Obudowa podwodna do Samsunga Digimax i5

Samsung wprowadza na rynek obudowę podwodną do aparatu Digimax i5. Oprócz zdjęć podwodnych obudowa doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed kurzem i wstrząsami.
Obudowa SPH-A3 dedykowana do modelu Samsung Digimax i5 wykonana jest z poliwęglanów i wytrzymuje zanurzenie do głębokości 5 m. Użytkownik ma dostęp do najważniejszych funkcji aparatu łącznie z podglądem obrazu. Producent wymienia także inne zastosowania obudowy, która może zabezpieczać aparat także w innych warunkach, które nie służą elektronice.

obudowa SPH-A3 do Samsunaga Digimax i5

Szczegóły przedstawiamy poniżej w oficjalnej informacji prasowej producenta:

Obudowa SPH-A3 do aparatu Digimax i5
K-Consult - wyłączny dystrybutor aparatów cyfrowych Samsung Digimax w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kompaktowej obudowy wodoodpornej dedykowanej do aparatu cyfrowego Digimax i5. Digimax SPH-A3 pozwoli na wykonanie zdjęć podwodnych na głębokości do 5m.

na górze oabudowy znajdują się przyciski sterujące

Digimax SPH-A3 stworzono po to, by przekroczyć ograniczenia związane z użyciem aparatu w niesprzyjających warunkach - gdy jest on narażony na kontakt z wodą, kurzem lub wstrząsami. Obudowa wykonana jest z lekkich poliwęglanów, które zapewniają doskonałą ochronę oraz stały dostęp do funkcji aparatu i podglądu obrazu.

zamek z boku obudowy

Podobnie jak i5, obudowa Digimax SPH-A3 jest mała i poręczna (113 x 72 x 29 mm, około 110g). Ten niezwykle wszechstronny dodatek spełni swoją rolę w najróżniejszych warunkach, czy to podczas uprawiania sportów wodnych: na basenie, plaży lub podczas nurkowania, czy też w warunkach zimowych: podczas jazdy na nartach lub łyżwach. SPH-A3 przyda się też podczas każdej aktywności związanej z podwyższoną obecnością kurzu i zanieczyszczeń.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SPH-A3 to 495 zł.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0