Newell LED RL-10A - lampa pierścieniowa zasilana przez USB

0

Autor: Redakcja Fotopolis

3 Czerwiec 2020
Artykuł na: 4-5 minut

Do filmowania, fotografii portretowej, makro lub produktowej - na rynek wchodzi nowa pierścieniowa lampa światła ciągłego o mocy 12 W i zasilana przez USB

Ze względu na naturalny strumień światła oraz charakterystyczne okrągłe bliki w źrenicach ten rodzaj lamp jest często wykorzystywany w fotografii portretowej, ale także produktowej i w makrofotografii. Chętnie sięgają po nią również twórcy filmowi, w tym vlogerzy, a nawet osoby zajmujące się zawodowo makijażem.

Nowy model na rynku

Newell LED RL-10A to nowa lampa o średnicy 26 cm. Bazuje na 120 diodach, oferując 12 watów mocy. Posiada wbudowany dyfuzor, dzięki czemu uzyskuje przyjemne, miękkie światło, bez konieczności stosowania dodatkowych akcesoriów. Moc światła i temperaturę barwową można natomiast regulować przy pomocy pilota.

Konstrukcja pozwala na zamontowanie jej bezpośrednio lub przy pomocy głowicy, na statywie fotograficznym lub oświetleniowym. Lampa jest lekka - waży jedynie 169 g, a zasilana jest poprzez kabel USB. Możemy tu zastosować zasilacz sieciowy od smartfona, powerbank lub wyjście USB z laptopa.

Cena zestawu

W zestawie z lampą znajdziemy kabel zasilający USB, statyw, głowicę kulową i uchwyt na smartfona, czyli wszystkie niezbędne elementy konieczne do pracy. Jej cena to 169 zł.

Słowa kluczowe:
Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły