Olympus Studio/Viewer 1.4

Dostępne jest już uaktualnienie oprogramowania do obróbki plików RAW Olympus Studio i Olympus Viewer. Według zapewnień producenta, wersje 1.4 podnoszą jakość skonwertowanych plików. Dodano też kompatybilność z modelem E-500.
Użytkownicy programów Olympus Studio i Viewer mogą je teraz uaktualnić do wersji 1.4. Producent nie chwali się zbyt długą listą zmian, ale są to zmiany dość istotne.


Ucieszą się przede wszystkim użytkownicy najnowszego modelu E-500, ponieważ pierwszą zmianą wprowadzoną przez uaktualnienie jest kompatybilność właśnie z tym aparatem. Druga zmiana to, według zapewnień Olympusa, podniesienie jakości plików po skonwertowaniu. Ponieważ uaktualnienie jest już dostępne od paru dni, dotarły do nas głosy, że osoby pracujące na Macintoshach zauważyły znaczne przyspieszenie pracy w trybie konwersji plików RAW (chodzi o podgląd zmian dokonywanych na bieżąco), inni potwierdzili większą ilość detali w plikach docelowych niż z poprzednich wersji oprogramowania.

Opisywane zmiany dotyczą zarówno płatnego programu Studio, jak i nieco okrojonego darmowego Viewera.

Uaktualnienie Olympusa Viewera: pobierz.

Uaktualnienie Olympusa Studio: pobierz.
Komentarze
Polecane artykuły
Sony FE 35 mm f/1.8 - zdjęcia przykładowe
17 Lip 2019
W nasze ręce trafił najnowszy FE 35 mm f/1.8 - systemowy obiektyw, którego długo brakowało w ofercie Sony. Zobaczcie na co go stać.
1
Sony A7R IV - zdjęcia przykładowe
16 Lip 2019
Dziś Sony pokazało najnowszą bestię ze swojej stajni. Czy 60-milionowy Sony A7R IV rzeczywiście jest w stanie zagrozić pozycji aparatów średniego formatu? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - pierwsze wrażenia
10 Lip 2019
G5 X Mark II przeszedł kompletną przemianę. Najnowszy model z serii Canon PowerShot w niczym nie przypomina swojego poprzednika. Otrzymujemy usprawnioną matrycę i procesor, zoom optyczny o większym zakresie, szybszy system AF, a także zupełnie nowy wygląd i ergonomię z odchylanym do pozycji selfie ekranem i wysuwanym wizjerem elektronicznym.
1
Canon PowerShot G5 X Mark II - zdjęcia przykładowe
10 Lip 2019
Ciekawi, jak w praktyce prezentuje się najnowszy kompakt Canona? Wczoraj, podczas polskiej premiery G5 X Mark II, mieliśmy okazję pobawić się tym modelem. Zobaczcie na co go stać.
4