Bibble Pro 5.0.1

Bibble Labs uaktualniło wywoływarkę RAW-ów Bibble Pro do wersji 5.0.1. Główna zmiana wiąże się z dodaniem wsparcia dla aparatów Canon EOS 1D Mark IV i Olympus E-P2. Oprócz tego dodano kilka nowych funkcji.

Bibble Labs opublikowało aktualizację wywoływarki RAW-ów Bibble Pro do wersji 5.0.1. Najważniejsza zmiana to dodanie wsparcia dla aparatów Canon EOS 1D Mark IV i Olympus E-P2. Poza tym dodano funkcję łatwego wyboru punktów bieli, szarości i czerni oraz plug-in Andrea, który symuluje filmy analogowe. Wersja 5.0.1 jest oczywiście darmowa dla posiadaczy wersji 5.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4