Obudowa podwodna do Samsunga Digimax i5

Samsung wprowadza na rynek obudowę podwodną do aparatu Digimax i5. Oprócz zdjęć podwodnych obudowa doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed kurzem i wstrząsami.
Obudowa SPH-A3 dedykowana do modelu Samsung Digimax i5 wykonana jest z poliwęglanów i wytrzymuje zanurzenie do głębokości 5 m. Użytkownik ma dostęp do najważniejszych funkcji aparatu łącznie z podglądem obrazu. Producent wymienia także inne zastosowania obudowy, która może zabezpieczać aparat także w innych warunkach, które nie służą elektronice.

obudowa SPH-A3 do Samsunaga Digimax i5

Szczegóły przedstawiamy poniżej w oficjalnej informacji prasowej producenta:

Obudowa SPH-A3 do aparatu Digimax i5
K-Consult - wyłączny dystrybutor aparatów cyfrowych Samsung Digimax w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kompaktowej obudowy wodoodpornej dedykowanej do aparatu cyfrowego Digimax i5. Digimax SPH-A3 pozwoli na wykonanie zdjęć podwodnych na głębokości do 5m.

na górze oabudowy znajdują się przyciski sterujące

Digimax SPH-A3 stworzono po to, by przekroczyć ograniczenia związane z użyciem aparatu w niesprzyjających warunkach - gdy jest on narażony na kontakt z wodą, kurzem lub wstrząsami. Obudowa wykonana jest z lekkich poliwęglanów, które zapewniają doskonałą ochronę oraz stały dostęp do funkcji aparatu i podglądu obrazu.

zamek z boku obudowy

Podobnie jak i5, obudowa Digimax SPH-A3 jest mała i poręczna (113 x 72 x 29 mm, około 110g). Ten niezwykle wszechstronny dodatek spełni swoją rolę w najróżniejszych warunkach, czy to podczas uprawiania sportów wodnych: na basenie, plaży lub podczas nurkowania, czy też w warunkach zimowych: podczas jazdy na nartach lub łyżwach. SPH-A3 przyda się też podczas każdej aktywności związanej z podwyższoną obecnością kurzu i zanieczyszczeń.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SPH-A3 to 495 zł.

Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8