Fomei Panther 600 MINI X

0
Michal Grzegorczyk
11 Czerwiec 2014
Artykuł na: 2-3 minuty
Fomei Panther 600 MINI X to nowa wersja popularnego generatora akumulatorowego Panther 600 mini. Nowsza wersja ma zmieniony wygląd, nowe funkcje i poprawione parametry. Najważniejsza zmiana dotyczy akumulatora, który teraz pozwala na wykonanie ponad 450 błysków z pełną energią 600 Ws.
Zobacz wszystkie zdjęcia (4)

Firma Medikon Polska poinformowała o nowości w ofercie czeskiego producenta oświetlenia studyjnego Fomei. To Fomei Panther 600 MINI X, nowa wersja popularnego generatora akumulatorowego Panther 600 mini. Nowsza wersja ma zmieniony wygląd, nowe funkcje i poprawione parametry. Najważniejsza zmiana dotyczy akumulatora (LiFePO4, litowo-żelazowo-fosforanowy), który teraz pozwala na wykonanie ponad 450 błysków z pełną energią 600 Ws. Zakres regulacji energii błysku został zwiększony do 5 przysłon (1/1 - 1/32) czyli minimalna energia błysku to 18,75 Ws. Zestaw został wyposażony w bezprzewodowe sterowanie funkcjami generatora z nadajnika mocowanego na aparacie co pozwoli nam na ustawianie i wyzwalanie generatora nawet z odległości 100 metrów. Głowica błyskowa ma uniwersalne mocowanie typu Bowens.

Panther 600 MINI X mierzy 17 x 8 x 26 cm, energia maksymalna błysku 600 Ws regulowana w zakresie 16 poziomów od 18,75 do 600Ws. Czas ładowania to około 
2 - 2,5 sekundy. Cały zestaw mieści się w niewielkiej walizce. 
Zestaw poza generatorem i głowicą błyskową zawiera komplet przewodów, torbę na generator, oraz system radiowego sterowania generatorem. Cena to 2214 złotych (z VAT).

Komentarze
Więcej w kategorii: Akcesoria
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Lowepro Pro Trekker AW II - plecaki fotograficzne dla najbardziej wymagających
Trekker AW II specjalnie przygotowana seria plecaków Lowepro dla profesjonalnych fotografów, którzy wymagają dobrej organizacji i ochrony sprzętu, niezależnie czy...
1
0
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich możliwościach
Profoto C1 i C1 Plus to nie pierwsze zewnętrzne lampy do smartfona. Ale pierwsze o takich...
Do tematu zewnętrznych smartfonowych fleszów podchodzono już kilkukrotnie. Wygląda jednak na to, że Profoto zrobiło to jak na razie najlepiej.
1
0
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Monogram - nowa modułowa konsola twórców Palette Gear
Moduły Monogram mają oferować jeszcze większą wygodę i funkcjonalność podczas pracy w programach graficznych. Czy to dobry wybór dla fotografa?
3
0
Powiązane artykuły
Wczytaj więcej (2)