aktualizację firmware do systemu GXR oraz kompaktu GR Digital III. Najważniejsza zmiana to dodanie trybu "Target Follow Function" do funkcji autofokusa.

Zgodnie z {LNK|https://www.fotopolis.pl/index.php?n=12484;zapowiedziami Ricoh opublikował aktualizację firmware do systemu GXR oraz oraz kompaktu GR Digital III. Wśród kilku wprowadzonych zmian najważniejsza dotyczy trybu "Target Follow Function", który umożliwia śledzenie ostrością wybranego obiektu. Szczegóły związane z aktualizacją można znaleźć na stronach producenta: GXR oraz GR Digital III.]
słowa kluczowe:
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0