Praktica VL35 - lampa LED

W ofercie firmy Praktica pojawiła się nowa lampa LED przydatna zarówno do fotografowania, jak i filmowania. Źródłem światła jest 45 diod, które łącznie dają moc wyjściową 3W.

Praktica VL35 to lampa świecąca światlem ciągłym stworzona z myślą zarówno o filmowaniu, jak też fotografowaniu. Źródłem światła jest 45 LED-ów, które łącznie dają moc wyjściową 3W, co przekłada się na zasięg około 5 metrów. Kąt oświetlania wynosi 46 stopni a przy założonym dyfuzorze około 60 stopni. Lampa ma mocowanie do gwintu statywowego, a w komplecie znajduje się szyna umożliwiające połączenie jej z aparatem czy kamerą. Poza tym użytkownik dostaje komplet kolorowych filtrów zmieniających temperaturę barwową światła (3200K / 5200K). Praktica VL35 jest zasilana przez zintegrowany akumulator litowo-jonowy o pojemności 2500 mAh, a czas pracy wynosi ok. 180 min.
słowa kluczowe:
Komentarze
Polecane artykuły
Canon EOS 250D - pierwsze wrażenia
10 Kwi 2019
EOS 250D to nowy reprezentant “najmniejszej lustrzankowej serii na rynku”, która łączy niewielkie gabaryty z przystępną ceną i możliwościami skrojonymi pod kątem początkujących fotografów i świadomych amatorów. Co skrywa przed nami najnowsza konstrukcja?
2
Panasonic Lumix S1R - test aparatu
9 Kwi 2019
Lumix S1R - jak twierdzi producent - ma być odpowiedzią na potrzeby wymagających profesjonalistów. Jednak czy tak jest w istocie i czy pierwsza pełna klatka Panasonic odbierze klientów konkurencji? Przekonajmy się!
9
Fujifilm GFX 50R - test aparatu
2 Kwi 2019
Najbardziej przystępny cenowo cyfrowy średni format z pewnością zwrócił uwagę tych, którym pełna klatka przestaje już wystarczać. Czy bardziej mobilna i kompaktowa wersja modelu 50S spełni oczekiwania wymagających zawodowców?
1
Panasonic Lumix S1 - zdjęcia przykładowe
28 Mar 2019
Stabilizowana pełnoklatkowa matryca o rozdzielczości 24-megapikseli, autofokus oparty na technologi DFD z systemem śledzenia wspieranym układem AI, bogaty tryb filmowy z zapisem 4K 60 kl./s, czy uszczelnione body o rewelacyjnej ergonomii - to tylko kilka cech Panasonica Lumix S1. Zobaczcie, jak aparat poradził sobie w boju.
8