Alternatywny battery pack i grip do Nikona D70s

Firma foto-tip.pl zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej wersji pojemnika na baterie pełniącego także funkcję uchwytu do zdjęć portretowych dedykowanego do lustrzanki Nikon D70s. Sugerowana cena detaliczna to 279 złotych.

Jak podaje dystrybutor urządzenia, w stosunku do gripa sprzed dwóch lat poprawiono wykonanie, a dzięki temu, że D70s posiada gniazdo wężyka spustowego, możliwe było dodanie drugiego spustu migawki. Do środka wchodzą dwa akumulatory EN-EL3 lub 6 baterii typu AA.

Poniżej krótka informacja firmy foto-tip.pl.


Kolejna oferta firmy foto-tip.pl to battery pack do Nikona D70s. Wersja została zmodernizowana zgodnie z oczekiwaniami klientów w stosunku do wersji zaprezentowanej 2 lata temu.

Wykonanie zostało znacznie poprawione, a dzięki gniazdu wężyka spustowego dodanego w D70s w stosunku do D70 grip doczekał się dwupozycyjnego spustu migawki, którego nie można było wykonać w poprzedniej wersji. Grip pasuje również do Nikona D70, ale ze względu na brak gniazda wężyka w D70 nie działa spust migawki.

Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje battery pack może być zasilany 2 akumulatorami EN-EL3 lub 6 bateriami typu AA.Cena detaliczna gripa to 279 zł.
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4