Obudowa podwodna do Samsunga Digimax i5

0
Michał Sułkiewicz
16 Wrzesień 2005
Artykuł na: 2-3 minuty
Samsung wprowadza na rynek obudowę podwodną do aparatu Digimax i5. Oprócz zdjęć podwodnych obudowa doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed kurzem i wstrząsami.
Obudowa SPH-A3 dedykowana do modelu Samsung Digimax i5 wykonana jest z poliwęglanów i wytrzymuje zanurzenie do głębokości 5 m. Użytkownik ma dostęp do najważniejszych funkcji aparatu łącznie z podglądem obrazu. Producent wymienia także inne zastosowania obudowy, która może zabezpieczać aparat także w innych warunkach, które nie służą elektronice.

obudowa SPH-A3 do Samsunaga Digimax i5

Szczegóły przedstawiamy poniżej w oficjalnej informacji prasowej producenta:

Obudowa SPH-A3 do aparatu Digimax i5
K-Consult - wyłączny dystrybutor aparatów cyfrowych Samsung Digimax w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kompaktowej obudowy wodoodpornej dedykowanej do aparatu cyfrowego Digimax i5. Digimax SPH-A3 pozwoli na wykonanie zdjęć podwodnych na głębokości do 5m.

na górze oabudowy znajdują się przyciski sterujące

Digimax SPH-A3 stworzono po to, by przekroczyć ograniczenia związane z użyciem aparatu w niesprzyjających warunkach - gdy jest on narażony na kontakt z wodą, kurzem lub wstrząsami. Obudowa wykonana jest z lekkich poliwęglanów, które zapewniają doskonałą ochronę oraz stały dostęp do funkcji aparatu i podglądu obrazu.

zamek z boku obudowy

Podobnie jak i5, obudowa Digimax SPH-A3 jest mała i poręczna (113 x 72 x 29 mm, około 110g). Ten niezwykle wszechstronny dodatek spełni swoją rolę w najróżniejszych warunkach, czy to podczas uprawiania sportów wodnych: na basenie, plaży lub podczas nurkowania, czy też w warunkach zimowych: podczas jazdy na nartach lub łyżwach. SPH-A3 przyda się też podczas każdej aktywności związanej z podwyższoną obecnością kurzu i zanieczyszczeń.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SPH-A3 to 495 zł.

Komentarze
Powiązane artykuły
Więcej w kategorii: Akcesoria
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
DJI Ronin-SC - lekki, poręczny, funkcjonalny i niedrogi gimbal do bezlusterkowców
Na rynku debiutuje ciekawy konkurent popularnych gimbali Feiyu Tech i Zhiyun. Najlżejszy stabilizator z rodziny DJI Ronin kierowany jest do użytkowników...
0
0
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
Lomography LomoChrome Metropolis - mocno kontrastowy filmy o niecodziennej kolorystyce
LomoChrome Metropolis to najnowszy kolorowy negatyw o „dużej wyrazistości i kontraście oraz mocno stonowanej kolorystyce“. Na dodatek będzie dostępny w kilku wersjach:...
13
7
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
Sony prezentuje nowe rozwiązania dla filmowców
Dzisiejsza premiera A7R IV nie była jedyną nowością, którą zaserwowało nam Sony. Producent zaprezentował także akcesoria, które powinny zainteresować filmowców i...
3
0