Alternatywny battery pack i grip do Nikona D70s

Firma foto-tip.pl zapowiedziała wprowadzenie do oferty nowej wersji pojemnika na baterie pełniącego także funkcję uchwytu do zdjęć portretowych dedykowanego do lustrzanki Nikon D70s. Sugerowana cena detaliczna to 279 złotych.

Jak podaje dystrybutor urządzenia, w stosunku do gripa sprzed dwóch lat poprawiono wykonanie, a dzięki temu, że D70s posiada gniazdo wężyka spustowego, możliwe było dodanie drugiego spustu migawki. Do środka wchodzą dwa akumulatory EN-EL3 lub 6 baterii typu AA.

Poniżej krótka informacja firmy foto-tip.pl.


Kolejna oferta firmy foto-tip.pl to battery pack do Nikona D70s. Wersja została zmodernizowana zgodnie z oczekiwaniami klientów w stosunku do wersji zaprezentowanej 2 lata temu.

Wykonanie zostało znacznie poprawione, a dzięki gniazdu wężyka spustowego dodanego w D70s w stosunku do D70 grip doczekał się dwupozycyjnego spustu migawki, którego nie można było wykonać w poprzedniej wersji. Grip pasuje również do Nikona D70, ale ze względu na brak gniazda wężyka w D70 nie działa spust migawki.

Podobnie jak wszystkie poprzednie wersje battery pack może być zasilany 2 akumulatorami EN-EL3 lub 6 bateriami typu AA.Cena detaliczna gripa to 279 zł.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7