Olympus Studio/Viewer 1.4

Dostępne jest już uaktualnienie oprogramowania do obróbki plików RAW Olympus Studio i Olympus Viewer. Według zapewnień producenta, wersje 1.4 podnoszą jakość skonwertowanych plików. Dodano też kompatybilność z modelem E-500.
Użytkownicy programów Olympus Studio i Viewer mogą je teraz uaktualnić do wersji 1.4. Producent nie chwali się zbyt długą listą zmian, ale są to zmiany dość istotne.


Ucieszą się przede wszystkim użytkownicy najnowszego modelu E-500, ponieważ pierwszą zmianą wprowadzoną przez uaktualnienie jest kompatybilność właśnie z tym aparatem. Druga zmiana to, według zapewnień Olympusa, podniesienie jakości plików po skonwertowaniu. Ponieważ uaktualnienie jest już dostępne od paru dni, dotarły do nas głosy, że osoby pracujące na Macintoshach zauważyły znaczne przyspieszenie pracy w trybie konwersji plików RAW (chodzi o podgląd zmian dokonywanych na bieżąco), inni potwierdzili większą ilość detali w plikach docelowych niż z poprzednich wersji oprogramowania.

Opisywane zmiany dotyczą zarówno płatnego programu Studio, jak i nieco okrojonego darmowego Viewera.

Uaktualnienie Olympusa Viewera: pobierz.

Uaktualnienie Olympusa Studio: pobierz.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8