Alternatywny battery pack i grip do Nikona D70s

Firma foto-tip.pl zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej wersji pojemnika na baterie pełniącego także funkcję uchwytu do zdjęć portretowych dedykowanego do lustrzanki Nikon D70s. Sugerowana cena detaliczna to 279 złotych.

Jak podaje dystrybutor urządzenia, w stosunku do gripa sprzed dwóch lat poprawiono wykonanie, a dzięki temu, że D70s posiada gniazdo wężyka spustowego, możliwe było dodanie drugiego spustu migawki. Do środka wchodzą dwa akumulatory EN-EL3 lub 6 baterii typu AA.

Poniżej krótka informacja firmy foto-tip.pl.


Kolejna oferta firmy foto-tip.pl to battery pack do Nikona D70s. Wersja została zmodernizowana zgodnie z oczekiwaniami klientów w stosunku do wersji zaprezentowanej 2 lata temu.

Wykonanie zostało znacznie poprawione, a dzięki gniazdu wężyka spustowego dodanego w D70s w stosunku do D70 grip doczekał się dwupozycyjnego spustu migawki, którego nie można było wykonać w poprzedniej wersji. Grip pasuje również do Nikona D70, ale ze względu na brak gniazda wężyka w D70 nie działa spust migawki.

Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje battery pack może być zasilany 2 akumulatorami EN-EL3 lub 6 bateriami typu AA.Cena detaliczna gripa to 279 zł.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8