Olympus Studio/Viewer 1.4

Dostępne jest już uaktualnienie oprogramowania do obróbki plików RAW Olympus Studio i Olympus Viewer. Według zapewnień producenta, wersje 1.4 podnoszą jakość skonwertowanych plików. Dodano też kompatybilność z modelem E-500.
Użytkownicy programów Olympus Studio i Viewer mogą je teraz uaktualnić do wersji 1.4. Producent nie chwali się zbyt długą listą zmian, ale są to zmiany dość istotne.


Ucieszą się przede wszystkim użytkownicy najnowszego modelu E-500, ponieważ pierwszą zmianą wprowadzoną przez uaktualnienie jest kompatybilność właśnie z tym aparatem. Druga zmiana to, według zapewnień Olympusa, podniesienie jakości plików po skonwertowaniu. Ponieważ uaktualnienie jest już dostępne od paru dni, dotarły do nas głosy, że osoby pracujące na Macintoshach zauważyły znaczne przyspieszenie pracy w trybie konwersji plików RAW (chodzi o podgląd zmian dokonywanych na bieżąco), inni potwierdzili większą ilość detali w plikach docelowych niż z poprzednich wersji oprogramowania.

Opisywane zmiany dotyczą zarówno płatnego programu Studio, jak i nieco okrojonego darmowego Viewera.

Uaktualnienie Olympusa Viewera: pobierz.

Uaktualnienie Olympusa Studio: pobierz.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0
Panasonic Lumix LX100 II - zdjęcia przykładowe
10 Wrz 2018
Podczas dzisiejszej wizyty w siedzibie firmy, mieliśmy okazję bliżej zaznajomić się w drugą generacją uniwersalnego kompaktu opartego o matrycę 4/3. Zobaczcie, jak Panasonic Lumix LX100 II radzi sobie w praktyce.
0