Alternatywny battery pack i grip do Nikona D70s

Firma foto-tip.pl zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej wersji pojemnika na baterie pełniącego także funkcję uchwytu do zdjęć portretowych dedykowanego do lustrzanki Nikon D70s. Sugerowana cena detaliczna to 279 złotych.

Jak podaje dystrybutor urządzenia, w stosunku do gripa sprzed dwóch lat poprawiono wykonanie, a dzięki temu, że D70s posiada gniazdo wężyka spustowego, możliwe było dodanie drugiego spustu migawki. Do środka wchodzą dwa akumulatory EN-EL3 lub 6 baterii typu AA.

Poniżej krótka informacja firmy foto-tip.pl.


Kolejna oferta firmy foto-tip.pl to battery pack do Nikona D70s. Wersja została zmodernizowana zgodnie z oczekiwaniami klientów w stosunku do wersji zaprezentowanej 2 lata temu.

Wykonanie zostało znacznie poprawione, a dzięki gniazdu wężyka spustowego dodanego w D70s w stosunku do D70 grip doczekał się dwupozycyjnego spustu migawki, którego nie można było wykonać w poprzedniej wersji. Grip pasuje również do Nikona D70, ale ze względu na brak gniazda wężyka w D70 nie działa spust migawki.

Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje battery pack może być zasilany 2 akumulatorami EN-EL3 lub 6 bateriami typu AA.Cena detaliczna gripa to 279 zł.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
0
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0