Obudowa podwodna do Samsunga Digimax i5

Samsung wprowadza na rynek obudowę podwodną do aparatu Digimax i5. Oprócz zdjęć podwodnych obudowa doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed kurzem i wstrząsami.
Obudowa SPH-A3 dedykowana do modelu Samsung Digimax i5 wykonana jest z poliwęglanów i wytrzymuje zanurzenie do głębokości 5 m. Użytkownik ma dostęp do najważniejszych funkcji aparatu łącznie z podglądem obrazu. Producent wymienia także inne zastosowania obudowy, która może zabezpieczać aparat także w innych warunkach, które nie służą elektronice.

obudowa SPH-A3 do Samsunaga Digimax i5

Szczegóły przedstawiamy poniżej w oficjalnej informacji prasowej producenta:

Obudowa SPH-A3 do aparatu Digimax i5
K-Consult - wyłączny dystrybutor aparatów cyfrowych Samsung Digimax w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kompaktowej obudowy wodoodpornej dedykowanej do aparatu cyfrowego Digimax i5. Digimax SPH-A3 pozwoli na wykonanie zdjęć podwodnych na głębokości do 5m.

na górze oabudowy znajdują się przyciski sterujące

Digimax SPH-A3 stworzono po to, by przekroczyć ograniczenia związane z użyciem aparatu w niesprzyjających warunkach - gdy jest on narażony na kontakt z wodą, kurzem lub wstrząsami. Obudowa wykonana jest z lekkich poliwęglanów, które zapewniają doskonałą ochronę oraz stały dostęp do funkcji aparatu i podglądu obrazu.

zamek z boku obudowy

Podobnie jak i5, obudowa Digimax SPH-A3 jest mała i poręczna (113 x 72 x 29 mm, około 110g). Ten niezwykle wszechstronny dodatek spełni swoją rolę w najróżniejszych warunkach, czy to podczas uprawiania sportów wodnych: na basenie, plaży lub podczas nurkowania, czy też w warunkach zimowych: podczas jazdy na nartach lub łyżwach. SPH-A3 przyda się też podczas każdej aktywności związanej z podwyższoną obecnością kurzu i zanieczyszczeń.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SPH-A3 to 495 zł.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
3
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7
Tokina FíRIN 20 mm f/2 FE AF - test obiektywu
28 Sty 2019
Czy Tokina FíRIN to obiektyw, który rozgrzeje serca fotografów systemu Sony E? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Jednak my dogłębnie przyjrzeliśmy się modelowi 20 mm f/2 FE AF.
0