Fujifilm Polska - odbitki przez Internet

Polski oddział koncernu Fujifilm uruchomił na swoje stronie możliwość zamawiania przez Internet odbitek z plików cyfrowych. Zdjęcia wykonywane są oczywiście na materiałach i maszynach Fujifilm.
Nowa usługa Fujifilm Polska działa jak typowe internetowe laboratorium fotograficzne. Aby zamówić odbitki, trzeba założyć konto, zalogować się i załadować wybrane pliki zdjęciowe na serwer firmy. Następnie wybieramy ilość odbitek i format zdjęcia.Zdjęcia można otrzymać pocztą lub odebrać samodzielnie z laboratorium firmy. Płatność odbywa się za zaliczeniem pocztowym lub kartą płatniczą. Wszystkie odbitki wykonywane są na materiałach i maszynach produkcji Fujifilm.

Laboratoriów internetowych powstaje coraz więcej i zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością właścicieli aparatów cyfrowych. Fujifilm jest jedynym koncernem fotograficznym, który uruchomił taką usługę bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Link do serwisu znajduje się na stronie www.fujifilm.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8