Fujifilm Polska - odbitki przez Internet

Polski oddział koncernu Fujifilm uruchomił na swoje stronie możliwość zamawiania przez Internet odbitek z plików cyfrowych. Zdjęcia wykonywane są oczywiście na materiałach i maszynach Fujifilm.
Nowa usługa Fujifilm Polska działa jak typowe internetowe laboratorium fotograficzne. Aby zamówić odbitki, trzeba założyć konto, zalogować się i załadować wybrane pliki zdjęciowe na serwer firmy. Następnie wybieramy ilość odbitek i format zdjęcia.Zdjęcia można otrzymać pocztą lub odebrać samodzielnie z laboratorium firmy. Płatność odbywa się za zaliczeniem pocztowym lub kartą płatniczą. Wszystkie odbitki wykonywane są na materiałach i maszynach produkcji Fujifilm.

Laboratoriów internetowych powstaje coraz więcej i zaczynają się cieszyć coraz większą popularnością właścicieli aparatów cyfrowych. Fujifilm jest jedynym koncernem fotograficznym, który uruchomił taką usługę bezpośrednio na swoich stronach internetowych.

Link do serwisu znajduje się na stronie www.fujifilm.pl.
 
Komentarze
Polecane artykuły
Sony 24 mm f/1.4 GM - zdjęcia przykładowe
20 Wrz 2018
Ciekawi jak w praktyce spisuje się Sony 24 mm f/1.4 GM? Podczas światowej premiery spędziliśmy kilka chwil z najnowszym szerokokątnym reprezentantem serii G Master. Zobaczcie zdjęcia przykładowe, które wykonaliśmy we włoskiej Katanii.
1
Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. - zdjęcia przykładowe
19 Wrz 2018
Na warsztat wzięliśmy model Panasonic Lumix G X Vario 35-100 mm f/2.8 II POWER O.I.S. Czy zoom o ekwiwalencie 70-200 mm i stałym świetle f/2.8 to konstrukcja godna wymagającego fotografa? Przekonajcie się sami oglądając zdjęcia przykładowe!
0
Kentmere VC Select - test światłoczułego papieru fotograficznego
13 Wrz 2018
Kentmere VC Select to mniej znany na naszym rynku papier fotograficzny. Jednak czy ma szansę przekonać do siebie wymagających fotografów i dostarczy odbitki o wysokiej jakości? Sprawdźmy to!
1
Canon EOS M50 - test aparatu
11 Wrz 2018
Kompaktowy EOS M50 to tylko z pozoru korpus kierowany do początkujących. Bogata funkcjonalność, obecność złącza mikrofonowego i przystępna cena czynią go obecnie jedną z najciekawszych pozycji na rynku dla świadomych amatorów i vlogerów. Sprawdzamy, jak radzi sobie w praktyce.
0