Alternatywny battery pack i grip do Nikona D70s

Firma foto-tip.pl zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej wersji pojemnika na baterie pełniącego także funkcję uchwytu do zdjęć portretowych dedykowanego do lustrzanki Nikon D70s. Sugerowana cena detaliczna to 279 złotych.

Jak podaje dystrybutor urządzenia, w stosunku do gripa sprzed dwóch lat poprawiono wykonanie, a dzięki temu, że D70s posiada gniazdo wężyka spustowego, możliwe było dodanie drugiego spustu migawki. Do środka wchodzą dwa akumulatory EN-EL3 lub 6 baterii typu AA.

Poniżej krótka informacja firmy foto-tip.pl.


Kolejna oferta firmy foto-tip.pl to battery pack do Nikona D70s. Wersja została zmodernizowana zgodnie z oczekiwaniami klientów w stosunku do wersji zaprezentowanej 2 lata temu.

Wykonanie zostało znacznie poprawione, a dzięki gniazdu wężyka spustowego dodanego w D70s w stosunku do D70 grip doczekał się dwupozycyjnego spustu migawki, którego nie można było wykonać w poprzedniej wersji. Grip pasuje również do Nikona D70, ale ze względu na brak gniazda wężyka w D70 nie działa spust migawki.

Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje battery pack może być zasilany 2 akumulatorami EN-EL3 lub 6 bateriami typu AA.Cena detaliczna gripa to 279 zł.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0