Newell prezentuje akumulatory V-mount, które mogą pełnić funkcję powerbanku

Autor: Redakcja Fotopolis

31 Lipiec 2023
Artykuł na: 2-3 minuty

Wyjątkowe akumulatory z popularnym mocowaniem V-Lock wprowadza do sprzedaży firma Newell. Mają wbudowany wyświetlacz LCD i gniazdo USB, by działać jako power bank.

Oferta marki Newell powiększyła się o nową serię akumulatorów BP LCD V-mount. W jej skład wchodzą trzy modele: BP-95 LCD V-Mount, BP-150 LCD V-Mount i BP-190 LCD V-Mount. Każdy z nich ma wbudowany wyświetlacz, oraz złącza USB-A, by zasilać dowolne urządzenia i USB-C, by ładować go bez dedykowanej ładowarki.

Mnogość dostępnych portów

Akumulatory V-mount serii LCD to coś więcej niż popularne mocowanie V-Lock. Na obudowie umieszczono aż 3 dodatkowe porty, które znacząco rozszerzają funkcjonalność ogniwa. Do dyspozycji są:

  • Gniazdo D-Tap (wejście / wyjście)
  • Port USB-C (wejście / wyjście)
  • Port USB-A (wyjście)

W efekcie akumulator staje się dużo bardziej uniwersalnym narzędziem, które można ładować na różne sposoby i jednocześnie, oprócz standardowej funkcji, pełnić może rolę power banka.

Aż 3 sposoby ładowania

Sięgnięcie po klasyczną ładowarkę do akumulatorów V-Mount (np. Newell BP-4CH lub Newell BP-4CHT) to nie jedyny sposób uzupełniania energii. Akumulator może być ładowany za pomocą ładowarki D-Tap (m.in. Newell D-Tap 16,8 V 5 A). Natomiast jeśli nie masz pod ręką specjalnej ładowarki, nic nie szkodzi. Port USB-C, wspierający technologię Power Delivery 65 W, pozwoli szybko naładować ogniwo za pomocą uniwersalnego kabla USB-C.

Używaj jak power banku

V-Mounty LCD nie tylko dostarczą energię do Twojego sprzętu filmowego i fotograficznego. Urządzenia te świetnie sprawdzą się jako potężny power bank. Dzięki portom USB zyskujesz możliwość ładowania szerokiej gamy urządzeń elektronicznych w podróży, w plenerze lub w dowolnym innym miejscu. Za pomocą wyjścia USB-C, wspierającego technologię Power Delivery (maks. 65 W), możesz ładować smartfony, tablety, laptopy, a nawet niektóre modele MacBooków.

Na pokładzie nie zabrakło też tradycyjnego portu USB-A. Pozwoli on skutecznie naładować urządzenia starszej generacji (m.in. przenośne głośniki, słuchawki, smartwatche lub aparaty fotograficzne).

Skopiuj link
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
To nie aparat. Hobolite Iris to prawdopodobnie najbardziej wszechstronny mini LED jaki widzieliście
Czy w temacie kieszonkowych lamp LED można powiedzieć coś nowego? Hobolite udowadnia, że tak i prezentuje model Iris, który pozwala na znacznie bardziej kreatywną zabawę niż większość...
2
Do 20 maja wszystkie lampy Quadralite 20% taniej
Do 20 maja wszystkie lampy Quadralite 20% taniej
W ramach świętowania Międzynarodowego Dnia Światła, marka Quadralite ogłasza specjalną promocję, która rozświetli Twoje profesjonalne i osobiste projekty! Do 20 maja wszystkie lampy z...
5
Letnie okazje - Manfrotto i JOBY nawet z 20% rabatem
Letnie okazje - Manfrotto i JOBY nawet z 20% rabatem
Dystrybutor akcesoriów fotograficznych Foto7 informuje o promocji na wybrany asortyment marek Manfrotto i JOBY. Kultowe statywy, plecaki i zestawy wideo zostały przecenione nawet o...
2
Powiązane artykuły