Obudowa podwodna do Samsunga Digimax i5

Samsung wprowadza na rynek obudowę podwodną do aparatu Digimax i5. Oprócz zdjęć podwodnych obudowa doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie przed kurzem i wstrząsami.
Obudowa SPH-A3 dedykowana do modelu Samsung Digimax i5 wykonana jest z poliwęglanów i wytrzymuje zanurzenie do głębokości 5 m. Użytkownik ma dostęp do najważniejszych funkcji aparatu łącznie z podglądem obrazu. Producent wymienia także inne zastosowania obudowy, która może zabezpieczać aparat także w innych warunkach, które nie służą elektronice.

obudowa SPH-A3 do Samsunaga Digimax i5

Szczegóły przedstawiamy poniżej w oficjalnej informacji prasowej producenta:

Obudowa SPH-A3 do aparatu Digimax i5
K-Consult - wyłączny dystrybutor aparatów cyfrowych Samsung Digimax w Polsce informuje o wprowadzeniu do sprzedaży kompaktowej obudowy wodoodpornej dedykowanej do aparatu cyfrowego Digimax i5. Digimax SPH-A3 pozwoli na wykonanie zdjęć podwodnych na głębokości do 5m.

na górze oabudowy znajdują się przyciski sterujące

Digimax SPH-A3 stworzono po to, by przekroczyć ograniczenia związane z użyciem aparatu w niesprzyjających warunkach - gdy jest on narażony na kontakt z wodą, kurzem lub wstrząsami. Obudowa wykonana jest z lekkich poliwęglanów, które zapewniają doskonałą ochronę oraz stały dostęp do funkcji aparatu i podglądu obrazu.

zamek z boku obudowy

Podobnie jak i5, obudowa Digimax SPH-A3 jest mała i poręczna (113 x 72 x 29 mm, około 110g). Ten niezwykle wszechstronny dodatek spełni swoją rolę w najróżniejszych warunkach, czy to podczas uprawiania sportów wodnych: na basenie, plaży lub podczas nurkowania, czy też w warunkach zimowych: podczas jazdy na nartach lub łyżwach. SPH-A3 przyda się też podczas każdej aktywności związanej z podwyższoną obecnością kurzu i zanieczyszczeń.

Sugerowana cena detaliczna obudowy SPH-A3 to 495 zł.

 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
12
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0