Fujifilm Polska - odbitki przez Internet

Polski oddział koncernu Fujifilm uruchomił na swoje stronie możliwość zamawiania przez Internet odbitek z plików cyfrowych. Zdjęcia wykonywane są oczywiście na materiałach i maszynach Fujifilm.
Nowa usługa Fujifilm Polska działa jak typowe internetowe laboratorium fotograficzne. Aby zamówić odbitki, trzeba założyć konto, zalogować się i załadować wybrane pliki zdjęciowe na serwer firmy. Następnie wybieramy ilość odbitek i format zdjęcia.Zdjęcia można otrzymać pocztą lub odebrać samodzielnie z laboratorium firmy. Płatność odbywa się za zaliczeniem pocztowym lub kartą płatniczą. Wszystkie odbitki wykonywane są na materiałach i maszynach produkcji Fujifilm.

Laboratoriów internetowych powstaje coraz więcej i zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością właścicieli aparatów cyfrowych. Fujifilm jest jedynym koncernem fotograficznym, który uruchomił taką usługę bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Link do serwisu znajduje się na stronie www.fujifilm.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Fujifilm X-T3 - test aparatu
14 Lis 2018
Najnowszy bezlusterkowiec Fujifilm pretenduje do miana króla segmentu APS-C i jednego z najbardziej uniwersalnych aparatów w ogóle. Sprawdzamy, na co go stać.
13
Nikon Z7 - test aparatu
6 Lis 2018
Nikon Z7 to pierwszy pełnoklatkowy bezlusterkowiec japońskiego producenta. Czy nowy aparat z 45-megapikselową, stabilizowaną matrycą dorówna jakością cenionym lustrzankom Nikona? Czy jest godną konkurencją dla aparatów z serii Sony A7? Sprawdźmy.
18
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - test obiektywu
26 Paź 2018
Czy Samyang AF 14 mm f/2.8 EF okaże się „idealnym partnerem do podróży“ i sprosta oczekiwaniom wymagających fotografów? Producent nie ma co do tego wątpliwości. Postanowiliśmy więc sprawdzić w praktyce możliwości nowej ultraszerokokątnej stałki z mocowaniem Canon EF.
5
Samyang AF 14 mm f/2.8 EF - zdjęcia przykładowe
22 Paź 2018
Ciekawi, jak w praktyce sprawdza się najnowsza konstrukcja Samyanga z mocowaniem Canon EF? Zobaczcie zdjęcia przykładowe wykonane najnowszym modelem AF 14 mm f/2.8 EF. Czy okaże się on "czarnym koniem" w segmencie ultraszerokokątnych szkieł?
0