Fujifilm Polska - odbitki przez Internet

Polski oddział koncernu Fujifilm uruchomił na swoje stronie możliwość zamawiania przez Internet odbitek z plików cyfrowych. Zdjęcia wykonywane są oczywiście na materiałach i maszynach Fujifilm.
Nowa usługa Fujifilm Polska działa jak typowe internetowe laboratorium fotograficzne. Aby zamówić odbitki, trzeba założyć konto, zalogować się i załadować wybrane pliki zdjęciowe na serwer firmy. Następnie wybieramy ilość odbitek i format zdjęcia.Zdjęcia można otrzymać pocztą lub odebrać samodzielnie z laboratorium firmy. Płatność odbywa się za zaliczeniem pocztowym lub kartą płatniczą. Wszystkie odbitki wykonywane są na materiałach i maszynach produkcji Fujifilm.

Laboratoriów internetowych powstaje coraz więcej i zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością właścicieli aparatów cyfrowych. Fujifilm jest jedynym koncernem fotograficznym, który uruchomił taką usługę bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Link do serwisu znajduje się na stronie www.fujifilm.pl.
Komentarze
Polecane artykuły
Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD - zdjęcia przykładowe
19 Lut 2019
Czy Tamron 28-75 mm f/2.8 Di III RXD to mocne wejście producenta w system Sony E i ukłon w stronę zawodowców? Zobaczcie zdjęcia przykładowe.
0
Canon EOS RP - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe [AKTUALIZACJA]
14 Lut 2019
Najnowszy korpus Canona prawdopodobnie otwiera zupełnie nowy segment wśród aparatów bezlusterkowych. Najtańsza nowa pełna klatka na rynku ma być doskonałym wyborem dla bardziej ambitnych amatorów czy fotografów podróżniczych i z pozoru ma wszystko, by zadowolić doskonałą większość odbiorców. Gdzie jest haczyk?
7
Sony A6400 - pierwsze wrażenia i zdjęcia przykładowe
13 Lut 2019
Następca modelu A6300 wprowadza usprawnienia, które na pewno docenią zaawansowani amatorzy i osoby szukające aparatu do nagrywania vlogów i filmów do internetu. Nadal jednak ustępuje on plasowanemu wyżej, a już dostępnemu od pewnego czasu modelowi A6500. Czy to więc pozycja, którą warto się zainteresować?
1
Kilka godzin z Panasonic Lumix S1 - pierwsze wnioski
1 Lut 2019
Podczas dorocznego Digital Imaging Seminar, Panasonic zdradził wreszcie pełną specyfikację swojej pierwszej pełnej klatki, a w ręce dziennikarzy powędrowały pierwsze egzemplarze modeli S1 i S1R...
7