COOPH, czyli fotograficzne ubrania bez obciachu

0

Autor: Maciej Luśtyk

22 Wrzesień 2016
Artykuł na: 4-5 minut

Na targach Photokina trafiliśmy na stoisko firmy COOPH, która choć młoda specjalizuje się w tworzeniu funkcjonalnych ubrań z ciekawym wzornictwem dla fotografów.

Mówi się, że jak cię widzą, tak cię piszą. Fotografowie najwyraźniej nie biorą sobie tego przysłowia do serca, bo choć widzą więcej niż przeciętna osoba, to niestety często nie widzą siebie. Nie pomagają w tym też producenci toreb, z których wielu w ogóle nie przykłada wagi do wzornictwa, przez co fotografowie zamiast na profesjonalistów wyglądają często na kontrolerów biletów.

Z tym właśnie ma zamiar walczyć firma COOPH, na której stoisko trafiliśmy podczas tegorocznej Photokiny. Jak powiedział nam jej założyciel, jej ideą jest stworzenie ubrań i akcesoriów dla fotografów, w których „nie czuliby się obciachowo”. Patrząc po produktach chyba się to udaje.

W ofercie znajdziecie takie rzeczy jak stylowe kurtki z kieszeniami specjalnie zaprojektowanymi pod fotograficzne akcesoria czy niezwykle funkcjonalne skórzane rękawiczki z odpinanymi palcami, w których bez problemu będziemy mogli obsługiwać ekrany dotykowe. Do tego też zwykłe ubrania z nadrukami w fotograficznym klimacie.

Więcej na stronie cooph.com. Dla czytelników Fotopolis mamy też kod promocyjny (B1AN50) z 20-procentową zniżką na produkty ze sklepu producenta. Miłych zakupów.

 

Autor: Maciej Luśtyk

Redaktor prowadzący serwisu Fotopolis.pl. Tłumacz i fotograf, codziennie selekcjonuje dla Was porcję najciekawszych newsów ze świata fotografii. Zafascynowany nowymi technologiami, choć woli fotografować analogiem. Prywatnie niespełniony snowboardzista i spełniony tata.

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Newell M40 - mobilny namiot bezcieniowy z wbudowanym oświetleniem
Na rynek wszedł interesujący namiot bezcieniowy firmy Newell. Ma sztywną, składaną konstrukcję i regulowane oświetlenie LED
0
0
HP Z25xs G3 i  HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
HP Z25xs G3 i HP Z27xs G3 - nowe monitory zgodne z HDR 600
Firma HP zaprezentowała aż 8 nowych monitorów, ale dwa topowe modele HDR mogą zainteresować grafików, fotografów i twórców wideo.
3
2
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Nanlite LitoLite 5C - kieszonkowa, wszechstronna lampa LED z dobrym CRI i TLCI
Szukasz wysokiej jakości oświetlacza, który zmieścisz w kieszeni? Poznaj lampy Nanlite.
0
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (1)