Olympus Studio/Viewer 1.4

Dostępne jest już uaktualnienie oprogramowania do obróbki plików RAW Olympus Studio i Olympus Viewer. Według zapewnień producenta, wersje 1.4 podnoszą jakość skonwertowanych plików. Dodano też kompatybilność z modelem E-500.
Użytkownicy programów Olympus Studio i Viewer mogą je teraz uaktualnić do wersji 1.4. Producent nie chwali się zbyt długą listą zmian, ale są to zmiany dość istotne.


Ucieszą się przede wszystkim użytkownicy najnowszego modelu E-500, ponieważ pierwszą zmianą wprowadzoną przez uaktualnienie jest kompatybilność właśnie z tym aparatem. Druga zmiana to, według zapewnień Olympusa, podniesienie jakości plików po skonwertowaniu. Ponieważ uaktualnienie jest już dostępne od paru dni, dotarły do nas głosy, że osoby pracujące na Macintoshach zauważyły znaczne przyspieszenie pracy w trybie konwersji plików RAW (chodzi o podgląd zmian dokonywanych na bieżąco), inni potwierdzili większą ilość detali w plikach docelowych niż z poprzednich wersji oprogramowania.

Opisywane zmiany dotyczą zarówno płatnego programu Studio, jak i nieco okrojonego darmowego Viewera.

Uaktualnienie Olympusa Viewera: pobierz.

Uaktualnienie Olympusa Studio: pobierz.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7